Стоматолози- гр. Варна

  • 960 508
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Питах, каза, че ще сложи бели пломби, нищо че ще ги смени зъбите...

Мерси. Hug

Необходимо ли е предварително записване на час и може ли тел. за връзка?!

# 361
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Питах, каза, че ще сложи бели пломби, нищо че ще ги смени зъбите...

Мерси. Hug

Необходимо ли е предварително записване на час и може ли тел. за връзка?!

Да, трябва да си запишете час. Тел. 306-609 д-р Демирев; Понед, сряда и петък е от 13-18.30 ч, вторник и четвъртък - 8.30-13ч.

Но кабинетът му е в Цветния кв. - ще ви бъде ли удобно?

# 362
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Няма значение, ние с колата ще ходим. Peace Мерси за телефоните, ще звънна утре. Heart Eyes

# 363
  • Мнения: 291
Здравейте момичета,
Искам да попитам, знае ли някоя от вас за стоматологичен кабинет във Варна, където изпозват нов вид технология - лазерно лечение на всякакъв вид проблем на зъбите, т.н. Waterlase? Гледах го в едно предаване по тв и казаха, че е напълно безболезнено, но е сравнително нова технология и имало само няколко апарата в страната, като в това число влиза Варна. Ако някой има инфо по въпорса нека сподели!

# 364
  • Мнения: 2 922
Aз също го гледах в На Кафе.
Това намерих за Варна.

# 365
  • Мнения: 4
Здравейте!Някой чувал ли е за д-р Радостина Терзиева.Скоро е завършила стоматология.

# 366
Здравейте момичета,
Искам да попитам, знае ли някоя от вас за стоматологичен кабинет във Варна, където изпозват нов вид технология - лазерно лечение на всякакъв вид проблем на зъбите, т.н. Waterlase? Гледах го в едно предаване по тв и казаха, че е напълно безболезнено, но е сравнително нова технология и имало само няколко апарата в страната, като в това число влиза Варна. Ако някой има инфо по въпорса нека сподели!

Разгледай този сайт
http://dakovski.com/waterlase

# 367
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
От 4-годишна родителите ми ме водеха при д-р Емилия Вангелова, първо в стоматологията, после в частния и кабинет. Много е внимателна, обяснява всичко спокойно и работи много добре. Аз по принцип имам сравнително здрави зъби, но на баща ми му оправи цялата уста. На моя позната пък по симптоми в устата разбра, че има сериозно заболяване и я прати на изследвания- жената беше в начален стадий на рак. Сега е добре. Изобщо ми е направило впечатление, че е много добър диагностик. Всичките ми познати се лекуват при нея. Работи зад ВИНС, на ул. "Тодор Икономов". Ако някой има интерес, имам и телефон, работи и с касата.
аз пък не съм доволна от нея много е груба недодялана и не езъболекар а един търговец

# 368
  • Мнения: 24
Ето едно положително мнение от мен.Преди около година и нещо имах сериозен проблем с един кътен зъб,искаха да ми го вадят...И поради това потърсих второ мнение,извадих късмет,че попаднах на д-р Душев.Много внимателно обработиха каналите ми,болките изчезнаха и зъба досега е във устата ми,колкото и да бях загубила надежда,че зъба е пътник Simple SmileПрез цялото време не усетих нищо,а по принцип имам фобия от зъболекари. Simple Smile Д-ра е супер преподава и във медицинския университет на младите зъболекари.Телефона му е 0887767896,работи в една клиника пресечка на ген.колев.

# 369
  • Мнения: 593
Момичета, имам един мъдрец, който не може да избие сам и ми трябва хирург да го оперира, но няма да го вадя, ще си го оставя! И за тази процедура ми искат 300лв. Има ли някой запознат  такива ли са цените наистина, като пак подчертавам няма да се вади, само да му помогне да избие!

# 370
  • Мнения: 431
Д-р Едрев е твоят човек  Peace !
Скоро прави на мъжа ми операция ,която вкл. вадене на зъб и чистене на киста от костта .Струваше около 160лв.

# 371
  • Мнения: 593
Д-р Едрев е твоят човек  Peace !
Скоро прави на мъжа ми операция ,която вкл. вадене на зъб и чистене на киста от костта .Струваше около 160лв.


Мерси мила Hug ще отида  при него Peace

# 372
Здравейте всички! Не съм все още мама, но затова пък във вашият форум съм откривала много полезна информация до сега Simple Smile
Да си дойдем на думата - все още не мога да препоръчам зъболекар във Варна, затова пък мога да споделя къде въобще и да не си помисляте да ходите!
Става дума за една крехка женица - "д-р" Борислава Арабова! Кабинета и се намира на ул.Зора 8. НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ! Преди 4 месеца ми лекува зъб и по-точно вади ми нервите. Накара ме да си направя 3 снимки - една преди да започне работа, една по-време на работа, от която установи,че нещо не е запълнила каналите както трябва, махна всичко и пак ги запълни, и отново ме накара да си направя снимка. После каза - Готово! Общо взето зъба ми излезе около 100лв като се приспадне и това, което ми поема Здравната каса!
И така 4-ри месеца по-късно усещам болка от едната страна и то в зъба, който ми е правен от нея! Реших да отида при друг стоматолог, разпитах приятели и отидох на друго място, като предварително човека ми каза да си направя снимка на зъба.
Само докато ми погледна снимката и каза "Имаш малки гнойни торбички в корените. Трябва да ти отворя зъба!".
Оказва се, че милата Арабова не е запълнила докрай каналите, където са били нервите и сега стават чудеса от сорта на гранолом! Не стига това, ами се оказва и че не е изчистила добре кариеса на зъба и през тези 4-ри месеца процеса на разрушаване на зъба е продължил!
В момента зъба ме боли ужасно, зъболекаря ми се опитва да направи всичко възможно, за да го излекува и да се избегне вадене! А аз се чудя как е възможно да има хора, като тази "докторка"!? Как може да лъже хората по този начин и да спи спокойно! Ако има някакви проблеми с очите да отиде на офталмолог и да си направи очила, операция или каквото иска, но как е възможно да не забележи, че тези канали отново не са запълнени докрай. Нещо което стоматолога, при който отидох видя и каза на секундата, в която вдигна снимката към светлината! 
Не знам нея до колко биха я засегнали моите думи и до колко осъзнава колко е некадърна, но се надявам, че ако на някой от вас му я препоръчат ще се замисли дали да отиде при нея и още повече се надявам никой повече да не и попада и в двете леви ръце!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 373
  • Мнения: 431
d3mia ,няма ли да отидеш и поне да й спретнеш скандал на тая мърла  Shocked !Ей така,за твое удовлетворение  Twisted Evil .
Дано да ти спасят зъба и с по-малко неприятности ,ако може  Praynig !

# 374
  • Мнения: 4
d3mia ,няма ли да отидеш и поне да й спретнеш скандал на тая мърла  Shocked !Ей така,за твое удовлетворение  Twisted Evil .
Дано да ти спасят зъба и с по-малко неприятности ,ако може  Praynig !

Clover_d, благодаря и аз се надявам, че ще минат по-леко нещата  Simple Smile А иначе "доктор" Арабова напоследък нещо не мога да я хвана да е на работа, иначе ще и спретна един много хубав "разговор"!   #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт