Стоматолози- гр. Варна

  • 956 503
  • 2 777
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 410
Така е, права си, вече втори месец д-р Георгиев ми лекува почти загубен зъб с голяма гангрена. Възхищавам се на търпението му и уменията, ако беше някой по малко инат зъболекар отдавна да са ми го извадили.

# 481
  • Мнения: 2 014
Някой може ли да ми препоръча парадонтолог, във връзка с оголване на венеца на предните долни резци.

# 482
  • Мнения: 0
Здравейте, препоръчаха ми Д-р Румяна Маринова, на Цар Освободител 42, но все още не съм решил дали да отида. Ако някой е ходил при нея, ще се радвам да сподели мнението си.
Благодаря ви.

# 483
  • York
  • Мнения: 826
Някаква информация може ли да ми дадете за Дентален център СИдент? Работят ли добре и т.н.  newsm78

http://www.sidentbg.com/team.html Това е сайта им. Имат добра оферта в задружно.бг.  newsm78

# 484
  • Мнения: 149
Някой има ли пресни отзиви за д-р Т.Лазаров?

# 485
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Някой има ли пресни отзиви за д-р Т.Лазаров?
Аз ходих скоро. Подържам си мнението от преди - това е моя зъболекар.  Peace Ако мога да помогна с отговор на конкретни въпроси съм насреща.  Peace

# 486
  • Мнения: 0
Здравейте! Спешно моля да ми препоръчате  стоматолог във Варна извършващ коренолечение. Имам гранулом на шести зъб долу вляво. Моля ако някой е имал подобен проблем скоро да сподели при кого се е лекувал и колко точно е излязло лечението като цена.

# 487
  • Мнения: 0
Здравейте аз съм от Добрич и изкам да ви попитам за впечатленията ви от д-р Грашкина(ако някой е ходил при нея де), стамотоложката ни в нашият град при която ходим ни изпраща при нея.
Доктор Грашкина е много добър ортодонт. Водя при нея дъщеря си от няколко години.
Записването обаче става по-отдалече, защото има доста хора и се чака, но със сигурност си струва.
Доколкото имам информация, д-р Майа Грашкина работи във В. Търново и във Варна е само няколко дни от седмицата.

Не съм съгласна. Д-р Грашкина работи и в други области от страната. Тя прави ежемесечни посещения в малки градове. Посещавах я близо 3 години, носех ортодонтски апаратчета, които така и не дадоха желания ефект - зъбите само се накланяха, но не се подреждаха, нямаха добър вид. Най-накрая ми се наложи да си сложа брекети при друг специалист и съм в пъти по-доволна от резултата, който е много добър.
С учудване наскоро установих, че д-р Грашкина взима солидни суми за поставяне на брекети - 3800лв. Неоправдано високо! Лично видях как са поставени брекетите и какъв резултат са дали - състоянието беше плачевно.  Пациентът, от който научих за тези неща, също не е доволен, а още повече, че преди брекетите е носил ортодонстки апаратчета няколко години, при което е получил доста усложнения (оголване на венеца) и се е стигнало до операция.
Мисля, че й липсва професионализъм.  Злоупотребява с времето, надеждите, парите на хората. Моят съвет е да не й се доверявате! Stop

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 18:06 от La Fleur

# 488
  • Мнения: 211
Здравейте,

толкова много лекари.....направо се обърках....Аз съм имала невероятен късмет от към 6-7 години ходех при д-р Илиев във стоматологията, правел ми е пломби и един мост, нито една пломба не е паднала и моста за сега е добре....но се е преместил и сега незнам къде е, ако някой му има координати ще съм ви благодарна....той е възрастен и може и вече да не работи.....няма супер техника, но е много добър, за преден зъб не бих му се доверила....

Интересува ме някой от вас може ли да ме насочи към зъболекар, който прави хубави пломби на преден зъб.....Ще ви помоля да ми дадете мения само за лекари, които са ви правили  пломба на преден зъб, която не е паднала 10 години....

А иначе за останалите стоматолози, понеже Илиев не мога да го открия съм се насочила към тази Едрева.....

# 489
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте! Върнах се няколко стр назад, но никъде не срещнах отзиви и мнение за клиниката на доктор Сапунджиева. Ще се радвам някой да споедели мнение и от към цени най-вече  Peace

http://www.varna-dentist.com/index.php?

# 490
  • Варна
  • Мнения: 433
Оказа се, че да си запишеш спешно час за зъболекар във Варна е почти невъзможно. Днес говорих С Едрева, Сапунджиева и Венелинов - никакъв шанс за прием при тях в близките 2-3 дни, най-скоро имаше Сапунджиева, идния понеделник, но така и не намерих никакъв отзив за нея  Cry А за цените на втори двама направо не ми се коментира  Tired Tired Tired

# 491
  • Мнения: 42
Здравейте! Върнах се няколко стр назад, но никъде не срещнах отзиви и мнение за клиниката на доктор Сапунджиева. Ще се радвам някой да споедели мнение и от към цени най-вече  Peace

http://www.varna-dentist.com/index.php?
  Ходехме цялото ни семейство   няколко години при д-р Сапуджиева в стария и кабинет в квартал Чайка-Много съм доволна. После тя направи клиниката и ние се преместихме и вече ни беше далеч.Не знам какви и са цените сега .

# 492
  • Мнения: 280
От 1992 год. цялото семейство посещаваме д-р Румяна Влъчкова и сме много доволни.Вярно, че като не сме били при друг зъболекар липсва сравнението.Другото е, че до момента не сме имали нужда от някакви сериозни интервенции.
За мен най-важното е, че ме е накарала да и вярвам.
Работи в кабинет, който се помещава в апартамент във Възраждане, а в съседния се поомещава зъботехническа лаборатория.

Не правя реклама, просто споделям в случай, че някой тепърва прави избор.

# 493
  • Варна
  • Мнения: 433
Мацки, помагайте. Ходих вече на двама лекари: Сапунджиева и Анастасов, цените за релечение да два зъба с коронки са ужасни и непосилни за мен. При единия около 800, другия 600.  Shocked Shocked Shocked Това са непосилни суми за мен. Моля ви препоръчайте ми някой добър с по-приемливи цени, че така съм се отчаяла вече.............  Sad Sad Sad Спешно е!!!

# 494
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз съм доволна от д-р Аракси Баронян, кабинетът и е на ул."27-ми юли". Не е луксозен и вероятно не покрива критериите на някои пациенти, но на мен много ми помогна при непосилни болки. Три месеца ми лекува зъбите и вече са успешно пломбирани. Сега ми предстои лечение и поставяне на коронка на друг зъб. Майка ми си постави коронка при нея, но тя беше с извадени нерви и не се нуждаеше от лечение. Цената за металокерамика беше преди месец 160 лв.

Общи условия

Активация на акаунт