Стоматолози- гр. Варна

  • 960 504
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 375
Съвет от мен - в никакъв случай не ходете при д-р Ангелина Величкова. Преди месец ми прави пломба, която падна на 2-я ден (само да спомена, че ми взе 70 лв през здравна каса), оправданието и беше, че най - вероятно е влязла слюнка докато я е правила?! През цялото време докато ти пили зъбките говори със сестрата или с някои друг нейн гостенин, не спазва часовете. Най - неприятното е, че си прави някакви далавери със здравната каса за сметка на здравно осигурените пациенти - на мен ми беше попълнила в книжката 2 пломби, а бях си направила при нея само една. Вече наглостта на повечето зъболекари няма край!!!

# 376
  • Варна
  • Мнения: 617
някакви отзиви за д-р Малчев някой има ли? Кабинета му е някъде под колхозния пазар и са мъж и жена семейство зъболекари

# 377
  • Варна
  • Мнения: 294
здравейте от мен   bouquet, ще следя темичката, че правя реорганизация на семейното здраве  Laughing и ще ни е необходим добър стоматолог.

# 378
  • Мнения: 3
Здравейте,
 Аз имам "лека" фобия от зъболекари, но това, което изчетох до момента за клиника "Даковски" някак ми вдъхна доверие... особено приятната част за лазера.Някой може ли да сподели по-конкретно мнение за лекарите и цените там? Благодаря предварително.

# 379
  • Варна
  • Мнения: 1 553
 Искам да попитам дали на някой д-р Пресиян Кръстев е правил френулотомия.Става въпрос за дете на 8 години.  Ортодонта ни препоръча него за манипулацията.
 А всъщност тази манипулация какъв специалист трябва да я направи пародонтолог-стоматолог или хирург-стоматолог?

# 380
  • Мнения: 781
Мен също ме интересуват цените за лекуване на зъбите с лазер .
За съжаление на сайта не можах да намеря такава информация, затова и аз като WhatSWife ще се радвам някой да сподели, ако знае нещо

# 381
  • Мнения: 2 133
Здравейте,
 Аз имам "лека" фобия от зъболекари, но това, което изчетох до момента за клиника "Даковски" някак ми вдъхна доверие... особено приятната част за лазера.Някой може ли да сподели по-конкретно мнение за лекарите и цените там?

Koй ти вдъхва доверие?Навсякъде съм писала и ще пиша, че ДАКОВСКА ни скапа зъбите на цялото семейство!Мъжа й беше по-добрия, но нас не ни допуснаха до него newsm78навремето!!!Синът им е много вещ- проверете при него за часове.навремето бяха  едни от най-скъпите манипулации за града.Има телефони- питайте директно за цената Wink

# 382
  • Варна
  • Мнения: 451
А всъщност тази манипулация какъв специалист трябва да я направи пародонтолог-стоматолог или хирург-стоматолог?

Пародонтологът е специалист извършващ както рутинно лечение на венците, така и хирургични манипулации.
Д-р Кръстев е пародонтолог, хирург и имплантолог. Можете да разгледате интернет страницата му.

# 383
  • Варна
  • Мнения: 119
Аз от години посещавам д-р Генчев и съм доволна .

# 384
  • Варна
  • Мнения: 68
След като изчетох мненията в тази тема, се спрях на д-р Лазаров, тел. 633 644, кабинета му се намира на ул. Дръзки 9. Отидох при него за един зъб, който вече много ме болеше със свито сърце, но цялата процедура мина без никаква болка. Д-р Лазаров беше много внимателен, обясняваше ми всичко. Определено успя да спечели доверието ми и реших да си направя всички зъби, които се нуждаеха от лечение /бях понатрупала 4 кариеса и един зъб вече за кореново лечение Embarassed/.

# 385
  • Варна
  • Мнения: 2 097
След като изчетох мненията в тази тема, се спрях на д-р Лазаров, тел. 633 644, кабинета му се намира на ул. Дръзки 9. Отидох при него за един зъб, който вече много ме болеше със свито сърце, но цялата процедура мина без никаква болка. Д-р Лазаров беше много внимателен, обясняваше ми всичко. Определено успя да спечели доверието ми и реших да си направя всички зъби, които се нуждаеха от лечение /бях понатрупала 4 кариеса и един зъб вече за кореново лечение Embarassed/.
Радвам се, че има и други доволни от него! Моите зъби, които направих там, 17 на брой, не са мръднали.  Peace
На милото му се отлепи единия зъб, който му постави... Залепи го безплатно, сега обаче пак е отлепен. Само единия, другите си стоят. Моята коронка не е мръднала, нито пломбите.  Peace

# 386
  • Мнения: 12
Ето едно положително мнение от мен.Преди около година и нещо имах сериозен проблем с един кътен зъб,искаха да ми го вадят...И поради това потърсих второ мнение,извадих късмет,че попаднах на д-р Душев.Много внимателно обработиха каналите ми,болките изчезнаха и зъба досега е във устата ми,колкото и да бях загубила надежда,че зъба е пътник Simple SmileПрез цялото време не усетих нищо,а по принцип имам фобия от зъболекари. Simple Smile Д-ра е супер преподава и във медицинския университет на младите зъболекари.Телефона му е 0887767896,работи в една клиника пресечка на ген.колев.
И аз ходя при него,много е внимателен...а аз по принцип съм труден човек Simple Smile
За модерното оборудване,което използва смятам,че цените са доста ниски Simple Smile

# 387
# 388
  • Мнения: 950
 Peaceзапис!

# 389
  • Мнения: 152
И аз да се запиша, че ме интересува.

Общи условия

Активация на акаунт