Стоматолози- гр. Варна

  • 968 967
  • 2 787
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 1
Искам да попитам дали някой има отзиви за Д-р Ася Илиева? Една приятелка ми каза ,че е слушала нейна лекция в Мола. Илиева е споменала ,че има разлика в пломбите и някои ,които се слагат действат зле на организма. Някой от вас посещавал ли е тази зъболекарка и чували ли сте други зъболекари да са споделяли подобна информация?

# 1 711
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Д-р Молдованова работи ли съм здравна каса? И двете по-големи деца имат нужда от нов зъболекар, явно няма как да продължим с д-р Бозуков, въпреки че е добър - неоткриваем е. Confused

# 1 712
  • Варна
  • Мнения: 25 292
В какъв смисъл неоткриваем? За другия доктор, който работи в същия кабинет, мисля че д-р Евгени Димитров, също съм чувала много добри отзиви.

# 1 713
  • Мнения: 90
Д-р Молдованова работи ли съм здравна каса? И двете по-големи деца имат нужда от нов зъболекар, явно няма как да продължим с д-р Бозуков, въпреки че е добър - неоткриваем е. Confused

Миналата година ходих при нея,да работи с НЗОК.но като казах,че не си нося книжката(което не е проблем),ми взе 20лв за преглед,така,че внимавайте!

# 1 714
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В какъв смисъл неоткриваем? За другия доктор, който работи в същия кабинет, мисля че д-р Евгени Димитров, също съм чувала много добри отзиви.

В смисъл, че не си вдига телефона и не връща обаждане. Преди поне на е-мейл отговаряше...

Благодаря, Жозефина88! Днес запазих час и по телефона изрично ми казаха дъщеря ми да си носи здравната книжка. Peace

# 1 715
  • Мнения: 1
Здравейте, някой може ли да препоръча денонощен зъболекар във варна ? Понеже днес или утре искам да отида пък съм на работа и венеца ми се е надул.
Благодаря!

# 1 716
  • Варна
  • Мнения: 25 292
В Медико-денталния център до денталния факултет има спешен кабинет.

# 1 717
  • Мнения: 3
Спешния кабинет в Медико денталния център от две седмици не работи .

# 1 718
  • Мнения: 1
Здравейте милички ,
казвам се Александра  и принципно не коментирам , а само се възползвам от информацията във форума  Embarassed , но просто този път не се сдържах и дори си направих профил. Става въпрос за горе споменатата дентална "клиника" на уж д-р Чаушев във Варна , просто човекът , който е дал диплома за зъболекар на  възрастния Чаушев (Жулиен) най-вероятно е бил пиян или с не всичкия си  #Crazy за да даде правомощия да практикува. Да не говорим и за младия д-р Чаушев , много некадърен човек. Ужасно отношение , да не споменавам и за перверзното оглеждането , което получих , докато бях легнала....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1 719
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Момичета, за университетската клиника ценоразпис някъде мога ли да видя?
Всеки лекар на различни цени ли работи?

# 1 720
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, за вадене на постоянни зъби на тийнейджър, кого препоръчвате?

# 1 721
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 481
Момичета, за вадене на постоянни зъби на тийнейджър, кого препоръчвате?

А наложително ли е ваденото? Ако  го е препоръчал ортодонт, аз бих потърсила поне още две мнения.
На мен зъб ми е вадил Георгиев от Стоматологичния факултет и съм доволна, сравнително млад и много внимателен. Има и частен кабинет до Ботевата градинка (където е едната очна клиника).
https://www.dentalmed.bg/team/profesor-tihomir-georgiev/

# 1 722
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Момичета, за вадене на постоянни зъби на тийнейджър, кого препоръчвате?
Аз това свърших при личната ми стоматоложка. Доста е внимателна и водят много деца при нея. Аз също съм много доволна.
Д-р Елена Захариева-Йованова.

# 1 723
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря ви, момичета! Ели, при теб защо се наложи вадене, нали с Деймън системата рядко се стигало дотам? С каква упойка ти ги извади зъболекарката, колко зъба и наведнъж ли?

Смятам да се допитам и до второ мнение, да. Peace

# 1 724
  • Мнения: 70
Здравейте,виждам,че темата е много дълга и вече се обърках от четене..та молбата ми е някой да ми "смеле" инфо за доктор Едрев.Дъщеря ми е студентка във Варна ,от няколко дни е с подута буза от растящ накриво мъдрец.След направена панорамна снимка се и консулт с лекар от Университетския дентален център/извинявам се ако това не е точното име/ са й казали-цепене на челюстта/рязане/,защото мъдреца расте много накриво...като за вадене са и 4 мъдреца..Дъщеря ми е сама във Варна..някой преживял такова нещо може ли да ми каже през какво се минава-болка,цена,процедура..общо взето всичко..Насочили сме се към  д-р Едрев по четене в нета..Май ще ми се наложи да дойда на море ..но в болнични условия..
Благодаря на отзовалите се bouquet

Общи условия

Активация на акаунт