Отношения с етърва , моля за съвет.

  • 24 565
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
А мен ме изумява това ,че в рамките на час се включиха толкова много форумки:)
Явно тези отношения не са ни безразлични ,колкото и да ни се иска.

# 76
  • Мнения: 230
 newsm78 това проучване ли е??а къде е анкетата???

# 77
  • Мнения: 0
Чак пък проучване  Thinking...не ,не мисля !

# 78
  • Мнения: 0
А мен ме изумява това ,че в рамките на час се включиха толкова много форумки:)
Явно тези отношения не са ни безразлични ,колкото и да ни се иска.
Я,ти пък ще се изумяваш-тук са най-висшите експерти и съдници на всякакви отношения LaughingСъвети,мнения много-винаги можеш да отсееш полезното за теб.Аз обожавам този форум Laughing

# 79
  • Мнения: 103
А мен ме изумява това ,че в рамките на час се включиха толкова много форумки:)
Явно тези отношения не са ни безразлични ,колкото и да ни се иска.
Не бе, просто нямаме какво да правим и да си почешем езиците малко Simple Smile

# 80
  • Мнения: 0
kati1000 , напълно съм съгласна с теб Simple Smile

# 81
  • Мнения: 426
Babe factor , въпрос на вкус ...това изобщо не стои на преден план.

О.К. Не искам да те обидя  Peace. Просто се сетих, че в началото като се запознах с етърва ми, тя ме гледаше доста уплашено първите няколко пъти и се държеше дистанцирано в продължение на месеци. После като станахме близки, ми призна че се е притеснявала в началото, да не би мъжът й да вземе да хлътне по мен  Whistling, или пък на мен да ми скимне да сменя моя мъж с нейния  ooooh! (защото ние нямаме брак и де факто аз съм свободна жена) и да й разваля семейството  Joy .Аз останах в шок и ужас, но оценявам това, че етърва ми беше искренна и си призна за тези си притеснения, на които сега и двете се смеем.
Та такива моменти не са изключени и си помислих, да не би  и на теб нещо подобно да ти се мъти из  главата  Simple Smile

# 82
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Каквото и да си говорим, отношенията в разширеното семейство (чинки, стринки, свекърви, етърви, зетьове, тъщи, снахи и там един куп други, които дори не знам кой на кого какъв се пада  Simple Smile), са си сложно нещо. И, когато се появи нов човек, съществуващият баланс се размърдва. Всички стават по-тревожни, докато мине време и нещата улегнат. И всеки си има своя тема, твоята явно е конкуренцията. А да не би пък да ти се е налагало да се конкурираш много с братя и сестри в семейството ти като дете, та за това сега така да те е напрегнала случката? Честно казано, навремето и аз хипотетично се пържех отвреме на време дали свекърва ми ще харесва повече жената на брата на мъжа ми (какъв ми е той?)  Laughing Понеже аз нали чужденка, отвлякла сина й, а пък брат му ще си вземе техенка (вариант на "нашенка") и така... Обаче, въпросът се реши, когато и братчето се пресели в БГ и почна да задиря българки... най-готините били... и на мен ми мина  Laughing

Та, сложна работа си е това... и ни дръж в течение за тая работа с чистенето, че се чудя зад нея какво ли пък седи, странно ми е  Hug

# 83
  • Мнения: 3 158
Деверът ти сакат ли е? Защо не си чисти сам?

Харесвам етърва си, приятелки сме
Не си пада по чистенето, нито пък аз Laughing

# 84
  • Мнения: 8
Гледай си семеството и да не ти пука, кой на кого чисти  Simple Smile

Подкрепям напълно!!! Ако не засяга отношенията ти с мъжа ти- кво ти пука кой с какво се занимава, и кой на кого чисти. Да си правят каквото си знаят и тя и свекърва ти  Flutter Макар че подобно отношение някой път озлобява повече хората  Whistling казвам го от личен опит с кандидат етървата  Twisted Evil

# 85
  • Мнения: 0
А мен ме изумява това ,че в рамките на час се включиха толкова много форумки:)
Явно тези отношения не са ни безразлични ,колкото и да ни се иска.

Taka e - тук много се държи на отношенията между девера, етървата, свекъра, свекървата, баджанака, шурето, леля и лелинчо, вуйчо и вуйна, тъщата и тъста, балдъзата, брат’чедите, очинайките .... и там които още се сетиш , но мисля че причината за интереса към темата, а и за твоята ревност към кандидат снаАта  е друг .... заради чистенето е  Whistling  Голем кеф е да знаеш , голем адреналин .. его на:

http://www.youtube.com/watch#!v=ZqDzKad2Q3M

# 86
  • Мнения: 637
Момичета ,благодаря ви за отговорите.
Наистина ме размяхте с твърденята за ентусиазираната чистачка и мазохистка.
А може и такива да са и разбиранията за свалка ,наистина не се бях замисляла Wink

Наистина  сте прави ,че аз маи започвам да се набутвам в схеми и филми ,от които няма кой знае какъв смисъл.
Само се натоварвам и набирам предварително. Глупаво е наистина ,но от постъпките и като че нещо ме провокира.
Може би подсъзнателно усещам ,че назрява някаква конкуренция ли и че сега свекървата ще започне да ме сравнява с другата.А тя добре започва да си игаре картите ...
А ние със свекървата не се долюбвахме много ,но сега имаме нормални отношения и може да се каже, че се опитваме да разбираме малко или много. А аз съм на принципа "всяка жаба ,да си знае гьола". Колкото по-рядко се виждаме и спазваме дистанция ,толкова по-добре.
Незнам какви са и целите на "онази"и каква игра играе ,но дано не плете интриги , защото колкото и да бягаме от тях , те по някакъв начин ни се отразяват негативно и без да искаме попадаме в ситуация в която не знаем как да реагираме.


Не си добре ooooh!

# 87
  • Мнения: X
kati1000 ,може и това да е ,знам ли и аз.
А вие ,тези които имате етърви ,има ли го това нещо при вас ,това сравние ,конкурирате ли се по някакъв начин?
Дразни ли ви това?
Понеже тези отношения за мен са съвесем нови ,за това реших да пусна темата ,просто са ми интересни и други мнения . Това е.
Понякога човешките отношения са толкова прости (или пък не са) Tired,а ние сами си ги усложняваме за съжаление.
За това последното си много права...!   Peace
Давай го по-леко.
Имам етърва.Виждаме се два-три пъти в годината ,на семейни събирания,а живеем в един град.
Не че не се понасяме,просто нямаме нищо общо,ама нищо.
Не знам дали свекърва ми ни сравнява,ама не ме и интересува.
Свекърва ми по принцип е много толерантен човек,та,дори и да е направила някакво сравнение,то ще си остане за нея.

Та така...да не ти пука.
Ще ти е най-добре.

# 88
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
хъм , нямам етърва.. брата на мъжа ми си има жена Simple Smile
но ти и такава нямаш още, а вече се косиш, че и съвети искаш Simple Smile
нямам и свекърва обикновено - мъжа ми си има майка

# 89
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 Shocked

Общи условия

Активация на акаунт