Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 521
Нещо Синеоч ми се губи от състава! Някой знае ликак е?

# 16
  • София
  • Мнения: 964
     Алфа  Бета,   - Синеоч   временно няма  Интернет  ,затова  я няма . Обади  ми се  миналият петък на  обяд по тел.  и  каза,че  ще  ходи  да си  взима  резултата  от цитото . Иначе каза , че  всичко  при нея  е наред . Просто временно няма  Интернет . Мислех ,че  знаеш  и затова си  пуснала темата ?

# 17
  • Мнения: 11 394
Джесика, радвам се , че се "отби" за малко  Wink  Heart Eyes Мн хубаво е , че се оправяш, сигурна съм , че нещата са от добри към по-добри и нека да е така. За Ганчева не се притесняваи ще идеш и всичко ще е оки.  Peace
Добре, че каза за Синеоч, защото никой от нас нямаше идея къде е и кво става с нея  Peace

# 18
  • Мнения: 5 140
Влизам за малко от чужд комп...Бетичка мерси за темата, но линкове няма, сега не може да се оправи, освен ако мога ще ги пусна като постове, пък после като свърши темата ще я пусна с линковете. Такак става ли?

# 19
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Здравейте момичета!
Реа, браво на теб, юнак си ти и заслужаваш само хубави резултати  Peace
Джеси, радвам се, че се отбиваш Hug  Hug  Hug Ох, дано и твойте мъки приключат скоро  Praynig

Хайде сега и аз да се похваля- резултатът от цитото ми е PAP II  Laughing Много съм щастлива  newsm44
И да споделя още нещо за Ганчева- когато звъннах за резултата тя беше заета, но след това тя сама ми звънна, за да ми каже резултата и накрая завърши с думите :"Можете спокойно да забременявате"  Wink Е, сега ми остава да убедя и мъжа ми  Mr. Green
Лекинка от мен и само положителни мисли, те носят хубавите резултати   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 140
аз не съм доволна от мойто цито 2В  newsm78 ooooh! койлоцити и съмнение за чпв  ooooh! ooooh! ooooh! Shocked #Cussing out е какккккккк бееееееее нали ми правиха скрининг пак не може, нали трябва да мине 1 г от теста, то не остана за остъргване за материал  Mr. Green Аз започвам да се съмнявам в достоверността на резултатите от цитото, нещо ме съмняват и то многоооооо. ще се цитосвам и на друго място  Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 964
Blues Hug Hug Hug   Браво  честито !!!   bouquet newsm51  хайде  сега  вече  спокойна да  действуваш за     ylinfant newsm30   .  Успех от  мен !!!  Peace Peace


  Синеоч ,  а  доктора  какво  ти каза  относно резултата ?  Rolling Eyes   

 С право се  съмняваш , ето  за това  аз  напоследък  живея  все  на  принципа :  " Подлагай всичко на  съмнение!".......... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 140
е кво да каже Джес, каза че трябва да мине 1 г от теста, а те са минали само 6 м. Мен друго ме човърка аджеба те там някъде не пишат ли, не водят ли някакви записки от резултатите,много ама много ми е съмнително...накрая ще отида да се тествам на друго място и ще занеса резултата във Вирусологията.
Джес няма линкове в първите постове, а Бетичка е копирала и не са излезли линковете, опитах се да направя нещо, но не успях...ще помисля и ще се пробвам пак.
Джес ти как си, по добре ли си?

# 23
  • София
  • Мнения: 964
     Да  видях ,че няма  линкове  ,но  на   нас  " старите " не  ни  трябват   и  кой знае колко  - по скоро  са  необходими за   новите  посетители тук ?

 Ох ,   Синеоч  мила , Hug Hug Hug  какво да кажа  - не  е  кошмара ,който беше в първите  10 дни  , но  си  имам доста силни болки  навътре в гърлото , освен тези  в местата ,където  са били сливиците и  ушите . Утре  ще ходя на контролен преглед в МВР б-ца - то не ,че  някой ме вика  де ...... Mr. Green #Cussing out   Много ме  е   страх - не знам дали  са нормални  тези  силни болки две седмици след операцията , въпреки ,че  други  препатили казват ,че  на тази възраст боли  около  1 месец ?   Какви  ли не  страшни  мисли ми  минават през главата ? ooooh! Praynig #Cussing out

  Синеоч , не се тревожи  - то койлоцити може да  има  и  без да  имаш високорисков тип НРV ( в смисъл нали  скринига за  тях ти  е отрицателен ).  И моя  е такъв  и съм имала цитонамазки ,на които са писали  единични койлоцити  .

# 24
  • Мнения: 5 140
явно са положителни към нискорисковите, но за тях не съм тествана, те нали нискорисковите отговарят за кондиломите. Абеееее драматургии постоянно трябва да има и това е.  ooooh! Confused
Джес ще ти стискам палци за утре  Peace Peace Peace Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 430
Алфа Бета, мерси и от мен за темата. Пак сме тук. Честито на всички момичета за хубавите резултати, дано е заразно.
Блусче и аз съм със страшни болки в гърдите и корема ниско долу и чакам всеки момент да ми дойде и ше изчакам до края на месеца и ако няма нищо отивам пак при Ганчева.
Джеска стискаме палци за утре.
Синеоч, казаха ли ти какво ще предприемат или ще изчакат и другите 6 месеца. Този резултат кофти ли е . Нали е 2ра група. Или заради белезите на чпв не е добър

# 26
  • Мнения: 5 140
ще се ходи и на друг преглед то е ясно, ама ми писна, аз няма през 3-6 м да давам по 65 лв и м/у другото по още толкова, е аз трябва да работя само за гинеколог да му се не знае  ooooh! ooooh! #Cussing out

чЕРи каза ми да изчакаме след 6 м, е как ще ми издържи душичката, просто ще отида и на друг доктор и това е.

Ако изчезна пак не се чудете къде съм, нямам нет все още в къщи, като го пуснем ще съм първа писта тук, щот много ми липсвате  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 726
Здравейте момичета,

през лятото заради огромна раничка на шийката и положителен тест за ЧВП вирус направих ел. бримка при д-р Чолакова от която излязоха доста притеснителни резултати /карценом/ но уж всичко беше добре - изрязяно до здраво /всъщност биопсията на изрязаното даде притеснителните резултати но две светила в областта потвърдиха че е изрязано до здраво/. 2 месеца след бримката имахме чисти изследвания с мъжа ми /отрицателни за ЧВП вируси/, всичко беше изрязано до здраво, всичко беше чудесно, зарастваше перфектно, а сега само 6 месеца по-късно на котролен преглед отново установиха наличието на раничка. Пуснахме цитонамазка и чакам резултати.
Лекарката ми не беше много очарована от цялата ситуация което малко ме притесни.

Дали на някой му се е случвало такова нещо и трябва ли да се притеснявам  newsm78

# 28
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Mama Mishi, а първата  цитонамазка коя група ти показа ? Защо се наложи да се прави тест за ЧПВ ? Питам, защото тук на мен никой доктор не ми казва, че трябва да си правя такъв тест. Преди да родя цитото ми беше първа група, а след раждането - втора .  

# 29
  • Мнения: 430
Синеоч, не се притеснявай мило,направи още едно цито за да си спокойна и дано е с добър резултат.
Mama mishi на мен ми случи същото с тази разлика че не се радвах на добър резултат а аз съм с конизация и са рязали 6 парчета, така пише в хистологията и пак са оставили нещо за спомен, защото веднага след операцията имах раничка и бели участъци, които се виждат на колпоскопа.

Общи условия

Активация на акаунт