Стоматолози- гр. Варна

  • 960 764
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Варна
  • Мнения: 79
Здравейте, бихте ли препоръчали зъболекар,който работи в събота? Бременна съм и от няколко дни имам дразнене в зъба,което се увеличава на моменти и не ми се иска да чакам до понеделник. Благодаря предварително!

Аз се сещам за Фамилия Дент в МЦ "Младост".

# 1 846
  • Мнения: 355
Моля за положителни/отрицателни мнения за Фармадент в Градска болница. Благодаря! А, и някой евентуално ако има здравна застраховка в Булстрад да сподели опит колко им е приспаднато от сумата за плащане.

# 1 847
  • Мнения: 252
А, и някой евентуално ако има здравна застраховка в Булстрад да сподели опит колко им е приспаднато от сумата за плащане.
По договор имам право на 200 лв разходи за зъболекар на година, но за различните видове манипулации може да има различни изисквания. За вадене на зъб, например, искат снимка.  Обичат да се правят на разсеяни и да не връщат суми, ако сме допуснали грешка в подготовката на документите.

# 1 848
  • Варна
  • Мнения: 119
Здравейте, можете ли да ми препоръчате някой добър стоматолог от денталния факултет. Имате ли впечатления от доц. Борисова?
Имам някои неща за оправяне, а незнам към кой да се насоча.

# 1 849
  • Мнения: 218
Здравейте, можете ли да ми препоръчате някой добър стоматолог от денталния факултет. Имате ли впечатления от доц. Борисова?
Имам някои неща за оправяне, а незнам към кой да се насоча.
Д-р Ивайло Христов. Млад е, но е страшно внимателен, прецизен и работи много леко. При проблеми съм му звъняла и в неделя и винаги откликва. Правила съм си при него много манипулации - пломби, зъбен камък, вадене на зъби, вкл. мъдрец.

# 1 850
  • Варна
  • Мнения: 25 254
За доц. Борисова съм чувала, че е отличен специалист, със сигурност няма да сбъркаш, ако се насочиш към нея.

# 1 851
  • Мнения: 26
Здравейте може ли да ми препоръчате добър стоматолог във Варна. Казаха ми за добър стоматолог в с. Езерово - някой дали има отзиви за него - д-р Юмер Сейхан 

# 1 852
  • Варна
  • Мнения: 398
Здравейте, някой скоро да си е почиствал зъбен камък и да е останал доволен?При кой? И на каква цена?
Има някакви ваучери на някакви смешни цени за почистване на зъбен камък, но нещо ми се струват съмнителни.
А за избелване на зъби, някакви препоръки? Кабинетното избелване много ли е агресивно?

# 1 853
  • Мнения: 345
Здравейте, някой скоро да си е почиствал зъбен камък и да е останал доволен?При кой? И на каква цена?
Има някакви ваучери на някакви смешни цени за почистване на зъбен камък, но нещо ми се струват съмнителни.
А за избелване на зъби, някакви препоръки? Кабинетното избелване много ли е агресивно?

Като пийнеш една чаша червено вино,ще видиш какво става....чай,кафе....оцветяват се по-бързо от неизбелваните зъби....Агресивно е ,разбира се.

# 1 854
  • Варна
  • Мнения: 398
Много ми се иска малко да ги белна, тъй като близо 2 години носих брекети и забелязвам, че зъбите ми пожълтяха и това много ме дразни.В такъв случай може би е по-щадящо домашното избелване?

# 1 855
  • Мнения: 6
Здравейте, някой скоро да си е почиствал зъбен камък и да е останал доволен?При кой? И на каква цена?
Има някакви ваучери на някакви смешни цени за почистване на зъбен камък, но нещо ми се струват съмнителни.
А за избелване на зъби, някакви препоръки? Кабинетното избелване много ли е агресивно?


Здравейте! За избелването има лентички, ако искате първо пробвайте това. За почистване - в кой град търсите стоматолог ?

# 1 856
  • Варна
  • Мнения: 398
Здравейте! Благодаря за съвета за лентичките.А бихте ли препоръчли
какви да си взема.
За стоматолог за Варна става въпрос, темата мисля е за стоматолози от Варна:)

# 1 857
  • Мнения: 2 487
На мен ми препоръчаха избелващата система на Yotuel както и писалката .

# 1 858
  • Мнения: 6
Здравейте! Благодаря за съвета за лентичките.А бихте ли препоръчли
какви да си взема.
За стоматолог за Варна става въпрос, темата мисля е за стоматолози от Варна:)

Д-р Десислава Димова - САНИДЕНТ в "Левски" . Аз съм доволна.

Ето и лентичките:
 

# 1 859
  • Варна
  • Мнения: 79
Някой пробвал ли е избелване със сода?

Общи условия

Активация на акаунт