Черен списък - гр.София

  • 1 015 226
  • 3 061
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 74
Втози списък искам да включа и всички генеколози и акушери в клиника "Медива"

# 511
  • Мнения: 31
Клиниката по Неонатология в Майчин Дом
д-р Боряна Слънчева (Доктор NIVEA Baby)
Ау че интересно я разкажи за др. Нивея Бейби
За съжаление загубих едната си дъщеря благодарение на вътрешно-болничните инфекции върлуващи в Неонатологията, довели до тежки пневмонии и т.н. А се родиха без никакви инфекции. На третия ден ги преведоха в слединтензивно отделение...
За така наречаната д-р Нивея Бейби мога много да разказвам, не хубави неща за съжаление...
И не само за нея. Но не сега.

# 512
  • София
  • Мнения: 958
Тина Киркова - моя приятелка, бременна жена с кървене, приемат я с диагноза заплашващ аборт, изписват я на 3 ден - без да вземат кръв за кръвна група!!!!!!!

След няколко дни кървенето се засилва, оказва се че плода не е жив, по спешност я приемат в Майчин дом - и се втрещяват как  е без кръвна група.

Без думи!!!

# 513
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Клиниката по Неонатология в Майчин Дом
д-р Боряна Слънчева (Доктор NIVEA Baby)
Ау че интересно я разкажи за др. Нивея Бейби
За съжаление загубих едната си дъщеря благодарение на вътрешно-болничните инфекции върлуващи в Неонатологията, довели до тежки пневмонии и т.н. А се родиха без никакви инфекции. На третия ден ги преведоха в слединтензивно отделение...
За така наречаната д-р Нивея Бейби мога много да разказвам, не хубави неща за съжаление...
И не само за нея. Но не сега.
Съжалявам за детето ти
Питам се тогава какво прави такъв лекар тук във форума?
Както и да е, не е моя работа

# 514
  • София
  • Мнения: 1 877
Клиниката по Неонатология в Майчин Дом
д-р Боряна Слънчева (Доктор NIVEA Baby)
Ау че интересно я разкажи за др. Нивея Бейби
За съжаление загубих едната си дъщеря благодарение на вътрешно-болничните инфекции върлуващи в Неонатологията, довели до тежки пневмонии и т.н. А се родиха без никакви инфекции. На третия ден ги преведоха в слединтензивно отделение...
За така наречаната д-р Нивея Бейби мога много да разказвам, не хубави неща за съжаление...
И не само за нея. Но не сега.

Много съжалявам за това, което ви се е случило Hug!

# 515
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Слагам в черния списък Катя Венкова, гинеколог, работи едновременно в 1-ва градска и в "Гургулят". Ходих само на 2 прегледа при нея, за да добия представа що за "специалист" е. .... #2gunfire
Предписва стимулация без каквито и да е изследвания, ей-така, само от пръв преглед. Не се интересува от това, което се е случило с теб след изписаните от нея лекарства.......не казва какво вижда на УЗ, а само мълчи.....накрая ти връчва снимката и много ти поздрави!
Освен това, въпреки че отиваш с направление при нея от ЗК и имаш право на определен преглед и изследвания- иска си пари за прегледа без да й мигне окото!
И не си спомня пациентите, което говори мнооого лошо за един лекар! #2gunfire

Тук бих поспорила. Тя следи бременността ми и нищо от написано не съвпада с моето мнение. Нито плащам, нито не ме помни.....Даже често докато съм на преглед, акушерката й звъни по телефоните на пациентки, които вече трябва да раждат или са в болница. Просто така, за да ги чуе.

# 516
  • София
  • Мнения: 3 789
Гита Ог, може и да поспорим, но за мен тази жена, не бих я нарекла и лекар не заслужава да й се гласува доверие! Освен това и персонала на 1 АГ, където работи е с доста противоречиви мнения за нея, да не кажа повечето НЕ положителни.....
Явно при теб е различно, не знам по каква причина.
А как би ми обеснила факта, че отивам преди няколко дни да ме гледа на УЗ и тя ми казва, че в десния яйчник нямам нишо, а само няколко по-малки фоликулчета в левия, на следващия ден при преглед при специалист разбирам, че в десният е доминантния фоликул! #Crazy
Е нямам думи за това!

# 517
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Гита Ог, може и да поспорим, но за мен тази жена, не бих я нарекла и лекар не заслужава да й се гласува доверие! Освен това и персонала на 1 АГ, където работи е с доста противоречиви мнения за нея, да не кажа повечето НЕ положителни.....
Явно при теб е различно, не знам по каква причина.
А как би ми обеснила факта, че отивам преди няколко дни да ме гледа на УЗ и тя ми казва, че в десния яйчник нямам нишо, а само няколко по-малки фоликулчета в левия, на следващия ден при преглед при специалист разбирам, че в десният е доминантния фоликул! #Crazy
Е нямам думи за това!

Явно и тук, както с педиатърката на дъщеря ми. Един и същи лекар се държи по коренно различен начин с различните пациенти. С Велкова е факт, че мнението й винаги съвпада с това на другите специалисти, при които съм ходила. Това ми е достатъчно.

# 518
  • София
  • Мнения: 3 789
Гита Ог, хората са различни, лекарите и пациентите- също!
Само ще ти кажа, че при тази лекарка ме заведе нейна колежка, която й е вършела доста услуги..... И я беше предупредила за 2-ят преглед, на 1-ят ме заведе лично....абе нямам думи!
Но за Венкова не мога да кажа нищо добро, за съжаление.... Crossing Arms

# 519
  • София
  • Мнения: 1 877
Ох, съвсем нормално е понякога да се получават разминавания в мнението за един и същи лекар. Това обяснява факта, че много от лекарите, които са в Черния списък, фигурират паралелно и в Белия списък. Просто спорът е излишен в случая Peace.

# 520
  • Мнения: 173
Доктор Стрелков от патологична бременност на Тина Киркова. Прилича на алкохолик, треперят му ръцете, като преглежда вагинално предизвиква контракции от стрес.
Некадърник, невротик и нищо не разбира.

# 521
  • София
  • Мнения: 9 517
За съжаление загубих едната си дъщеря благодарение на вътрешно-болничните инфекции върлуващи в Неонатологията, довели до тежки пневмонии и т.н. А се родиха без никакви инфекции. На третия ден ги преведоха в слединтензивно отделение...
За така наречаната д-р Нивея Бейби мога много да разказвам, не хубави неща за съжаление...
И не само за нея. Но не сега.
С две ръце потвърждавам за вътрешноболничните инфекции в неонатологията на МА, за съжаление.
От д-р Слънчева нямам чак толкова лоши  впечатления, има къде-къде по-лоши лекари там, пак за съжаление.

# 522
Zdraveite.
Az rodih 2005 god. purvoto si dete i kato vsi4ki maldi maiki bqh upla6ena ot predstoq6teto si purvo rajdane.Bremenosta mi q vodi doktor.Jeleva poneje az sum ot Lulin i mi e blizko,ne moga da se opla4a.Re6ih da rajdam v 1AG,za6toto i 2 mi sestri sa rajdali tam i sa dovolni ,ama az ne sum.Iskah da si rodq normalno ,no tova ne stana,bratov4edka mi me zapozna s edna aku6erka ot koqto sum vuzhitena dobre,4e be6e tq.Prenasqh ve4e edna sedmica,nqmah kontarakcii,nito razkritie i hodih vseki den da mi slu6at tonovete,i re6iha na 12.12.2005 da me priemat v bolnicata,otidoh sutrinta i tam mi iztekoha vodite ne mojaha da me tu6irat tonovete na bebeto se vlo6iha i  re6iha da mi napravqt sekcio po spe6nost,vsi4o be6e ok.Operira me d.r Grigorova 6efkata na rodilno spec po sekcioto nqma 6to,taka me operira 4e ne mi be6e iz4istila matkata malkiq se rodi 52 sm, 3.800kg.,metnahame v reanimaciq  ,i kato po4nah da kurvq,vdignah i temparatura,nqma koi da te pogledne,smeniha se smenite doide no6tnata nqma koi da te vidi,obadi mi se po gsm aku6erkata da me 4ue i az i kazah 4e sum zle,togava tq zvana na no6tnata smqna da doidat da me vidqt.Pristignaha sled 5 min i kato me vidqha se razti4aha podvijni ehota i tam podobni,doide dejurnata i me pita abe momi4e koite operira tebe i az i kazvam Grigorova,a tq mlukna vika mi matkata ti e pulna i zatova kurvi6,dade mi Citotek da piq ,ako moje matkata sama da izhvurli nenujnoto da ama ne.Doide pak i kato po4na da me 4isti  s ruka  lele poludqh ,no vse pak me iz4isti jenata dovolna sum kazva6e se d.rPanova mislq 4e e polqkinq.o6te ne moga da si opravq hemoglobina ot kurveneto,no dobre 4e be6e tq,4e ina4e koi znae kakvo 6te6e d atsane.Malkiq be6e ok samo kudeto ni izpizsaha s koki v nosa.Grigorova mi be6e lekuva6tiq lekar ta tq ne dodie da me vidi lejah 1 sedmica tam,egtai ovcata tupa.Aku6erkata e zlato kazva se Tedi Kostova ako imam 2 6te i zvanq pak.Dobre 4e  be6e tq,neprekusnato dokato lejah tam idva6e za6oto v na4aloto bqh na sistemi i ne mojeh da stava,
TRQBVA LI DA IMAME POZNATI ZA DA RAJDAME NORMALNO?


