Тwilight/Здрач- тема 60 - кой ти помни НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 28 344
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Люси, мноого стари ни направи, какви 25 години, на моменти моята щерка изглежда по-сериозна и по-голяма  hahaha hahaha hahaha  Направо сме си с тийн акъл още  hahaha

Още едно Веси тук!!!  newsm44 newsm68 newsm44  Скоро ще си спретнем тийм на Веситата, вече сме четири, може и още да се появат (три Веселини и една Веселка - т.е. аз  Joy)

Ника, мила, направо си неоткриваема тия дни - опитах се да ти звъна да ти честитя рождения ден, ама ....    bouquet   bouquet   bouquet  поне тук да ти пратя цветенца  Heart Eyes

Веси - Веселинка, благодаря за поздрава по твоята колежка на републиканското, жалко че ми се обади накрая, когато беше голямата лудница с награждаването и почти не успяхме да поговорим. Нищо, следващия път - поздави я ти от мен сега   bouquet

# 16
  • Мнения: 34
Аха, очертава се ясна тенденция - казваш ли се Веселина/Веселка/Весела и всички производни няма начин да не попаднеш в редиците на Здрачната армия.
bella girl, страхотни преживявания, благодаря, че ги сподели с нас   bouquet
По темата: в началото на Здрач-истерията Робърт беше срамежлив, чудеше се къде да си дене ръце, абсолютен НЕиграч. После, разбира се, се появиха холивудксите експерти по това "Как да се държим в обществото" и ако не спрат скоро ще си имаме / не ме бийте, ама днес съм критична/ малко по-бунтовна версия на Зак Ефрън. Много обичам да гледам стари снимки и интервюта, когато все още е себе си. Но може би така е по-добре за него, един вид защита с/у всичко.BTW, аз съм от тези дето не вярват в Робстен, и ако се окаже истина то вече ще е съвсем нагласена работа.  Stop 

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
само записв и въпрос
красе, the office колко глави имаше, помниш ли? не помня какво точно беше писала, дали е довършен, но попаднах на 19 глави и последната ми се стори че е все едно някак недовършена? Simple Smile
хубава здрачна вечер на всички Peace

# 18
  • Мнения: 630
"Офисът" е 19 глави, епилог и има пет или шест ауттейка, доколкото си спомням.

# 19
  • Мнения: 200
Aз пък съм на мнение, че е много добре Роб да се развива и да не е същият както преди няколко години е бил. Няма как да остане същият срамежливко при такава слава и толкова пари, нови приятели, положение в обществото, в света. Няма как да не му повлияе Холивуд като цяло, няма такъв вариант просто Simple Smile.Аз съм доволна, че въпреки всичко, той е запазил усмивката си, стила си, чара си и непринуденото държание. Играч е, няма как, ако не е , отдавна да е станал за смях публично. Simple Smile Мисля, че той се опитва да балансира, защото няма как да не се съобрази с нормите, тенденцийте, пиар-а, рекламата, филмовите компаний, агентите, журналистите, и още 1000-дата човека с които се сблъсква ежедневно. Евала, че се справя, засега Simple Smile За Кристен важи същото, докато Тай ми е по -типичен Зак Ефрон , честно казано / взела съм си щита против доматите  Mr. Green/. Simple Smile А може би точно това използват агентите им, нарочно поддържат досега изграденият им стил, защото виждат, че жънат феноменален успех. Всичко все пак е реклама и пари, няма начин, важното е, че нашите хора снимат, печелят пари и слава и се изграждат като личности, които ще останат световно известни за още доста дълго време Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мирка, каква прекрастност има в подписа ти!!!!!
Оф, много съм изморена от работа и едвам гледам.
Бела-г после ще разгледам снимките
Чакам си ЕП-то пък  Crossing Arms

# 21
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Бравоооо , Цве  Hug

Страхотна тема си пуснала - е.... малко си поумалила вълчото присъствие, но така е който плаща, поръчва музиката  Joy

Аз сЪ прибрах, компютъризирах се и тн  Mr. Green 

# 22
  • Мнения: 200
Уеулкъм бек Мо, липсваше ни!  bouquet Heart Eyes Hug


Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 22:38 от Mupka

# 23
  • Мнения: 6
Мона, Мона, Монааа  Hug Hug Hug
Съвсем неволно е станало това с вълците  Blush
Ето един мини реванш.... Whistling


bella girl, много интересни емоции си имала  Crazy Аз ще организирам лятото робините на една обиколка, току виж сме стигнали поне БП Mr. Green

Мирка, чудесни нови попълнения имаш в профила Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз още чакам ЕП, ако знаете кооолко го страдаме и преживяваме с Красе ooooh! Кар е жива мъчителка...после след толкова много мрънкане от наша страна обещавам да разкажа какво е станало в ъпдейта Mr. Green
Ооо и утре излиза новата глава на MoBS Peace

# 24
  • Мнения: 0
Браво Бела, какво смело решение сте взели – да пътувате до Италия, за да поробувате на воля.  Ще да е било страшно емоционално преживяване, без значение, че „сте били в Рим пък не сте видели папата”. Снимките са страхотни.  Така ми се прииска да е лято и да речем да отивам на кино – нали знаете, за поредно гледане на Затъмнение, който ще да е така страхотно направен, хванал всеки хубав момент от книгата, че аз полузамаяна, със силно сърцебиене се нося към киносалона….

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 942
ооОО, как ще се замя ако предпримиерата съвпадне в една седмица с рок фестивала, ще се отмая направо...ще е велико!!!!

# 26
  • Мнения: 0
 c.v.e.t.i. -благодаря за новата тема/60 на брой-браво моми4ета/
    Да кажа и аз какво мисля за Роб- не може да не се промени,няма как,неизбежно е!Но е в рамките на нормалното на мен ми харесва и така  Heart Eyes

    Ladi Koup като спомена за Джеръми Айрънс се сетих за Къщатата на духовете-намерих го и си го припомних,мноооого хубав филм/актьорския състав е супер/.Наистина Роб прили4а на него -деликатен,4увствен.....................ех тия англи4ани Simple Smile






































# 27
  • Мнения: 6
Красеее, ако си в западната част на страната (хихихи) когато е премиерата няма да се измъкнеш от нас Mr. Green
Вторник си мина, а ние с теб останахме пак излъгани *мрън на квадрат*

Излезнаха 4 нови снимки от фотосесията на Кристен Heart Eyes в първата съм направо влюбена Heart Eyes цък

Утре (или то май вече е днес) мисля да спретна нещо малко по-специално за юбилейната ни тема Whistling все пак 60та е Crazy Уау!

Лека нощ мили робини, тейъринки и върколачки (и Весита...защото вече си имате група, нали Mr. Green)
Снимка по традиция.... Muah!

# 28
  • Мнения: 200

Утре (или то май вече е днес) мисля да спретна нещо малко по-специално за юбилейната ни тема Whistling все пак 60та е Crazy Уау!


и аз Цве правя едно Здрачно клипче, в името на филма, който ни събра и на юбилейната темичка Wink

val1977  и на мен мистър Айрънс ми е особенно любим, има нещо харизматично в него  Peace

Лека милички   bouquet

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Цве, сега пък блога й се прецакал... Значи днес ще четете ЕП, аз вероятно ще вляза през телефона и ще чета през мейла  Joy Макар, че като се замисля май няма смисъл да си развалям удоволствието...
ООО, ще си чакам юбелейните изненадки...от мен няма да има скоро. Събота и неделя ще чета за изпит и ще се омагьосвам с колеги от старата работа  Mr. Green
Защо денонощието не е 48 часа???
А ако съм в западната част за предпримиерата пак ще се измъкна, че няма да ми е по джоба да се седя 1 седмица в Сф  Thinking
Попаравка, ЕП!!!!!!!!!!!!!! Излезе

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 07:08 от Красе

Общи условия

Активация на акаунт