Черен списък - гр.София

  • 1 016 541
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 360
Ето още една от многото некадърни доктори в София.Д-р Антония Петрова от 2-ра градска.При явен проблем при бременноста,тя не предприема никакво адекватно лечение и след това последиците са непоправими.

# 361
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Д-р Барбова от МЦ "Полимед" - благодарение на нея бебчето ми се роди в осмия месец.
През цялата ми бременност нито веднъж не ми измери кръвното, нито корема, нито килограмите. И така се оказах в осмия месец с кръвно 180/120 във Втора градска болница. Слава Богу, лекарите там бяха на висота и спасиха живота на бебчето ми.
Д-р Златева - МЦ "Полимед" - по време на бременноста ми тя следеше хормоните на щитовидната жлеза и не можа да разбере, че въпреки високите дози които пиех, не съм компенсирана за този хормон.
Благодарение на тях двете бебчето ми е доста по-слабо от другите бебета.

# 362
  • София
  • Мнения: 8 329
.....През цялото време, докато ходех при нея на консултация ме убеждаваше колко добри условия има в клиниката Св. Лазар и как няма да съжалявам, че ще раждам там (сякаш вече беше решено!). Когато обаче я попитах дали е възможно при раждане в Св. Лазар да се обработи кръвта за съхранение на стволови клетки, след което да се изпрати в чужбина на съхранение последва лекция за това как подобни действия са излишни и как не си струва усилията, и колко е добра банката на Св. Лазар и т.н.

Момичета, ако някоя от вас посещава д-р Бранкова, моля ви бъдете внимателни! Знам и някои доста плашещи случаи с израждани от нея бебета. Няма да ги споделя с вас, за да не звучи прекалено злонамерено, тъй като предполагам, че има бъдещи майки, които ходят на прегледи при нея.

Писала съм 1-2 пъти за таз "д-ка" и ако не съм я поставила вече в този списък съжалявам.
та поставям тук Д-Р БРАНКОВА, въпреки че тям ми каза радостната новина, че съм бременна.
Ето причините:
При проведен преглед (пълен преглен+"бонус") при нея няколко месеца преди да забременея получих "аванта" преглед на гърдите и резултат всичко е ок. Е да ама, не...  не само не беше и освен кистички ... много си имах и физиолофично изменение т.е. 1-2 дяла без млечни жлезив едната от гърдите... като не разбираш от нещо не го предлагай
...а за връзките й с "Св. Лазар" не ми се коментира

# 363
  • София
  • Мнения: 8 329
Д-р Дица Цачева - груба.
Д-р Тимева и д-р Савова от клиниката на Атанас Щерев.

Извинявайте, че отклонявам темата, но за Д-р Савова мога да кажа само прекрасни неща.На нея дължа бременността си, както и много други момичета.
Тя ми следи бременността и разчитам на 100 % на нея.Страхотен човек и прекрасен професионалист е.Ако всички лекари бяха като нея, този черен списък нямаше да го има.
Ще публикувам същото и в белия списък.

А съвпадението на фамилиите ви-твоята и на д-р Савова-чиста случайност ли е?  newsm78

Извинявам се, че отговарям вместо нея, но ДА случайно е Simple Smile

На мен също ми е интересно, защо е поставена Савова в списъка.

# 364
На скоро някои да е чувал или някои да е раждал в 1аг раина княгиня ?Тук има само мнения от 2004г може нещата да са се променили.Аз бях гледала преди години предаване и за шеиново но сега има и много добри мнения за нея.

# 365
Каквото и да става не ходете при д-р Каралеев във 2-ра градска.Това за мен е най-некадърния лекар!!!!!Ходих при него в продължение на 1г. и 6м и за това време той ме прегледа 3 пъти,а на видеозон 2. #2gunfire.След като реших да го сменя и отидох при друг лекар ми откриха киста на левия яйчник с размери 10 на 8см #2gunfire.Как за това време той не можа да я види? newsm78?Заради него се наложи да ме оперират #Cussing out!!!!НЕКАДЪРНИК newsm11 smile3516 smile3512

# 366
  • Мнения: 48 251
искам да включа тук д-р Рускова-гинеколог,и д-р Маринова-педиатър,от 22 п-ка

# 367
  • Мнения: 1 193
Искам да включа д-р Петров "Тина Киркова"- ужасно грубо отношение по време на раждането на второто ми дете ( може би ако си бях платила Mr. Green) , и д-р ПАНОВА ( разбрах, че работи с Мазнейкова). Едно от момичетата и беше платило да изражда при нея - та въпросната "лекарка" се държа адски грубо с нас останалите. През цялото време беше с късата си пола, на висок ток и даже не си облече престилка #2gunfire Тя викаше повече от нас.

# 368
  • Мнения: 140
Не можах да изчета всички мнения...просто се потресох на какво са способни българските лекари за пари.На мен ми предстоят още доста неща(все пак съм в 21 Г.С.) и съм наплашена до край.
Аз искам да сложа в Черния Списък Д-р Нели Кръстева от МБАЛ "Доверие".Това е една невротична,склерозирала и некадърна докторица,която дори не пожела да ме прати на фетална морфология с обяснението че нямало нужда.Според нея бях в 15 Г.С. около месец и половина.Не направи нужните измервания на телцето на бебчето и според нея ехографът е нещо ненужно.Трябвало да се преглежда бременната на "магарето".По-груба гинеколожка не съм срещала.Моля ви се не се регистрирайте при нея.
Може ли някой да ми каже какво мисли за гинеколозите в Правителствена болница(по специално за Д-р Христова)?
Благодаря за вниманието.

# 369
  • Мнения: 14
Ей дами съвсем ме объркахте, аз родих преди 10мес. в ІІМБАЛ но както и тогава така и сега се обедих, че четейки мненията ви неможе да се разчита на тях. За двама или трима лекари прочетах какво ли не, особено за Калев от сащата болница. newsm78

# 370
Трудно е да се повярва на гореспоменатото твърдение, взимайки предвид факта,
че дни по-късно, дамата с "едва роденото бебче" изпраща на преглед при д-р Барбова своя роднина.
Тази жена е един прекрасен лекар, който превърна бременността на любимата ми в приказка,
за което ще и бъда вечно признателен.
Но за да не бъда голословен:
http://moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=8204&t=8204
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520.0;all
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132948.20
http://bglog.net/bebelog/8041

Д-р Барбова от МЦ "Полимед" - благодарение на нея бебчето ми се роди в осмия месец.
През цялата ми бременност нито веднъж не ми измери кръвното, нито корема, нито килограмите. И така се оказах в осмия месец с кръвно 180/120 във Втора градска болница. Слава Богу, лекарите там бяха на висота и спасиха живота на бебчето ми.

# 371
  • Мнения: 2 085
Трудно е да се повярва на гореспоменатото твърдение, взимайки предвид факта,
че дни по-късно, дамата с "едва роденото бебче" изпраща на преглед при д-р Барбова своя роднина.
Тази жена е един прекрасен лекар, който превърна бременността на любимата ми в приказка,
за което ще и бъда вечно признателен.
Но за да не бъда голословен:
http://moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=8204&t=8204
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520.0;all
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132948.20
http://bglog.net/bebelog/8041

Д-р Барбова от МЦ "Полимед" - благодарение на нея бебчето ми се роди в осмия месец.
През цялата ми бременност нито веднъж не ми измери кръвното, нито корема, нито килограмите. И така се оказах в осмия месец с кръвно 180/120 във Втора градска болница. Слава Богу, лекарите там бяха на висота и спасиха живота на бебчето ми.

Запознат с фактите, нещо не мога да ти хвана мисълта..... newsm78 Линковете за какво са?!?velinova ли е изпращала роднина при Барбова?Я разясни фактите

# 372
  • Мнения: 84
Аз бих поставила в черния списък името на Др. Лиляна Велтова от Майчин Дом, тъй като без каквато и да е апаратура ме диагностицира с поликистоза, което се оказа напълно погрешно, след като потърсих мненията на 2ма лекари, работещи с съвременни методи за диагностика като вагинална ехография например. Др. Ветлова се държа  изключително грубо и арогантно, корумпирана е и не бих я препоръчала на когото и да е. Също така Др. Коларов отново от Майчин Дом заслужава да бъде сложен в черния списък

# 373
  • Мнения: 270
Също така Др. Коларов отново от Майчин Дом заслужава да бъде сложен в черния списък

Абсолютно съм съгласна с теб за Коларов.Постави ми грешна диагноза и близо 4 месеца ме блъскаше с антибиотици за несъществуващо възпаление. Close

# 374
Шейново- гласувам и с двете ръце!!!! Имена не помня, не бях в състояние...Мога да кажа само - Супер некадърни, бездарни и бездушни ...хора....лекари...абе нито едното от двете! Нито хора, нито лекари...просто-лумпели!

Общи условия

Активация на акаунт