Монaхиня!!!

  • 13 148
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 571
Отново блaгодaря нж вси4ки зa мнениятa  bouquet Дa си кaжa пaк,явно не е ясно-не стaвa думa зa мен Peace Не смятaм никъде дa ходя,или aко ходя дa е нa по-приятно зa мен място Rolling Eyes
Зa нея-по принцип винaги е билa духовен 4овек,семейството и изповядвa строгото християнство.От мaлкa е зaпознaтa с Библия,ходене редовно нa църквa и про4ие..не могa дa говоря и цитирaм нищо,4е не съм нa ясно.Никогa не е билa въздух под нaлягaне-във всяко отношение резервирaнa,сериознa,зaтворенa,конкретнa и мотивирaнa.Не смятaм,4е решението и е провокирaно от моментa емоция или слaбост-или поне се нaдявaм,зaщо товa ще ознa4aвa,4е много се е променилa-зaщото при нея тaкивa нещa не съм срещaлa Shocked Винaги е рaзсъждaвaлa...кaк го кaзaхте...мaлко сектaнтски newsm78
Не съм я питaлa зa при4ините-все пaк кaкто кaзaх не е моя рaботa дa се меся.Може би мaлко под влияние нa първонa4aлнaтa емоция от споделеното пуснaх темaтa Embarassed Дa,животa и от стрaни дори не изглеждa розов,но смятaм,4е зa всеки проблем имa решение-aдеквaтно решение,не бивa дa се изпaдa в крaйности.Но пък и всеки си носи кръстa и си преценявa кaк дa живее Peace

# 46
  • Мнения: 182
А с детето какво е решила да прави? Кой ще се грижи за него?

# 47
  • София
  • Мнения: 1 649
Манастирът в Младост е заключен, може би само през деня го отварят, няма как да знам (на работа съм). Аз минавам покрай него всяка вечер преди джогинга, ако видя някой вътре, ще питам  Peace

# 48
  • Мнения: 1 463
Моята най-добра приятелка, с която сме учили в Първи клас, вече от година и нещо е послушница в манастир до В.Търново. Няма деца и е разведена. Питала съм я дали вземат майка с дете. Тя ми отговори, че може би ще трябва детето да порасне и тогава. Знам за монаси, които са имали деца и после след като са ги отгледали и двамата - мъжа и жената отиват в манастир. Примерът е Св.Серафим Вырицки и жена му. Стават схимонаси. Живеят през 20 век. Помагат на много хора да научат нещо за близките си, изгубени през войната. Живели са близо до Петербург. Св.Серафим Вырицки още от младини е искал да стане монах, но му е казано първо да се ожени, да има деца и чак след това. Бил е голям бизнесмен. Търгувал е дивечови кожи. Имал е винаги пророческа дарба. 

# 49
  • Мнения: 96
Има един сайт http://www.dveri.bg/ ,може да попита там и ще й отговорят на всички въпроси ,които я вълнуват.

Общи условия

Активация на акаунт