Отношения с етърва , моля за съвет.

  • 24 547
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 743
Ти сега проблем с тази жена нямаш, и след като вече се познавате защо взаимно не се уговаряте, а свекърва ти говори вместо вас.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 508
Моя позната беше в същата ситуация и много се ядосваше,че свекърите се чудят как да угодят на другата,тъй като брат му с голям зор я намери.Чак преписаха всичко на нещастния мухльо,че да  не го изостави жената

За това става въпрос ,че отсега се страхуват да и откажат ,да не би случайно да остави сина ,че това едва ли не му е последния влак. И всячески се опитват да и угодят само и само да не се засегнела. А тя това го вижда . Но както и да е.
Тук не става въпрос за ревност към свекървата.

Недейте да търсите под вола теле, това може да е нормално за семейството, от което идва момичето. По същия начин приятелката на братовчед ми идваше да чисти при него, без да има каквито и да е очаквания от семейството му, без задни мисли или интриги. Вече са женени горе-долу от 25 години, имат прекрасно семейство, никакви имотни дрязги, и не жената чака свекървата да й угоди, ами самата тя полага изключителни грижи за свекървата. Просто е такъв човек, добър и всеотдаен.

# 32
  • Мнения: 0
Дразни различното отношение към семейството на единия брат и на другия!Откъде-накъде ще подгъзуват на другата повече,само защото е с мухлясалия брат newsm78сакън да не остане чeкиджия цял живот

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 13:28 от kati1000

# 33
  • Мнения: 426
Babe factor ,ти имаш ли си етърва? че то и аз досега нямах  и милсех като тебе ,ама като ти е до дупето
започват да те дразнят някой неща и при това че аз нямам много опит в тези отношения.

Да, имам, но с нищо не ме дразни. Трябва да ти посясня, че свекърва ми харесва нея, а мене - изобщо не. Чуват се по телефона, ходят си на гости, реват заедно по сериали, говорят си за врачки, уроки, плетки, болести...и т.н. Това никак, ама никак не ме притеснява. Затова не мога да разбера твоите притеснения.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 743
Дразни различното отношение към семейството на единия брат и на другия!Откъде-накъде ще подгъзуват на другата повече,само защото е с мухлясалия брат newsm78сакън,да не остане чикиджия цял живот

Кой на кого в този случай подгазъува? (ама че дума)
Един брат, на който му харесва да е ерген, с приятелка с все още неясен статут, свекърва, която нещо и се иска и авторката дето се дразни, ама защо и тя не знае.

# 35
  • Мнения: 0
Ти сега проблем с тази жена нямаш, и след като вече се познавате защо взаимно не се уговаряте, а свекърва ти говори вместо вас.

Тя беше споменала ,че като идва ще ми се обади ,но явно е предпочела да се обади на свекървата и аз от нея разбрах че щяла да идва да се виждаме.

# 36
  • Мнения: 230
 newsm78 имам две етърви...и много се обичаме,защото всяка си гледа своето и в чуждото не се бърка!!!!Нямаш никакво право да се тревожиш и да сплетничиш....господина е доста голям така,че си е негов проблем!!!...ами ако свекито хареса нея по-вече Laughingмай това е проблема!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 652
Дразни различното отношение към семейството на единия брат и на другия!Откъде-накъде ще подгъзуват на другата повече,само защото е с мухлясалия брат newsm78сакън да не остане чикиджия цял живот

Е откъде в постовете на авторката го прочете това различно отношение? Девер й си намерил жена, още не се знае ще я бъде ли тая връзка,и вече някакви генерални изводи се правят и родата почва да се дразни. Аман от глупости, значи. Някои хора си търсят проблеми...

Впрочем, знаеш ли още какво дразни? Дразни желанието на някои хора да са единствени в умовете и сърцата не само на мъжете си, ами и на свекъри и свекърви, стринки и сваковци и целия китайски народ.

Ужас, тая женица започвам да я съжалявам... Представяте ли си ако "се вземат" с девера, на какво ще бъде подложена...

# 38
  • Мнения: 1 743
Ти сега проблем с тази жена нямаш, и след като вече се познавате защо взаимно не се уговаряте, а свекърва ти говори вместо вас.

Тя беше споменала ,че като идва ще ми се обади ,но явно е предпочела да се обади на свекървата и аз от нея разбрах че щяла да идва да се виждаме.

И ? Като иска да се вижда със свекърва ти, да се вижда. Ако ти се обадят и ти се ходи, отиваш, ако не ти се ходи не отиваш. Също така достатъчно голяма си да вземеш телефона и ти да и се обадиш и да кажеш, че имаш желание да се видите и да се разберете кога да го направите.

# 39
  • Мнения: 593
Ти сега проблем с тази жена нямаш, и след като вече се познавате защо взаимно не се уговаряте, а свекърва ти говори вместо вас.

Тя беше споменала ,че като идва ще ми се обади ,но явно е предпочела да се обади на свекървата и аз от нея разбрах че щяла да идва да се виждаме.

Ами следващия път си измисли "ангажимент", аз ли да те уча?
Ти сама казваш, че трябва "всяка жаба да си знае гьола". Виждай се с нея, когато ти искаш, живей си собствения живот, не я мисли много-много.  Peace

# 40
  • Мнения: 4 916
...
Ужас, тая женица започвам да я съжалявам... Представяте ли си ако "се вземат" с девера, на какво ще бъде подложена...


До сватбата ще има поне десет теми за това как свекървата й угажда и колко е несправедлив света  Laughing
В случая се касае за обикновена женска ревност. Етървата си няма идея в каква интрига са я забъркали още от сега.

# 41
  • Мнения: 7 001
От теми за зълви и етърви разбирам, че трябва да си търся мъж без братя и сестри  Laughing

# 42
  • Мнения: 426
Различното отношение на една майка към синовете й, (ако има такова) е проблем на самите братя, който ако имат желание, биха могли да обсъдят с майка си. А не  жените им да взимат участие, или да се дразнят от това  Peace

# 43
  • Мнения: 4 841
От теми за зълви и етърви разбирам, че трябва да си търся мъж без братя и сестри  Laughing

А майка му и баща му да живеят на поне 5000 км разстояние, за по-сигурно - направо на друг континент  bowuu

# 44
  • Мнения: 89
 Интересно какво мисли девер ти по въпроса....Жена,която познава едва от един месец,в негово отсъствие иска ключ от дома му,за да шета ...Ако бях на мястото на свекърва ти първо бих го попитала по телефона дали е съгласен,все пак! На мен също ми изглежда странно.Аз лично не бих се натрапвала по този начин и не бих ангажирала хора да ме взимат от гарите като безпомощно дете...

Общи условия

Активация на акаунт