Стоматолози- гр. Варна

  • 960 487
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Варна
  • Мнения: 669
Здравейте, мами. Искам да попитам за стоматологичен център "Сидент", имате ли няккави отзиви.
Д-р Станчо Станчев  и Д-р Илка Якова.
Мерси предварително. Simple Smile
Аз ходих преди около 2 години при д-р Станчев, с ваучер - голяма грешка, много разочарована останах, макар и за една сравнително проста пломба. Взе ми допълнително за умъртвяване и за щифт, който по-късно като правих снимка на цяла уста, се видя че е доста накриво, коренът не е запълнен добре, залепи ми пломбата за съседната коронка, защото щяло да стане по-здраво ooooh!. После ми оставаше храна отдолу и въобще - съжалих много.
Но и това е кабинетът с най-голяма интернет реклама, постоянни ваучери за намаления и т.н. което за мен означава, че не е могъл да си набере постоянни клиенти, които да са доволни.

# 1 381
  • Мнения: 1 256
Здравейте, д-р Едрев вече не работи в Стоматологията. Някой разполага ли с актуална информация за контакт?
Благодаря предварително

Д-р Едрев работи и в новия стоматологичен център към стоматологичния факултет.

# 1 382
  • Мнения: 425
Здравейте,
Някой може ли да ми препоръча добър стоматолог в МЦМладост? Ходя при Беячева, но ще отсъства ... Благодаря предвартелно

# 1 383
  • Мнения: 11 737
В Младост само при доктор Светослав Гроздев ходя аз от години, но скоро се обаждах за час и имаше за след 10 дена.

# 1 384
  • Мнения: 169
Булдент -някой да има впечатления от стоматолозите там?

# 1 385
  • Мнения: 1
Аз и моето семейство сме много доволни от д-р Ивайло Влъчков във Възраждане, не работи с пълна упойка но е много внимателен наистина! Препоръчвам , мами Simple Smile

# 1 386
  • Мнения: 65
Здравейте!

Да уточня първо, че не съм от Варна, но имам нужда от зъбен имплант, четох, търсих, гледам в интернет с добри отзиви е дентална клиника Чаушев във Варна http://www.drchaushev.com/ - моля, ако някой е бил пациент, има представа от цени и качество - да сподели. Ще съм благодарна.

# 1 387
  • Мнения: 21
Имам страх от зъболекар, може ли да ми препоръчате някой с добро отношение и безболезнено работене по зъбките?
  Мога да ти препоръчам моя зъболекар- д-рРадослав Тодоров. Млад, внимателен и търпелив. Случайно попаднах на него, но съм изключително доволна. Работи със ЗК. Намира се в часната Стоматология на улГен Колев 8. Тел. 0879610006 и 052614101

Може и да е млад и внимателен но далеч не е добър зъболекар, на мен ми перфорира корени на зъб и ми счупи инструменти в него и след това просто каза да го извадим

# 1 388
  • Мнения: 1
Здравейте ,
Някой може ли да сподели нещо за денталната клиника в с.Езерово, Варненско. Препоръчаха ми я, но не ми вдъхва особено доверие, а и ми казаха една сума а сега ми искат повече пари. Намира се на адрес ул. Васил Левски 30.Името на доктора е Иксян  newsm78

# 1 389
  • Мнения: 507
В Младост само при доктор Светослав Гроздев ходя аз от години, но скоро се обаждах за час и имаше за след 10 дена.

A аз от този лекар не съм доволна. Реших че миналата година искам да си използвам парите по здравна каса и по препоръка от тази тема отидох при него. Много е един такъв припрян и не е от най внимателните........а аз съм от търпящите на болка търпя и без упойки. Не е особено комуникативен поне с мен, като непозната, ...вероятно с някой близък или пък стар пациент да е по комуникативен.

Пломбите му имаха проблеми след по малко от година.

А защо само на неговия кабинет/стая нямаше номер и табела с името му.......и до днес не мога да си отговоря.

Гледа някак си на парче на този зъб на онзи зъб, а не на това какво има в устата като цяло и зъби и венци.



След това попаднах на двама от които съм доволна - Огнян Смуков дом Младост ...и...Венелина Парушева на ул. Христо Самсаров

Последна редакция: пт, 21 авг 2015, 17:10 от broadminded

# 1 390
  • Мнения: 13
Можете ли да ми препоръчате добър стоматолог от МЦ Младост или района ?

Силно препоръчвам др. Смукови(И младши, и старши). Клиниката им се казва Дентико и се намира на 2рия етаж на Дом Младост. Според мен са едни от най-добрите стоматолози във Варна.. а аз минах поне през 10тина преди да ми оправят трайно проблемната усмивка..

# 1 391
  • Мнения: 636
Здравейте , моя позната ми препоръча клиника Даковски . Някой да е ходил скоро ?Цените как са?Разбрах ,че разполагат с лазер .Някакво инфо?

# 1 392
  • Мнения: 105
Здравейте някой да има мнение за стоматолога Георгиева от Болницата Света Климентина която е до пощата?

# 1 393
  • Варна
  • Мнения: 617
Някой да знае какво става с д-р Магамес, работи ли още, не отговарят телефоните, а ми е спешно

# 1 394
  • Мнения: 2 133
Здравейте , моя позната ми препоръча клиника Даковски .
за Слава Даковска само и единствено негативни мнения....
Преди 12 години съсипа зъбите на цялата ни фамилия.
Ако пък е за малко дете- категорично НЕ!!!
Заложете на сина им, ако все пак посетите клиниката!

Общи условия

Активация на акаунт