Отношения с етърва , моля за съвет.

  • 24 578
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 23 977
А, именно - новата "снаха" ако е попрехвърлила 30 и вече си мисли да не вземе да изтърве влака и затова се натяга с чистене. А ти не си длъжна да се сближаваш ако не искаш. Протоколните събирания на роднини са 3-4 пъти в годината, стискаш зъби и се държиш мило. Извън това - като иска да ходи да чисти, ти ако не можеш - казваш не и толкова. Ако не искаш да бъдеш рязка - оправдай се с детето.

# 61
  • Мнения: 2
Барабанче,и аз ще ти кажа да не им обръщаш много внимание на свекървата и кандидат снахата!Ама малко странно ми изглежда тая ситуация-той го няма а тя пристига от друг град за да чисти неговия апартамент... #Crazy
Ти къде се буташ дето не ти е работа не мога да разбера Shocked.Извинявай, ама заради такива като теб стават интригите

На такива мнения не обръщай никакво внимание- 99% от пишещите във форума са идеални съпрути,етърви,зълви и пр. ...чакай,още не са се включили най-компетентните и най-идеалните....   

# 62
  • Мнения: 6 648
Въобще не разбирам къде е проблема ?
На зълва ми гаджето е грък всеки път като идва или тя заминава при него мъжът ми си взема отпуск за да посреща/изпраща от Букурещ и всеки път това става с моята кола не намирам нищо проблематично в това.
И ако той е тук за кратко и се обадят дори и в последния момент да се видим намирам за естествено да отложа другите ни планове.
Мисля ,че си супер дребнава.
Сранно и за мен е единствено това ,че след месец познанство тя се юрва да чисти ,но това си е тяхна работа.

# 63
  • Мнения: 0
Единственото странно в цялата работа е как така свекървата дава ключ от апартамента на сина си на непозната жена и защо я наричаш етърва, когато те са заедно едва от 1 месец.
Ако майка ми даде ключ от апартамента ми на чужд човек или чужд човек реши да ми домакинства в мое отсъствие, сигурно цяла София ще ме чуе как крещя. Пък и дали после всичко ще е почистено или ще има "почистени" и разни пари, техника, бижута...

Не тя не дава ключ ,а идва с него и остава ,да помага на момата да чистят.
А аз разбрах ,че тя щяла да стои 3 дена и да чисти.
Ако нещо ти проблесне след 3 дена , вече ще знаеш откъде идва ..апартамента на девера ще е заблестял от чистота:)

# 64
  • София
  • Мнения: 1 762
Iliana__ , ти пишеш за отношения / визирам зълва ти и гаджето/ които имат история и явно са от доста време / всеки път ги посрещате изпращате/  Peace
Авторката цитира някакъв си период, който е от месец. Тоест тези взаимоотношения се градят с времето, а не ей така, хайде хоп на кой както му скимнало. Ама, както и да е.  Peace

# 65
  • Мнения: 1 174
Момичета , беше ми интересно да разбера ,тези които имат етърви какви са им отношенията с тях има ли някаква конкуренция
дразни ли ги нещо и тем подобни.
Сега разбрах ,че явно доста от вас имат перфектни отношения с етървите ,което само може да ме радва.Дай боже всекиму такива Peace
....

С моята етърва бяхме на път да се избием  Laughing А като се включеше и свекъра и заявеше на мъжете ни: "Я си озаптявайте жените" и картинката беше пълна Laughing
Решението - всяко семейство отделно. Сега дори си ходим на гости и си прекарваме добре, но разбира се не прекаляваме с гостуванията, да не си омръзнем  Crazy
Колкото до свекъра - аз му говоря, тя не.
Изводът от тази работа е: "Живей си живота, гледай по - дистанцирано на нещата, и не си го слагай"  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 1 666

Мисля ,че си супер дребнава.


То това не е и дребнавост - дребнав може да е човек към личните си неща, а тук става въпрос за други хора, големи хора с право на свой живот.
Злоба, ревност и никакво уважение към чуждия личен живот - това разбрах аз от постовете на авторката. И то спрямо човек, който тя реално не познава и с нищо не я застрашава.

# 67
  • Мнения: 304
То бива гонене на влакове, ама да искаш ключ от дома на едномесечно гадже и то не от него, а от майка му и то не за какво да е ами за да чистиш, ми звучи направо невероятно. Thinking Дали пък хигиенната инициатива не идва от свекито (поне отчасти). Може да е решила да играе ролята на началник-влака докато девера го няма. Това нейно настояване за непременното ви присъствие тук и там точно на такъв сценарий ми прилича...
На мястото на мъжа ти отдавна да съм звъннала на брат си.

# 68
  • Мнения: 6 648
Iliana__ , ти пишеш за отношения / визирам зълва ти и гаджето/ които имат история и явно са от доста време / всеки път ги посрещате изпращате/  Peace
Авторката цитира някакъв си период, който е от месец. Тоест тези взаимоотношения се градят с времето, а не ей така, хайде хоп на кой както му скимнало. Ама, както и да е.  Peace
Да тези отношения вече имат история ,но имаше и начало.
Отношенията и бързото им развитие не са проблем на авторката .Едно ходене до гарата и виждане с кандидат роднина не би трябвало да са проблем и повод за негативни емоции.

# 69
  • Мнения: 1 749
И то спрямо човек, който тя реално не познава и с нищо не я застрашава.

Не се знае, може единия апартамент като заблести от чистота да засенчи другия Laughing

# 70
  • Мнения: 0
Момичета , беше ми интересно да разбера ,тези които имат етърви какви са им отношенията с тях има ли някаква конкуренция
дразни ли ги нещо и тем подобни.
Сега разбрах ,че явно доста от вас имат перфектни отношения с етървите ,което само може да ме радва.Дай боже всекиму такива Peace
....

С моята етърва бяхме на път да се избием  Laughing А като се включеше и свекъра и заявеше на мъжете ни: "Я си озаптявайте жените" и картинката беше пълна Laughing
Решението - всяко семейство отделно. Сега дори си ходим на гости и си прекарваме добре, но разбира се не прекаляваме с гостуванията, да не си омръзнем  Crazy
Колкото до свекъра - аз му говоря, тя не.
Изводът от тази работа е: "Живей си живота, гледай по - дистанцирано на нещата, и не си го слагай"  Peace


Подкрепям напълно!!! Всеки има прево да си живее живота както прецени за добре. Ти си омъжена не за цялото му семейство а само за него - нали така!!!    bouquet

# 71
  • Мнения: 426
Аз вече започвам да си мисля   Thinking, да не би тая новата кандидат-снаха да е някоя хубавица, та авторката да има и други основания за терзанията си  Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 8 045
Тази тема все повече ме изумява. Не разбирам къде в цялата работа е 40-годишния девер и що не оставите човечеца да си ги посреща и изпраща? Ако някой трябва да помоли да я посрещате, това е той. Изобщо в течение ли е, че някой ще ходи в дома му, да чисти и да се среща с родата му...
Може да е забърсал случайно мацката и да не иска повече да я вижда, какво общо има авторката, съпруга й, свекървата...? Че чак и мацката станала неприятна, нахална... Уважавайте повече личното пространство на човечеца, нищо че го третирате като дете, щото на 40 не бил бракуван.

# 73
  • Мнения: 0
Момичета ,благодаря ви !
Търпя критики и всяко едно мнение ми беше интересно и поучително.

# 74
  • Мнения: 0
Babe factor , въпрос на вкус ...това изобщо не стои на преден план.

Общи условия

Активация на акаунт