Черен списък - гр.София

  • 1 016 551
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 150
И КАКВО СЕГА, ДАЙ ДА СИ МЪЛЧИМЕ..И ДА СЕ РАДВАМЕ,ЧЕ НИ СЕ Е РАЗМИНАЛО ..ТАКА ЛИ #Crazy...ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ВЕЧЕ ДА СИ КАЖЕ МНЕНИЕТО- БЕЗ ДА СЕ НАМЕРИ КОЙ ДА МУ ЧЕТЕ КОНСКО ИЛИ ДА ГО ПОУЧАВА...НАЛИ ЗАТОВА Е ТОЗИ СПИСЪК

Не е истина  doh
Ти нещо бъркаш понятията
нямам нерви да се занимавам с тебе.

# 316
  • Мнения: 3 091
Чарла, ужасно съжалявам за това, което си преживяла! Аз също изпатих от един лекар (Кръстев)от окръжна - писала съм затова!
Но ако беше написала подробностите - никой нямаше да ти каже нищо! дрън-дрън е права - обосновавайте се - този списък е затова, да бъдем по-информирани! как да си направя извод в следствие на едно, емоционално изречение? Как да разбера твоите основания за недоволство?

Писането с главни букви във Интернет се приема като крещене.

# 317
в този списък, с чиста съвест поставям ДОЦ. ЕКАТЕРИНА ТИТЯНОВА, ШЕФ НА НЕВРОЛОГИЧНА КЛИНИКА, ВМА -София.

отношението и към пациента е нагло и безсрамно. още на втората минута от прегледа сложи диагноза въпреки че не беше чула даже половината от симптомите.  и за силни болки в краката и ръцете които продължават от една година ми изписа витамини. много е важно да вземе талона ти с таксата от 1,6 лв (3 пъти ми повтори) пък какво си говориш ти си е твой проблем!!!!!!

съжалявам че се доверих на нейната квалификация а не послушах други пациенти които изразяваха недоволство пред кабинета и. оказва се че доцентката щедро се раздава когато пред кабинета и цъфнат семейство богати араби с букети и торби подаръци!

# 318
  • София
  • Мнения: 630
д-р Нели Кръстева (гинеколог) от "Доверие". Изключително груба при прегледа и направи заключение, което не се основаваше на никакви факти. Накратко около 3м. след раждането отидох на профилактичен преглед (болницата ми е близо).  Прегледа болеше зверски    Sick и докторката установи, че кървя. Според нея това още бяха лохии  Shocked, аз по-скоро помислих, че е първият цикъл след раждане, но се оказа (две седмици по-късно го предположи друг гинеколог), че тя е причинила това  #Crazy.Без да използва ехограф, каза, че имам цялостно възпаление на яйчниците и маточните тръби. Аз направо онемях, но така или иначе, вече бях решила, че ще се консултирам с друг лекар и естествено се оказа, че няма данни за такова възпаление. Просто си изгубих времето, изтърпях некомпетентността и "изгърмях" направление.  #Cussing out

# 319
Д-р Елка Георгиева от Окръжна болница.Изхвърли ме като мръсно коте от кабинета, като и подадох направлението.Каза ми ехидно, че не може да ме приеме, защото ще и поискам болничен на следващото посещение.Обясних и че практикувам свободна професия и нямам нужда от болничен, а тя продължи да се подиграва!

# 320
  • Мнения: 3 146
И аз да се включа тук. Д-Р ЖЕЛЕВ -  гастроентеролог от Педиатрията. Ужасно отношение и некомпетентност.

Подкрепям!
Видях, че сте писали за доктор Желев, гастроентеролог от Педиятрията към Университетска. Наистина е ужасен и не обръща никакво внимание на симптомите, посочени от джипито. Синът ми беше с класически симптоми на пилорна стеноза (повръщането е на фонтан и не може да се сбърка с нищо друго, освен това детето бързо спада но тегло и постоянно плаче, проявява се м/у 14- 20 ден. Единственият изход е операция.), като той ни накара да му правим наклон 45 градуса в леглото, да го връзваме и т.н., докато накрая едвам по спещност го оперераха в Пирогов. Само като го погледна докторът в Пирогов и разбра, а пр Желев стояхме 20 пинути! Зная,обаче, че лекарката, която се редува с него, е много добра.
И, все пак, ако повръща на фонтан и постоянно плаче - веднага го водете на лекар и настоявайте, че повръща много.

# 321
  • Мнения: 4 668
Чарла, ужасно съжалявам за това, което си преживяла! Аз също изпатих от един лекар (Кръстев)от окръжна - писала съм затова!
Леле , Неспаске , вярно ли  Sad??? За д-р Георги Кръстев ли става въпрос ? Те май са двама с тази фамилия !
Иначе и аз съм раждала в Окръжна и съм много доволна !

# 322
  • София
  • Мнения: 3 249
"Доктор" Иван Цанов - акушер-гинеколог във Вита (може да приема и другаде, аз там съм ходила при него).

Като оставим настрана субективното ми впечатление за доста болезнени прегледи, когато заяви, че ако на първия месец опити за бебе то не стане, ще правим стимулация, повече не се върнах там! Заключението за нужда от стимулация взе без никакви хормонални изследвания, без спермограма, без да сме завършили фоликулометрията (защото не се и върнах да я завършим!) на първия цикъл след спиране на противозачатъчни!

# 323
  • Мнения: 3 091
Чарла, ужасно съжалявам за това, което си преживяла! Аз също изпатих от един лекар (Кръстев)от окръжна - писала съм затова!
Леле , Неспаске , вярно ли  Sad??? За д-р Георги Кръстев ли става въпрос ? Те май са двама с тази фамилия !
Иначе и аз съм раждала в Окръжна и съм много доволна !
да, за Георги Кръстев става дума, но беше много отдавна... и не правя генерални изводи... а и винаги казвам - когато всичко е наред - нормално е да бъдем доволни! когато с плода нещата са се объркали и лекарят не е видял, когато му е било времето - тогава изводите са други.

# 324
  • София
  • Мнения: 6 375
Чарла, ужасно съжалявам за това, което си преживяла! Аз също изпатих от един лекар (Кръстев)от окръжна - писала съм затова!
Леле , Неспаске , вярно ли  Sad??? За д-р Георги Кръстев ли става въпрос ? Те май са двама с тази фамилия !
Иначе и аз съм раждала в Окръжна и съм много доволна !
да, за Георги Кръстев става дума, но беше много отдавна... и не правя генерални изводи... а и винаги казвам - когато всичко е наред - нормално е да бъдем доволни! когато с плода нещата са се объркали и лекарят не е видял, когато му е било времето - тогава изводите са други.

аз ще подкрепя твоите изводи от този лекар и ще добавя, че нещата не са се променили при него.
ходех в неговата женска консултация - записах се там, за да се водя някъде, иначе не разчитах на него да ми следи бременността, която имаше доста проблеми. направи ми впечатление на абсолютно индиферентен и безотговорен към пациентките си човек. през бременността си два пъти лежах в болница с високо кръвно, имах един куп проблеми, той как пък не успя да идентифицира нито един от тях! един път не ми премери кръвното, да види какво е положението. оживи се едва при последното ми посещение, когато запита дали ще раждам при него и ако да - да му изпратя съпруга си (интересно, защо ли?!?).

не бих посъветвала никоя жена да му довери бременността и раждането си.

# 325
  • Мнения: 646
И аз съм на същото мнение за д-р Кръстев....даже подадох жалба до Здравната каса за него и вече е глобен...

# 326
  • Мнения: 3 091
И аз съм на същото мнение за д-р Кръстев....даже подадох жалба до Здравната каса за него и вече е глобен...
Аз не подадох никаква жалба, но писах тук, за да предупредя и ако мога да ви помогна... Специално за д-р Иван Димитров - не срещнах разбиране...
Пипинка, Радостина, съжалявам, че нещата не са се променили! Бях склонна да го оправдая, защото ехографът, с който ме преглеждаше, беше в ужасно състояние... Адски неприятно, в момента настръхвам като се сетя... а можеше Сара да не се роди, да не почине... всичко е можело да се прекъсне много по-рано! Мъж ми е колега на Кръстев и до ден днешен усещам, как се чувства виновен, че ме изпрати при него... Съдба!
Пожелавам ви да бъдете здрави! късмет!

# 327
  • Мнения: 4 668
Съжалявам много за това , което ти се е случило ... (НЕ)СПАСКЕ  Sad
Аз просто съм потресена ...
Аз раждах при него , нямах забележки , имам здраво и хубаво момченце и бих казала безпроблемно раждане  ...
Дано не се случва на никой ... да има такива проблеми !
И аз желая здраве и късмет на всички !  bouquet

# 328
  • СОФИЯ
  • Мнения: 21
#2gunfire #2gunfire #2gunfireД-р Светлана Иванова-3ГОБ Св.Мина  д-рРахамимов-3ГОБ-АГ И д-рШишенкова-1АГ-те не са лекари с призвание.ЖАЛКО-повечето са като тях!

# 329
  • Мнения: 2
по повод на Д-р Жекова от окръжна болница-изключително неадекватно поведение по време на раждането, насажда чувство на вина, за неща с който тя не може да се справи!Трагедия... Sick

Общи условия

Активация на акаунт