Стоматолози- гр. Варна

  • 968 245
  • 2 783
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Мнения: 2 133
Маринов, чийто кабинет е на "Мадара"?Той не работи ли с жена си?

# 1 831
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Да, той.
И аз така знам, но мисля, че жена му е друга.
Не съм 100% сигурна. Тази се казва Милица Тронкова.
Много го харесвах, и ми е обидно, че даже не ми отговори като му писах по Вайбър. Мен венеца все още ме боли, и то нагоре по главата също боли. Преди не беше така силно.

# 1 832
  • Мнения: 2 133
Ясно!Съжалявам!Елена Стойкова- Маринова е жена му и явно вече и те минаха на смени и са със стажанти Wink

# 1 833
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Мисля, че не е чак стажант. По-голяма е.

# 1 834
  • Мнения: 345
От здравната каса дават 28 лв,ти си доплатила 40лв доплащане....каква е тази пломба да струва 68 лв.
На такава цена се правят ГОЛЕМИТЕ  ПЛОМБИ...Какъв е този ценоразпис?Голяма минавка...но всъщност не е късно да изявиш претенции.Ти си отишла с определено оплакване,по което не се е работило,и без да си поискала,а са те навили да ти направят миниатюрната пломба?защо не ти направиха големите дупки на тази цена?Голямо прецакване...отвратително...

# 1 835
  • Мнения: 2 133
40 лева доплащане си е нормално май...някои и по 60 лева дават за пломба.

# 1 836
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Защото по логиката на зъболекарката ( Тронкова) няма да издържа големите пломби без упойка, а упойка е вредна в начална бременност. Макар че досега не са ми слагали упойка на кариес (само един път - и то половин упойка).
И иронично ми казва - ти май не ходиш на зъболекар, да не те е страх. А точно й бях казала, че ходя редовно, но след кърменето зъбите ми буквално рухнаха. До миналата година нямах кариеси. Ама като не ме чува.
Все пак попитах това цената и с прегледа ли е? Каза да - а видях сега, че тя по здравна каса си го написала + преглед, защото тази година нямам. Даде касова бележка.

Последна редакция: пт, 05 яну 2018, 08:13 от Beauty.

# 1 837
  • Мнения: 345
В ценоразписа е отразена цената в зависимост от броя повърхности на пломбата,и това предварително се обсъжда с пациента,ние трябва да сме наясно какво ще ни се прави.Моят зъболекар ме информира подробно и ми предоставя огледало преди лечението ,и в края също,когато всичко е готово.
Мисля,че в тази професия трябва да се доверяваме на хора с опит ,поне 10 г...и при най-малкото съмнение -консултация на второ място.Мое мнение.

# 1 838
  • Мнения: 11 757
Д-р Маринов е страхотен специалист, но и на мен не ми харесва практиката с разпределяне на пациентите. Казваш му, че или той ще ти прави зъбите, или отиваш на друго място - точка.
Ти си пациент (клиент) и си плащаш, ти решаваш кой да те лекува.

# 1 839
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Много сте прави, момичета. Ние ще си намерим друг зъболекар.

П.П. Все пак има нещо положително, че не се паднах при него. По телефона ми каза, че и упойки ще слагаме и мъдрец ще вадим и няма проблеми, че съм бременна. Да, но сега се зачетох за риска и се радвам, че не се е случило това.

# 1 840
  • Мнения: 345
Д-р Маринов е страхотен специалист, но и на мен не ми харесва практиката с разпределяне на пациентите. Казваш му, че или той ще ти прави зъбите, или отиваш на друго място - точка.
Ти си пациент (клиент) и си плащаш, ти решаваш кой да те лекува.


Точно така!

# 1 841
  • Мнения: 2 487
Не виждам някой да е писал за Дентапрайм Колони , но аз лично съм много доволна от др Цолова и самата официална  клиника във Виница .

# 1 842
  • Мнения: 3
Може ли координати на д-р Венелина Парушева  от Варна? Благодаря предварително!

# 1 843
  • Варна
  • Мнения: 769
Здравейте, бихте ли препоръчали зъболекар,който работи в събота? Бременна съм и от няколко дни имам дразнене в зъба,което се увеличава на моменти и не ми се иска да чакам до понеделник. Благодаря предварително!

# 1 844
  • Варна
  • Мнения: 10 611
Здравейте, бихте ли препоръчали зъболекар,който работи в събота? Бременна съм и от няколко дни имам дразнене в зъба,което се увеличава на моменти и не ми се иска да чакам до понеделник. Благодаря предварително!
За денталния факултет се сещам, но виж в сайта им.

Общи условия

Активация на акаунт