Стоматолози- гр. Варна

  • 960 366
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 0
Интересува ме някой от вас може ли да ме насочи към зъболекар, който прави хубави пломби на преден зъб.....Ще ви помоля да ми дадете мения само за лекари, които са ви правили  пломба на преден зъб, която не е паднала 10 години....

ухаааа 10 години гаранция  Grinning още малко и доживот  Joy

# 496
  • Мнения: 3 410
Alokazia , аз се лекувах при д-р Георгиев /кабинета му е в Чайка/ - за лечение на зъба плюс коронката платих 380 лв. Много съм доволна от работата му- внимателен и прецизен е.

# 497
  • Варна
  • Мнения: 433
Доктор Тихомир Лазаров е неоткриваем, никой не отговаря на телефона  ooooh! Някой да има инфо за него?

# 498
  • Мнения: 0
Доктор Тихомир Лазаров е неоткриваем, никой не отговаря на телефона  ooooh! Някой да има инфо за него?
как бе?! винаги отговаря телефонен секретар! Laughing

# 499
  • Мнения: 0
Препоръчаха ми добра зъболекарка , чиито кабинет е около светофара/кръстовището до стадион тича и "китайската стена", ако имате координати - име , телефон, моля насочете ме.
най-вероятно става дума за д-р Юлия Христова, кабинета й е точно в долния край на китайската стена. 
306- 372
0888842554

# 500
  • Мнения: 149
Д-р М.Магамес ми е правил пломба на зъб преди 7 години и не е мръднала.До скоро беше извън страната,но се е върнал.Не работи с касата,но цените му са приемливи.Ако искате повече информация ми пишете на лични Simple Smile

# 501
  • Варна
  • Мнения: 433
Доктор Тихомир Лазаров е неоткриваем, никой не отговаря на телефона  ooooh! Някой да има инфо за него?
как бе?! винаги отговаря телефонен секретар! Laughing

Усещам някаква ирония в отговора ти, или може би се заблуждавам newsm78 Все пак го открих Доктор Лазаров, в чужбина е и няма да се върне скоро  Sad Cry Confused

# 502
  • Мнения: 149
Колко е това скоро?исках да ходя да си правя снимка там.
А някой да е посещавал д-р Къналиева(в Чайка някъде и е бил кабинета)?

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 13:33 от усмихната

# 503
  • Мнения: 0
все до юни трябва да се появи, че да ми довьрши импланта. че иначе така ще си хартисам само с железцето.да диря после някой да ми го вади. хахаха

# 504
  • Варна
  • Мнения: 433
все до юни трябва да се появи, че да ми довьрши импланта. че иначе така ще си хартисам само с железцето.да диря после някой да ми го вади. хахаха

Съмнявам се че ще се появи дотогава, има лекар, който го замества, може би той ще довърши работата.

# 505
  • Мнения: 149
а за лекарят,който го замества някой може ли да сподели нещо?имам зъби за коренолечение и исках да се възползвам от модерната техника в кабинета.

# 506
  • Варна
  • Мнения: 433
а за лекарят,който го замества някой може ли да сподели нещо?имам зъби за коренолечение и исках да се възползвам от модерната техника в кабинета.

Съмнявам се, че някой ще има отзиви, защото той по принцип живее в чужбина, има клиника в Швейцария, където работи доктор Лазаров в момента. Казва се доктор Петков-Кунд, каза че ще е около три месеца в България и ще работи Peace

# 507
  • Мнения: 149
благодаря  bouquet

# 508
  • Мнения: 9
Влизам в темата с въпрос.Тъй като ми откриха гранолом на шести долен зъб,който е пломбиран преди 20 години и зъболекърят ми каза,че начина да се оправи е операция при лицево-челюстен хирург или да се вади зъба.Някой имал ли е подобен проблем и при кой лицево-челястен хируг сте ходили.

# 509
  • Мнения: 251
Според мен гранулом може да бъде излекуван.Отнема обаче доста време.Защо пък хирург?

Общи условия

Активация на акаунт