Здравейте.
Аз родих 2005 год. първото си дете и като всички малди майки бях уплашена от предстоящото си първо раждане.Бременоста ми я води доктор.Желева понеже аз съм от Люлин и ми е близко,не мога да се оплача.Реших да раждам в 1АГ,защото и 2 ми сестри са раждали там и са доволни ,ама аз не съм.Исках да си родя нормално ,но това не стана,братовчедка ми ме запозна с една акушерка от която съм възхитена добре,че бе6е тя.Пренасях вече една седмица,нямах контаракции,нито разкритие и ходих всеки ден да ми слушат тоновете,и решиха на 12.12.2005 да ме приемат в болницата,отидох сутринта и там ми изтекоха водите не можаха да ме тушират тоновете на бебето се влошиха и  решиха да ми направят секцио по спе6ност,вси4о бе6е ок.Оперира ме д.р Григорова 6ефката на родилно спец по секциото няма що,така ме оперира че не ми беше изчистила матката малкия се роди 52 см, 3.800кг.,метнаха ме в реанимация  ,и като почнах да кървя,вдигнах и темпаратура,няма кой да те погледне,смениха се смените дойде нощната няма кой да те види,обади ми се по GSM акушерката да ме чуе и аз и казах че съм зле,тогава тя звъна на нощната смяна да дойдат да ме видят.Пристигнаха след 5 мин и като ме видяха се разтичаха подвижни ехота и там подобни,доиде дежурната и ме пита абе момиче кои те оперира тебе и аз и казвам Григорова,а тя млъкна вика ми матката ти е пълна и затова кървиш,даде ми Цитотек да пия ,ако може матката сама да изхвърли ненужното да ама не.Дойде пак и като почна да ме чисти  с ръка  леле полудях ,но все пак ме изчисти жената доволна съм казваше се д.рПанова мисля че е полякиня.още не мога да си оправя хемоглобина от кървенето,но добре че беше тя,4е иначе кой знае какво щеше да стане.Малкия беше ок само където ни изпизсаха с коки в носа.Григорова ми бе6е лекуващия лекар та тя не додие да ме види лежах 1 седмица там,егтаи овцата тъпа.Акушерката е злато казва се Теди Костова ако имам 2 ще и званя пак.Добре 4е  беше тя,непрекъснато докато лежах там идваше защото в началото бях на системи и не можех да става,
ТРЯБВА ЛИ ДА ИМАМЕ ПОЗНАТИ ЗА ДА РАЖДАМЕ НОРМАЛНО?

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 07:25 от Vivi

# 523
  • Мнения: 1 798
Д-р МАтева-ортопед във Вита Close. Много претупва прегледа, не чете снимки правилно. Беше казала, че мъжът ми има киста. Е, другият ортопед беше бесен, пита къде е тая киста и възможно ли е уж специалист да прави такива свободни съчинения на пациенти.

# 524
  • София
  • Мнения: 803
Доктор Стрелков от патологична бременност на Тина Киркова. Прилича на алкохолик, треперят му ръцете, като преглежда вагинално предизвиква контракции от стрес.
Некадърник, невротик и нищо не разбира.


Все още ли работи там този идиот #2gunfireМиналата година ме оперираха от миома и в стаята в която лежах имаше една девойка, постъпила по-спешност била е в 8 месец дали плодчето е било живо и той го е уморил така и не стана ясно , но нея едвам я бяхя спасили акушерките защото само той бил на смяна и те не можеха да извикат друг лекар. Два дни по-късно друга жена на 43г. с първа бременност, и бебе си замина, и на нея не знам дали успяха матката да запазят пак заради този изрод все си мислех, че са го отстранили от длъжност....
 с Паркинсон , алкохолик  и с неразрешими любовни проблеми. Господ да ни пази да не попадаме на такива

Общи условия

Активация на акаунт