Черен списък - гр.София

  • 1 011 524
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 107
Йорданова,кабинета и срещу 8 поликлиника в Надежда,беше кошмарно,пушеше в кабинета и духаше дима точно в лицето ми,а по това време ми ставаше лошо и от въздуха който дишам,оставяше ни да чакаме  ,докато си изпие кафето и даже се сърдеше ако някой реши да види какво става,в общи линии консултациите при нея бяха мъка.Взема ми пари за изследвания,които се пускат по здравна каса,и през цялото време вместо да ми обяснява нещо за моята бременност ми разказваше колко много пари и трябват да си смени видеозона и т.н.

# 601
  • Мнения: 2 751
Категорично слагам д-р Методи Генов от Св. София (Тина Киркова).
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 602
  • Мнения: 1 322
Към черния списък на София добавям и д-р Мариана Огнянова от МЦ Лора на бул.Христо Ботев. Толкова алчен човек не съм срещала.

# 603
  • Мнения: 468
Както прочетох по-долу,  и аз съм за д-р Русева от 14-та ДКЦ. Тази жена ми изписа лекарства, които сигурно вече само в Африка изписват!!! Освен това не сметна за нужно да се лекува и партньора и нещата си се влачеха сума ти време.
Друг лекар, от който съм отвратена, въпреки добрата му според познати репутация, е д-р Чалманов от Шейново. Този човек ме ужаси когато ми се скара, че съм имала проблем. Ми нали за това съм отишла...... "Благодарение" на него ми трябваше доста време да се осмеля отново да отида на гинеколог. #2gunfire Сега отново правя опити да намеря добър лекар.

# 604
  • Мнения: 61
Проекто мама, за Димитров аз съм писала доста... Чудя се как все още той има толкова пациентки  #Cussing out



Аз също! Нещастник. Заради него Жана се роди в седмия месец! Слава Богу сега всичко е наред, но никога няма да го забравя и цял живот ще го споменавам този профан  #2gunfire

наистина този димитров е един самоуверен некадърник. освен че е поразително несръчен като преглежда (просто ужас, случи ми се веднъж Stop), под неговите вещи съвети моя близка стигна до спешна операция от извънматочна бременност- на косъм.

беше  и предписал да пие тонове аулин повече от седмица.

# 605
В този списък слагам Маржена Панова, гинеколог полякиня е.Работи в центъра на Мазнейкова на булевард България и в Тина Киркова.Оплакванията са : след като ме лекува от стерилитет 6 месеца,4ак на 7ия вижда 4е имам дефект на матката.Назначава часове на които не идва без да се обади.И когато аз и се обадих казва 4е е имала мн.работа в другата болница.Трябваше да ми направи инсеминация,като каза 4е в Болницата на Мазнейкова не правят това(което се оказа лъжа,говорих с Мазнейкова впоследствие)И въпросната Панова ми казва 4е в Тина киркова 6те ми направят инсеминацията и после каза 4е се отменя тъй като 1ия биолог е в отпуска,а др.болен.Което пак се оказа лъжа,в самата болница същия ден ми казаха че мога да дойда.А работата е там че тя работи с определени лекари и биолози с които на ръка си делят паричките,които не стигат до касата.Това го видях лично,когато Панова и още 1 лекар ми правиха цветна снимка на тръбите и още 1 манипулация.100 лева дадох тогава и ги разделиха пред мен.
Темата в този сайт е страхотна.Но аз мисля че освен да пишем тук ,трябва да подадем жалби срещу лекарите,които си играят с пациентите и ни ограбват.

# 606
  • Мнения: 9 547
аз искам да посоча д-р Лазаров от еднокринологичната клиника, която се намира до Министерството на земеделието! пълен изрод #Cussing out готов е да ви съсипе здравето, само за да вземе пари

# 607
  • Мнения: 744
Шейново
Д-р Станков- гинеколог.

Не можа да диагностицира бременност в 5-та гестационна седмица. След кръвния тест не можа да прочете стойностите и даде диагноза "кухо яйце' и "обратно развитие", защото беше решил, че бременността трябва да е 8-9 седмица, а след последна менструация бяха изминали седем седмици, а менструацията ми е на 35-40 дни. Нещо, което му казах няколко пъти, но той пропусна да го отчете и веднага даде мнение за "кюртаж на плода", за което дори и не се консултира със свои колеги. На следващия ден отидох в Майчин дом  и благодарение на д-р Ангел Налбански днес се радваме на прекрасен син.

# 608
  • София
  • Мнения: 4 899
Д-р Кирил Киров
специалист акушер-гинеколог
ул.”Цар Асен “№ 16

Специалист в правенето на пари и в нищо друго #2gunfire

Това "Цар Асен" 16 е частен кабинет, нали?
Докторът да не е един възрастен с бяла коса, или е съвпадение на имената, защото в "Тина Киркова" има един доктор, който се казва така - раждах при него секцио - беше ПЕРФЕКТЕН!!! И не ми е поискал нито стотинка. Идваше да ме види всеки ден, дори и когато не беше на работа, а още докато бях в реанимация идваше на всеки час чак до вечерта, когато му свърши смяната.

# 609
Здравейте  Simple Smile Иска ми се да дам скромното си мнение за Д-р Мариана Райчева. В моя случай се оплаквам от отношението и, а не от качествата и на специалист. Наложи ми се да направя аборт в Хестия по медицински при4ини (бях поела много лекарства без да знам, 4е съм бременна  и нямаше данни за нормално развитие на плода Sad) Тя се държа ужасно през цялото време. Сами разбирате колко деликатен момент е това, а тя само спомогна да се чувствам по - зле. Отношението и беше непрофесионално като се има предвид, 4е въобще не бях на себе си. Дано всеки гинеколог си вземе бележка и разбере колко е важен чисто човешкия момент при бременните независимо от обстоятелствата.  Praynig

# 610
  • Мнения: 3 116
Д-р Кирил Киров
специалист акушер-гинеколог
ул.”Цар Асен “№ 16

Специалист в правенето на пари и в нищо друго #2gunfire

Това "Цар Асен" 16 е частен кабинет, нали?
Докторът да не е един възрастен с бяла коса, или е съвпадение на имената, защото в "Тина Киркова" има един доктор, който се казва така - раждах при него секцио - беше ПЕРФЕКТЕН!!! И не ми е поискал нито стотинка. Идваше да ме види всеки ден, дори и когато не беше на работа, а още докато бях в реанимация идваше на всеки час чак до вечерта, когато му свърши смяната.

И аз се чудя за д-р Киров, Zui би ли се уточнила.

Аз родих при него, платих си таксата към болницата, и съм страшно доволна от него  Thinking

# 611
  • София
  • Мнения: 23
Бих искала да включа д-р Хаджиева от Окръжна болница, но преглежда в частен кабинет Гинека в Младост 1. Отидох при нея с препоръка от лекар, бях в 8 г.с., тя ми каза че всичко е наред и да отида отново след 2 седмици. Следващия път ми каза, че въобще не вижда ембрионално развитие, но да изчакаме още 1 седмица, можело и да се види нещо.
Когато отидох при друг лекар се оказа, че бебчето е спряло да се развива още през 7 г.с., а д-р Хаджиева явно още на първия преглед нищо не видяла, но не ми е казала.

# 612
Цитат на: kose_bose
ужасссссссссссссссссссссссссс #Crazy
#Shocked  #Shocked  #Shocked тя ми беше зачисления лекар, които да ме наблюдава докато мътех 10 дни на 5 етаж. Мило се държеше, но всъщност какво от това.
А ако знаеш как се подмазваше после на майката на това бебче..(ние бяхме в една стая на 7я ет.). И дори не и се беше извинила за станалото, ами само и повтаряше - ау, деси, сега като си тръгнеш и не останаха свестни в отделението - просто нямам думи....
Добре че разрезът не беше на личицето, ами по-назад и на бебето (момиченце) сигурно ще му порасте косица и няма да се вижда....
Аз при тая мърша родих близнаци с много увреждания,който тя изобщо не видя за 6те месеца през които ми следи бременността!Накрая като видя резултата  й беше неудобно да ми вземе въпросните 700 лв.УЖАСНА Е!И всички в майчин дом са ужасни!НЕ мога да ви опиша колко ужасно отношение имат всички към пациентите си там!Аз бях там през м.11.2003

# 613
  • Мнения: 3 372
д-р Каменка Йорданова-16дкц.Безкрайно мазна и гадна бабка-изписва едно и също на всички(работя в аптеката наблизо и съм убедена,че не може всички,ама всички жени,които минават през нея да се нуждаят от 1лекарство..ходих и на преглед и лично се убедих-лошо отношение,нито един нормален отговор на мед.въпрос-на въпроса ми-полага ли ми се от здравна каса цитонамазка,отговора беше-,, ти нормална ли си?,,............коментара оставам за вас
Дали става за същата лекарка въпрос дето аз ходя при нея newsm78 От Перник съм и там ходя, но знам че работи в София...и името е същото.....само дето незнам точно къде в София работи Sick На мен ми откри кисти на левия яйчник и ми предписа Линдинет 20 за лечение newsm78

# 614
не ходете при д-р Методи Генов и Николай Генов от Св. София, абсолютни търгаши не доктори

Общи условия

Активация на акаунт