Отговори
# 15
  • благоевград
  • Мнения: 164
Записваме се и ние и то с нов фотос - http://marenceto2.snimka.bg/baby/az-i-bebeto.372995.18344947

# 16
  • Мнения: 1
Привет в новата темичка  Hug  bouquet

И при нас захранването върви бавно, но ние бърза работа нямаме. До сега сме хапнали само картоф и тиква, а от утре ще добавя и морков. За след това не съм мислила, може би ще е тиквичка. Лора не иска да яде повече от 15-20г от пюрето, но колкото толкова. Остатъка го хвърлям, сигурно нищо няма да му стане до следващия ден, но да си призная честно не съм се и замисляла, че може да го сложа в хладилника  Blush

Мнооооого са ни сладки бебоците  Heart Eyes
И ние днес ставаме на 6 месеца, но няма да слагам почерпки, заради диетуващите  Simple Smile

Хубав ден  Hug

# 17
  • Мнения: 571
Мерси за похвалите към снимките Simple Smile
Деска в Скравена го намерих коня. На няколко км. от Ботевград има конна база.
Собственика е много готин, изкарахме чудесно. Не посмях да яздя сама, че не съм с качвала от 10г. , но ако намеря време да ида пак ще си наема коня за 1 час и ще ида да галопирам наоколо има страхотна природа  Sunglasses.
Честити ни шестмесечковци. И ние уж от месец ядем, ама почти нищо не сме въввели и ядем пюрета или каши само 1 път дневно. Иска си човека циците и толкоз. И вода неще.
Въпрос към майчетата със сгъваеми кошари - свалихте ли нивото? Аз се ослушвам още  Rolling Eyes

# 18
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 368
Добро утро, само се записвам във новата тема, за която благодаря и се връщам да попрочета назад Simple Smile

# 19
  • Мнения: 203
Да се запишем в новата тема,че днес се отдадох на шетане  newsm79 и за малко да се отнеса без запис Joy
edira страхотни снимки и изключително красива природа...

# 20
  • София
  • Мнения: 38
здравейте,

днес само готвя, сега ще метна продуктите за хляб в пекарната и ми се иска малко да полегна!
каката си е в нас 4е нещо подкашля и окото и възпалено! Sick

айде лек ден

# 21
  • Мнения: 1 715
Само да се запиша Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 341
 Hug Благодаря за темата.

Тунчо, аз пера с CHAТ. Доволна съм, тъй като и моят Кристиан е с много чувствителна кожа. Peace

Тук е истинско лят и и цял ден скитаме...

ооо, щях да забравя...и моят сладур се озъби в събота. Party Mr. Green

# 23
  • Мнения: 20
Еди- вчера свършихме тази работа с кошарката Grinning
Рони- да са ви бели и здрави зъбките  Peace
Тунчо, аз съм със Сано сенситив. Още от баткото съм доволна от него, а и той имаше АД

# 24
  • Мнения: X
Еди и аз днес свалих второто ниво на кошарата, тъй като малката взе да се върти вече и по корем, а и освен това като се хване за краищата на кошарата и се набира да става. Хвана ме страх да не падне някой ден и днес й я свалих, но нещо не беше очарована като я сложих. Оглеждаше се доста странно. Дано да свикне.

# 25
  • Сф
  • Мнения: 13
 Hug Хеййй, как сте , мами Grinning

Запис и се връщам да чета Peace

# 26
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте в новата тема!
Еди наистина вярвам, че сте си изкарали страхотно, като гледам природата .... Ти и Радостина  имате черна точка  Naughty ако сте били в Ловеч /по Цветница/ и не сте се обадили  Crossing Arms
И ние се нареждаме в отбора на църкащо-ревящите бебета. Обикновено вечер ми иде да скоча вече от етажа  Confused след целодневното църкане и рев. Не ми разрешва да го оставя за минута сам и да му изчезна от погледа, голам рев и църкане пада. Сега чакам майка да дойде, че да си свърша къщната работа  и да спретна едно торте ooooh!
Мисля да вадя кошарата от утре и да пробвам дали ще се заиграе в нея!
Днес въведох безмлечна оризова каша и за мое учудване си я изязе с удоволствие.
Ето снимчици и от нас

след баня http://media.snimka.bg/6045/018346203.jpg
и как коментира футболен мач  hahaha Joy Joy Joy   http://media.snimka.bg/6045/018346208.jpg

# 27
  • Мнения: 958
запис и аз назад Simple Smile

# 28
  • Мнения: 22 879
Еди,сваляй нивото,че е опасно вече.Освен,че децата натежават,а сглобката и плата си има капацитет,то бебковците на тази възраст започват да се набират по кошарите.Да не тупнат надолу с главата преди да се усетите.И ние докарахме голямото легло,тези дни ще взимаме матраче и бебко ще е нашироко.Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1
 Hug Здравейте моми4ета   Hug
Да се запишем в новата тема,за която благодаря.
Не съм писала скоро,но 4есто ви 4ета,вси4ки бебоци,които видях на снимки са страхотни,много са ни хибави де4ицата,да са ни живи и здрави.
Днес моето мом4е става на 6 месеца,колко бързо минава времето.
От близо месец хапваме пюренца (плодови и зелен4укови),вси4ко което е пробвал до момента му харесва.На последната консултация бяхме 8,500 кг и 72 см.
От на4алото на 5 месец спрях да го кърмя ,защото изведнъж кърмата ми намаля.Кърмкех го само сутрин известно време,но той сам се отказа,явно свикна с Ам.Много ме е яд,исках да го кърмя поне до годинка.
Все още няма зъбки,но вси4ко пъха в устата.
От 2 месеца сме в Бг и Ники за4ерви бузките,4истия въздух в Рила му се отразява добре.Баба и дядо много ни се радват.
Еди,снимките са страхотни,а природата е уникална.
Приятен ден моми4ета и до скоро  Hug

Общи условия

Активация на акаунт