Черен списък - гр.София

  • 1 011 319
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 421
Д-р Димитров от Шейново-груб и циничен спрямо по-пълните бременни жени Twisted Evil

# 196
  • Мнения: 2 332
Д-р Димитров от Шейново-груб и циничен спрямо по-пълните бременни жени Twisted Evil
Имаш предвид младия ли д-р Димитров?

# 197
  • Мнения: 8 463
Демерджиева - детски дерматолог от Медицинска академия. След като предписа на дъщеря ми някаква зверска терапия за две сухи петна по кожата (включваща антибиотик, противоалепргичен препарат и кортикостероид), в момента детето е цялото в обриви. При повторния преглед при т.нар. лекарка, тя заяви, че това е от претопляне  #Cussing out. Оказа се, че е от лекарствата, които тя предписа. Все пак става въпрос за бебе на 1 година, би трябвало да е валко по-внимателна и като не е достатъчно компетентна, да се занимава с нещо друго.  Twisted Evil 
Подкрепям за Демерджиева!Писала съм и в темата за дерматолозите.Не разпозна атопичния дерматит,когато бяхме на 3 месеца./а уж по думите на нейна уважавана колежка била най-добрата и най-разбиращата в тая област/На въпроса ми,това атопичен дерматит ли е,отговори-Стига сте чели глупости по интернет!Това са пъпки,всяко бебе има пъпки."Прегледът" продължи няколко минути и включваше поглеждане на кожата на детето МИМОХОДОМ,докато се придвижи до бюрото си.Не ни накара да я съблечем,за да види кожата по цялото тяло.След като я попитах,какво да правим,за да я предпазим от слънцето,ни изписа Дей лонг-за бебета над 1 година/тогава бяхме само на 3 месеца!!!/Нямало проблем да се ползва и при нея.А в листовката изрично пише НАД 1
    ГОДИНА!Нямам думи за тая лекарка.Накрая си взе таксата от 10 лева,защото бяхме без направление.Живи и здрава да е,но при нея повече няам да стъпя и ще разубедя всичките си познати,които са се запътили натам.

# 198
  • София
  • Мнения: 481
Мислех, че съм единствената толкова глупава жена, която е избрала за наблюдаваща бременността д-р Узунова от 19 поликлиника... #Cussing outУжасен човек, направо не знам как не получих инфаркт за дългите месеци на срещи с нея!  Плащала съм си двата ултразвука плюс повечето  изследвания, въпреки че нямам дори една пропусната осигуровка, защото на докторката все и бяха кът направленията; всеки път чаках пред кабинета с огромния си корем, докато тя привикваше познати пациентки "само за малко" (всички знаят колко "малко" продължава един гинекологичен преглед) ;  поставяше ми на всяка консултация безумни диагнози- върхът беше, когато в петия месец след измерване височината на матката заяви, че твърде е много е пораснала и най-вероятно имам тумор някакъв Shocked Shocked Shocked 
Истината е, че имах много лека бременност, като песен.  Срещите с въпросната "докторка"  #2gunfire  бяха единственото, което вгорчи прекрасното изживяване.
Другата истина е, че въпросната дама просто искаше да и платя, за да се грижи за нормалното протичане на бременността ми, а аз не го разбрах веднага (просто не можех да допусна, че толкова ниско може да падне човек и да бъде толкова нагъл).

# 199
Д-р Димитров от Шейново-груб и циничен спрямо по-пълните бременни жени Twisted Evil

кой е този чифут? как така?

# 200
  • софия
  • Мнения: 25 478
Аз се включвам към отбора "подкрепящ горещо"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire "доктор" Ценка Шишенкова - шеф на МЦ "Вяра, Надежда и Лябов" (към 1 АГ "Св. София"). Въпросната "специалистка" НЕ ЖЕЛАЕ да работи по Здравна каса и лъже пациентите си за техните права. Тя е абсолютна мърла - и на вид и като подход на работа. Не желая да коментирам конкретна ситуация, просто ще я сменя. Може би би поработвала, ако си платиш абонамент към центъра, но пък тя с работата си доказва, че центъра не заслужава да се плащат пари, които му се прежеждат и по Здравна каса.

# 201
  • Мнения: 4 970
Д-р Димитров от Шейново-груб и циничен спрямо по-пълните бременни жени Twisted Evil
Имаш предвид младия ли д-р Димитров?
ShockedНаистина- за  доктор Тодор ДИмитров ли става дума? #Crazy

# 202
  • Мнения: 2 085
Искам да добавя и "голямото светило на гинекологията" д-р Духовников newsm11 newsm11 newsm11.Въпреки, че ми го препоръчаха като добър специалист, той е най-големия грубиян на който съм попадала!За мен добър специалист е не само човек, който си разбира от работата, но и такъв, който има поне малко уважение към пациента.Затова за него само #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 203
  • Мнения: 2 759
Много държа да добавя д-р Анна Димова от 20 ДКЦ - ЖК ! Некомпетентна и незаинтересована , иска пари и е много противна. Аз ходих в началото на бременността и щеше да ме умори !!! След това си намерих лекар на частно и съм супер доволна. Тази НЕКАДЪРНИЧКА е трябвало да ми изпише специални лекарства , защото имах контракции , а тя забрани да пия каквото и да било . И прости витамини не ми даде . Слава богу , бързо се усетих и всичко е ОК !!! Тя даже не благоволява да те претегли , само дрънка глупости. Едвам спрях мъжа ми да не я убие !

да, наистина зверски отвратителна жена- аз ходих при нея уж на ЖК, но не й обръэщах грам внимание, защото си ходех и при лекаря, който ме изражддаше- нея я ползвах само да ми пуска изследвания- тая гад ме мота до края на деветия месец почти да ми даде направление за болницата- като си го взех и крака ми не стъпи повече

   И аз се присъединявам... 100 пъти ме връща по измислени причини, само и само за да взима кинти всеки път.. 30 лв за преглед, при условие, че съм и с направление... ОБИКНОВЕН преглед. Смених я преди да ми причини каквото и да е.

# 204
  • Мнения: 56
Искам да добавя в този списък името на една педиатърка:д-р Антония Димова от 16ДКЦ.Една много пресметлива и алчна жена,която не отговаря на телефонни обаждания,ако искаш да се допиташ за нещо,свързано с детето си.Взима такса за първо посещение,след като изпишат майката и бебето от болницата,което е в абсолютно нарушение.

# 205
д-р Пламен Миков - абсолютно несериозен подход и никаква ангажираност към пациента - поне за мен

# 206
  • Мнения: 1 341
Аз се включвам към отбора "подкрепящ горещо"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire "доктор" Ценка Шишенкова - шеф на МЦ "Вяра, Надежда и Лябов" (
Преди да забременея имах УЖАСНА кандида.Отидох  при нея. Прегледа ме и каза, че положението е наистина много лошо, после ми направи изследвания, взе ми парите и като си взимах изследванията  каза "нямаш нищо".А аз ходех с ежедневна превръзка. Толкова трагични бяха нещата.

# 207
  • Мнения: 1 000
Здравейте,
За черния списък : др. ИЛИЕВ
За статистиката : работи в Шейново и има частен кабинет в Люлин 4
Уж води консултации към здравната каса, което е много хубаво
Ама на ТАБЕЛАТА не пише че ги води само за бременни които мислят да раждат в Шейново
Та от дума на дума в седмия месец ми беше обяснено цитирам
"Аз нямам СМЕТКА да ти водя консултациите, а ти да ходиш да раждаш в друга болница"
Не разбрах за каква сметка става на въпрос .....нали си прибира парите от Здравната каса........
Консултациите при него се свеждат до мерене на коремна обиколка и килограми........и това от 4 до 7месец.......нито едно УЗИ.....Не пожела Дори да ме погледне въпреки, че изкарах 10 дни грип и с висока температура и въпреки че му предложих да си платя УЗИ-то
Какво съм се притеснявала че му има нещо на детето.........нали ме ритало все пак.
Както и да е.............Понеже съм решила да раждам в 1АГ Св.София реших да се обърна към тях да ми довършат консултациите до края...а от там ми отговориха че няма проблеми........ама да си нося 220 лева?????????????  толкова стрували консултациите
Направо да ти се отще да раждаш...............
Защо ли имаме отрицателен ПРИРАСТ?????
На кой му пука всъщност.............Кога ли някой ще ме попита : "за какво ти беше второ или кой ли ти е виновен всъщност"

# 208
  • Мнения: 2 471
И Шейново! По-точно д-р Велев и д-р Тончев!!! Единия корумпиран, другия некадърник!!! Imp
Това за Велев са пълни глупости. Родих си детето при него секцио и не ми е взел една стотинка. Имайте предвид, че не го познавам лично. Грозно е да се говори така за човек, който е помогнал на мого жени. Свидетел съм на мого добрини от негова страна

# 209
  • Мнения: 282
 ooooh! ooooh! ooooh!Аспарухова от 3та поликлиника-много е груба,високомерна и не си разбира от работата.На вси4кото отгоре е и подкупна лъжкиня #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт