Секс в 8ми и 9ти месец?

  • 26 789
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
Момичета, почвам да изкрейзвам на тема секс и моля да споделите вашия опит. През цялата бремнност не ми се прави секс. А навсякъде пише че по-скоро трябва да се очаква обратното - хормоните ти да полудеят и да станеш едва ли не тигрица в леглото. Нищо, ама нищо подобно. И ако до седмия месец все пак, макар и рядко, ме спохождаха някакви мераци, от както влязох в седмия направо ми е абсурдно. Какъв секс като нещо ти рита в корема Боже мой?! Мъжът ми ме желае както преди, да не кажа и повече. Което е чудесно, разбира се, но ме кара да се притеснявам, че постоянните откази от моя страна ще го отблъснат. Не ми е дал повод за сега да мисля така, ама аз си зациклям слвано и вече се притеснявам, че ми става фикс идея и ще взема да създам проблем там, където го няма. Има ли "нормално" в тези неща? При вас как беше?
А, и другия проблем е че като от толкова време не съм изпитвала сексуално желание, вече почвам да се притеснявам дали ще се върне. Ужас! Ами ако не пожелая вече мъжа си?! Не сме имали никакви проблеми в това отношение преди да забременея и в чисто емоционално отношение всичко е наред. Какво се случва със секса след раждането? Моля ви кажете ми.

# 61
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ами какво да се случва със секса след раждането? Поне аз не съм имала такива проблеми и след раждането/след известен период/ всичко си влезе в нормалните граници. Имах две раждания, но не ми е познато това твоето, което изпитваш. И сега след 28 години брак аз обичам и желая съпруга си така както в началото. Peace

# 62
  • Мнения: 184
annabel3334 ,бързам да те успокоя. Нищо свързано с бременните не е нормално или ненормално. Аз обожавам секса. Готова съм винаги да правя  такъв - с мъжа си разбира се.  Laughing Но като забременях и желанието ми сякаш се изпари. Даже мъжът ми ми каза, че преди да разберем, че съм бременна той вече знаел, заради отказите ми на тема секс. Нещата се промениха за известно време с течение на бременността, но после пак взе да се губи желанието. След като родих нещата възвърнаха нормалния си ход. Разбира се отне ми известно време, имайки предвид, че бебето плачеше постоянно и родих с епизиотомия, но след като премина и този период ,съм си пак същата, като преди бременността. Така че спокойно- нищо не е загубено   Grinning

# 63
  • Мнения: 105
Хей,споко!И при мен така беше-като забременях и желанието за секс се изпари моментално.И така до навършване на 4 месеца на бебо.Сега всичко си е наред.Така че спокойно,поговори с мъжа си,обясни му какво чувстваш,той ще те разбере Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И аз така бях и с двете бременности след 5 месец някъде изобщо не ми се правеше секс, от време на време имах някви мераци ама нещо много бързо ми минаваха. След като родих всичко си дойде на мястото. Wink

# 65
  • Мнения: 103
аз имам точно същия проблем и стрaхoвe като теб, aмa мo тa мo ! ще следя темата!

[/quote]
Момичета, почвам да изкрейзвам на тема секс и моля да споделите вашия опит. През цялата бремнност не ми се прави секс. А навсякъде пише че по-скоро трябва да се очаква обратното - хормоните ти да полудеят и да станеш едва ли не тигрица в леглото. Нищо, ама нищо подобно. И ако до седмия месец все пак, макар и рядко, ме спохождаха някакви мераци, от както влязох в седмия направо ми е абсурдно. Какъв секс като нещо ти рита в корема Боже мой?! Мъжът ми ме желае както преди, да не кажа и повече. Което е чудесно, разбира се, но ме кара да се притеснявам, че постоянните откази от моя страна ще го отблъснат. Не ми е дал повод за сега да мисля така, ама аз си зациклям слвано и вече се притеснявам, че ми става фикс идея и ще взема да създам проблем там, където го няма. Има ли "нормално" в тези неща? При вас как беше?
А, и другия проблем е че като от толкова време не съм изпитвала сексуално желание, вече почвам да се притеснявам дали ще се върне. Ужас! Ами ако не пожелая вече мъжа си?! Не сме имали никакви проблеми в това отношение преди да забременея и в чисто емоционално отношение всичко е наред. Какво се случва със секса след раждането? Моля ви кажете ми.
[/quote]

# 66
  • София
  • Мнения: 44 354
Няма правило дали трява да ти се прави или не.... на мен ми се правише...да видиш обаче след раждането - никак, доста време Simple Smile))
Други мами като ги хванат хормоните...не щат и да чуят за секс, на трети пък им е забранен.... хубости разни...но пък са само 9 месеца, така че - каквото такова, не си го слагай на сърцето Simple Smile

# 67
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 343
Имах желание, но ми беше забранено. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 369
Няма правило дали трява да ти се прави или не.... на мен ми се правише...да видиш обаче след раждането - никак, доста време Simple Smile))
Други мами като ги хванат хормоните...не щат и да чуят за секс, на трети пък им е забранен.... хубости разни...но пък са само 9 месеца, така че - каквото такова, не си го слагай на сърцето Simple Smile

само? Flutter Crazy #Crazy Joy

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
annabel3334, не се притеснявай и не си създавай проблем там, където го няма!След като мъжът ти не протестира и те разбира, значи всичко е ОК.
През първата бременност много ми се правеше секс, през втората - никак. После всичко си идва на мястото!Според мен можеш да поговориш с мъжа си и да му обясниш как се чувстваш. Сигурна съм, че той ще те успокои и "проблемът" ще бъде решен!

# 70
  • Мнения: 803
Анабел, забрави какво пише по книгите.  Naughty И аз не горях от особено желание за секс, докато бях бременна. Но пък след като родих и ми спряха лохиите, всичко си дойде по местата Simple Smile Така че, не се притеснявай излишно. Обясни на мъжа ти как се чувстваш, а и винаги има алтернативни методи Wink

# 71
  • Мнения: 989
С дъщеря ми не сме спирали сексуалния си живот - не съм имала проблеми. Според мен не е нормално да се получават възпаления.

# 72
  • София
  • Мнения: 17 596
Ами... беше безпроблемен и хубав. А аз пък бях особено ненаситна. Не съм имала възпаления. Не мисля, че е нормално. Поговори с лекаря си.

# 73
  • Мнения: 920
Абсолютно никакво желание за секс, никакво като бях бременна. След като родих - същата работа, и така с месеци. Имам приятелки при които е било обратното, имали са голямо желание да правят секс. При всеки е различно,не се притеснявай. Няма правила за това,телата ни са различни и реагират по различен начин на хормоналните изменения.

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
С дъщеря ми не сме спирали сексуалния си живот - не съм имала проблеми.

Извинявам се, но бая време ми отне да разгадая мисълта ти... Чудих се що за сексуален живот имате с дъщеря си  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт