Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 726
Благодаря за информацията Реа  Hug!

Ще помисля и за този вариант, макар и да звучи малко страшничко. А лекарите гарантираха ли, че след отстраняването на матката вече не би следвало да имаш притеснения за карценома? Извинявай, може би задавам елементарни или смешни въпроси, но наистина не съм запозната с подробности.

# 46
  • Мнения: 11 474
Mama Mishi гаранция никой за нищо недавам. Божа работа  Simple Smile Прочети подробно 1-ва страница ще ти станат мн неща ясни  Peace

# 47
  • Мнения: 104
pufche, да напълно нормален резултат излиза, без паника.

Mama Mishi, Чолакова и Джонгова са много добри гинеколози, но доколкото знам, те не са онко-гинеколози. Съветвам те с тези резултати да отидеш при някого от 1 страница.

# 48
  • София
  • Мнения: 964
   Здравейте  момичета !

  Звезди , Hug Hug Hug  - Браво !  И  честит добър резултат  и  от тук нататък само   това  да се чува !  Hug newsm51  love001

  Mama Mishi  - Реа  ти е  обяснила  всичко - как стоят нещата и наистина  е добре  все пак да направиш преглед  при   някой от специалистите  онко- гинеколози  от  1-ва стр.   Успех ти  желая !!!  Peace Peace

  Аз съм си  все  с болки  в гърлото и  ушите ........  Cry   Изтощена съм ,  отпаднала  и   нямам желание  за  нищо ....... С  много  усилия си  върша  ежедневните  задължения  покрай децата  и   къщата , защото няма  начин ? ooooh!

  Вчера  бях на  преглед  УНГ  и  ми  казаха  ,че  болките  ще  продължат най- малко  месец , че  може  и  по дълго  -  newsm45 smile3511   Опитвам се  да се  храня  , но  е  много трудно преглъщането  и болезнено и  все още съм  на  течно - кашева  храна , не мога  да  ям ,това което на мен ми се  яде ......... Абе  мъки  големи , но  нищо не  мога  да  променя ?  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 179
Здравейте милички  Heart Eyes!
Джеси искрено и от сърце ти желая по-бързо да се
възстановиш!
Реа пишеш че престоят ти в болница е бил три дни и половина и се  newsm20 на доктора ти честно.Бих искала да ти пиша на лични за повече инфо ако нямаш нищо против.
Звезди отпусни душата за малко миличка заслужаваш го  Hug.Имай вяра и само позитивни мисли за напред!
Алфичка браво за темичката!Ти беше една от тези които пишехте когато всичко това ми дойде до главата и ми дадохте толкова много кураж и вяра.Вярвам че при теб всичко е наред.
И на всички само добри резултати!!!Скоро и аз ще се наредя на опашката за палцестискане  Laughing
Искам специално да благодаря на всички които пускат и се грижат за нашата темичка  Heart Eyes не се сърдете ако не ви изброявам по име!Може да пиша рядко но всеки ден Ви чета!!!

# 50
  • Мнения: 259
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug

Аз също искам искрено да благодаря на всички,които не ме забравят и ми дават кураж!

Джес, Hugна теб най-много!Винаги си готова да дадеш отговор на възникнал проблем и да вдъхнеш надежда!
Дори когато ти самата имаше толкова много болки и притеснения не забравяше да дадеш по някои съвет! Peace Peace
Желая ти много бързо да се оправяш и само хубаво настроение!
svetla1971 ,благодаря ти миличка!Дано и при теб има само положителни мисли и най-прекрасни резултати! Praynig Praynig
Чери, мисля и за теб!Как си?Ако имаш възможност пиши,дори и мъничко!
Синеоч, Hug Hug

Прекрасен и усмихнат ден на всички!

# 51
  • Мнения: 11 474
Добро утро момичета   bouquet

Джесика, душко всичко ще се оправи и ще забравиш тези мъки - вижда му се края  Hug Heart Eyes

Димана дека си мър майка? Излязаха ли резултатите?
Синеоч, пусна ли 2-ро цито?
svetla1971 не се притеснявай пиши - дано да мога да ти помогна с нещо  Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 964
    Добро  утро  и  от мен !!!    Hug  bouquet



   Звезди,  Реа, Чери,  Светла1971 - благодаря  ви от сърце  за  подкрепата и милите  думи  момичета !!!   Hug Hug Hug Hug Hug Hug newsm51  love001  love001  love001

   Успех на  всички  , които  чакат резултати  и нека  са  само   добри !  Peace Peace newsm10 newsm10


  Синеоч , - как си  ???  Hug Heart Eyes

   Прекрасен  и  слънчев ден  желая на  всички  ви !   bouquet  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 53
  • Мнения: 5 140
тук съм вечеееееееее  Party Party Party Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

аЙ да ви почерпя за ЧРД-то на малкото ми мъжленце:

 

# 54
  • Мнения: 11 474
  party006 Синеоч да е жив и здрав и само хубави емоции    party006

# 55
  • София
  • Мнения: 964
    Охоооооооооо ,  Синеоч се  е завърнала  и  то  с  почерпка?  Hug Hug Hug newsm51


   Да  ти е жив  и здрав  рожденника  и  много ,много  чудесни  мигове и  емоции да  имате  заедно !!!   newsm59 newsm67  bigdance2  1dating txtloves   (  Само  не  разбрах защо  го   наричаш   "малкото мъжленце"?)  newsm78

     

# 56
  • Мнения: 3 695
Синеоч, да ти е жив и здрав  Hug

# 57
  • Мнения: 5 140
Джес, щот е по малък от мен Mr. Green с цели 4-ри годинки

Цито не съм правила другият месец.

# 58
  • Мнения: 259
Синеоч,ДА БЪДЕ ЗДРАВ,КЪСМЕТЛИЯ И МНОГО ПАРАЛИЯ!
 newsm59 nbirthday  party023  bigdance2Много подаръци и прекрасен празник
на цялото ви семейство!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Синеоч, да ти е жив и здрав рожденика и да е винаги до теб, дай Боже само в хубаво  newsm67

Джеси, звучиш ми една идея по- ведра. Дано по- скоро да почувстваш съществено подобрение  Praynig

Аз съм на вълна класиране за детска градина. Стискайте ни палци, защото най- после трябва да си прибера детето  Praynig

Само хубави резултати на тези, които чакат и приятен weekend!!!  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт