Отговори
# 45
  • Мнения: 203
desifame не съжалявай за разходките в Розариума,че към момента е разкопан и не може спокойно да се разхождаш,ами все се натрисаш в някоя купчина пръст #2gunfire
Аз искам да питам сега като съм въвела зеленчуците после мисля да въвеждам каши -ориз,елда,царевица и т.н кога ще мога да въведа плодовете,че от към плодове нищо не съм давала.И освен това по колко дена е добре да се въвеждат кашите,защото зеленчука го давам по 5 дена!?

# 46
  • Мнения: 1 715
И аз качих снимка за колажчето Simple Smile
Адри,приятно ми е да те видя тук Simple Smile

# 47
  • Мнения: 32
Момиета какво ще кажете за оризовата каша на Нестле? Някой давал ли е?

Ani_Boland всичко ще е наред. С децата ли ще ходиш?

# 48
  • Мнения: 741
Ето ни и нас за колажа:
http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/leten-kolaj.494037.18355090
То това ще ни е първи колаж  Grinning
yana_ya, ако ще е за първо захранване, по-добре дай 100% оризова. Такива има на Лактана, Милупа и Хип, в тази на Нестле има и добавки.
Тунчо, ние се захранваме от 28.03 и още вода не е пропила, пък предлагам редовно. Баща и твърди, че се опитвам да удавя и че може направо бира да пропие след година-две.  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 38
здравейте , и аз сложих снимка за колажа!


лека и спокойна нощ!

# 50
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте момичета,
аз чета, но не остава време да пиша Simple Smile
Нашия тати имаше рожден ден, след това посрещахме прабаба и дядо, че бяха на почивка извън страната, тази нощ чакаме баба и дядо испанци да си дойдат, а след 15 дни ще ги изпращаме към Щатите.

Бебко от вчера яде пюре от тиква Simple Smile Прие  я с широка усмифка, след днешното папане обаче му излязоха дребни пъпчици по едната буза и коремчето. Смятам да спра тиквата, утре да е само на кърма и вдруги ден да дам морков. Дали е реакция към тиквата? Вчера нищо му нямаше ...

Целувки на всички и лека вечер   bouquet
 

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 23:31 от usmifchica

# 51
  • Сф
  • Мнения: 13
Влизам само да кажа, че съм направила албумите с бебетата, бременността и колажите ни скрити в снимка.бг, защото бяха открити за всики и не ми хареса това, че видях списък с някви хора, които ни разлгеждат, включително и от други отчетни като номвриики и априлки пък техните албуми заключени, и затова и нашите така, влизате си с акаунта и паролата, така че всичко е наред! Peace Hug

# 52
  • Мнения: 141
ДОбро утро!
Искам да питам нещо за хемоглобина - понеже на Елена е 109  и педиатърката ме кара да въвеждам месото вече, а мен хич не ми се иска, тези от вас,чиито бебета са с подобен хемоглобин ,как постъпихте?

# 53
  • Мнения: 5
Добро утро и от нас,

Мире, нашият хемоглобин е 112. И на нас педито ни каза, че трябва да захраним с жълтък и месо. Мисля да я послушам за месото  след като излекуваме хремата ни, която доста се проточи и днес ще се консултираме с лекар и ще започна с месото. Мисля да въведа за 2 седмици пуешко и заешко(ако иска, разбира се)  и след това мога да се замисля за жълтъка ,когато вече навършим 7 месеца. Не знам дали е правилно,но така мисля да постъпя. Нека по-опитните майки от мен, да с кажат мнението. И аз ще прочета с интерес други коментари.
Имаше още мн неща да пиша, но малчо ме зове  ще се включа пак по-късно.

Хубав ден мили мамчета и бебчета Hug

# 54
  • Мнения: 32
Добър ден на всички!
BaBy*M*, много добре си направила, че си заключила албумите  Peace.

Мами, като слагате бебетата в проходилките или в бънджи, обувате ли ги с обувки с твърда подметка?  newsm78 Казаха ми, че така трябва, за да стъпва бебето с цяло краче, а не на пръсти?

# 55
  • Мнения: 203
Добър ден и от нас!
Янче аз го обувам  с обувчици ама чак с твърда подметка не са PeaceПък за кашите аз съм взела на Милупа Био ориза.
Ей го нашия фотос за колажа Wink
http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/leten-kolaj.494037.18358120

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 11:26 от -silvana-

# 56
  • Мнения: 152
Здравейте.
Ние за сега сме по терлици в проходилката. Когато прохождаше Кити доктор ми каза да е с обувки само на вън. По възможност в къщи да ходи боса. Но сега е студено. Не съм имала проблеми с нея - стъпваше си на цяло краче, въпреки проходилката  и каишките. Проходи сама на 9 месеца и половина. Но Жужа е по-мързелива. По това време Кити вече пълзеше.
Аз пера с Персил Сензитив, без омекотител.
Ани, ще вземаш ли децата. Кога се връщате? Колко време ще сте там?

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте,

и ние се отчетохме със снимка за колажа. Няколко пъти се връщах да гледам снимките, най-хубавите деца са нашите естествено  Heart Eyes В албума за колажа има една хубавица със зелена лентичка на главата, но е анонимна  Wink
Днес добавих и морков към картофа, Лора едва изяде няколко лъжички. Поне "умната" ми глава се сети да сложи останалото пюре в хладилника за утре  Blush

mirada, добре дошла и от мен   bouquet

Хубав ден от нас  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейте,
само да помоля мамата на девойката след Анелия на бейби *М* да въведе името на момата Praynig /мисля, че е Руми, но да не объркам Rolling Eyes/ започвам да ги свалям лека полека, че ме сърбят ръцете  Whistling и да ги по пипна на ФШ дано стане ок Praynig
да се включа само набързо по въпроса с обувките ... за да не се пързаля в проходилката исках да му взема от тези чорапи със силиконовите точки, но още не мога да намеря размер като за него Crazy огроооомеееен крак има детето Rolling Eyes на три месеца носеше 17 номер на адидас #Crazy а с днешна дата сме вече на 20 #Crazyа нямаме 7 месеца не ми се мисли на 12 години сигурно ще носи като дядо си 49 #Crazy та заради размера не намерих дори и от тези с меката платнена подметка и сега е с буйки на Колев от тези с цип през подметката те са много меки или поне най - меките който намерихме Peace и най - големия размер ни пасна Crazy Peace та сега щрапуца с тях
желая ви хубав и усмихнат ден ние се впускаме на разходка след малко Crazy

# 59
  • Мнения: 22 879
Раде,бебешките обувки,тип буйки са до 19 номер.После иде ред на нормалните обувки.Саши носи 19 сега и после минаваме на такива с твърда подметка,нямаме избор/освен бг номерация/.Иначе чорапки със силиконови гумички има всякакви размери.Даже Дани носи такива все още у дома.

Общи условия

Активация на акаунт