Стоматолози- гр. Варна

  • 960 521
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 840
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Водя дъщеря ми при Искра Цанова. Доволна съм.

Последна редакция: вт, 08 яну 2013, 12:26 от Laluni

# 841
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Водя дъщеря ми при Искра Цанкова. Доволна съм.


Още един глас за нея, с уговорката, че фамилията и е Цанова.. Peace

# 842
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ally_t, Saudadе, благодаря! Ще се свържем с д-р Стефанова. Peace

# 843
  • Мнения: 254
Координати на д-р Искра Цанова? Ако правилно цитирам името  Crazy

# 844
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Координати на д-р Искра Цанова? Ако правилно цитирам името  Crazy

ул "Иван Аксаков" 39
 тел 052 60 60 90
моб. 0898 68 59 30

# 845
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
ох...д-р Цанова е. Embarassed
Хексе е дала координати Simple Smile

# 846
  • Мнения: 254
 Hug Благодаря, момичета Party

# 847
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Момичета, имам въпрос, по който не можах да намеря конкретни мнения във форума.

Някоя от вас да се е възползвала от възможността за извличане на стволови клетки от млечните зъби на детето си?

# 848
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, може ли да ми препоръчате детски ортодонт? Искам да се консултирам за едно зъбче, което расте накриво - мисля, че на дъщеря ми ще са й необходими някакви коригиращи мерки... Thinking
Чоки, ако искаш пробвай д-р Стефанова http://www.ortodont.biz/

Оказа се, че е в майчинство. Rolling Eyes Някой друг добър ортодонт? Simple Smile

# 849
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Момичета, може ли да ми препоръчате детски ортодонт? Искам да се консултирам за едно зъбче, което расте накриво - мисля, че на дъщеря ми ще са й необходими някакви коригиращи мерки... Thinking
Чоки, ако искаш пробвай д-р Стефанова http://www.ortodont.biz/

Оказа се, че е в майчинство. Rolling Eyes Някой друг добър ортодонт? Simple Smile

Чоки, по-горе сме писали за Искра Цанова.

Момичета, имам въпрос, по който не можах да намеря конкретни мнения във форума.

Някоя от вас да се е възползвала от възможността за извличане на стволови клетки от млечните зъби на детето си?

Дори не подозирах че има такава възможност..

# 850
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси, Хексе, аз ви прочетох, но не разбрах, че и тя е ортодонт. Embarassed

# 851
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Да, Хексе, случайно разбрах от профила на моята зъболекарка, която публикува статия за тази възможност.

Имам рекламна брошура от нея, където пише, че подходящата възраст е между 5 - 13г, но още преди да се е разклатило зъбчето, като 2 зъба са достатъчни за необходимите стволови клетки. Предвижда се лекуване на Паркинсон, Алцхаймер, мозъчни инсулти, регенериране на тъкани на миокарда след инфаркт и още други възможности за приложението им, да не ги изброявам тук.

Това, което ме притеснява е, че пише, че се съхраняват за период от 20г. А, после, аз се чудя ! След 20г детето ми ще около 25годишен, а изброените болести са за възрастен човек. Но пише, че стволовите клетки за в бъдеще ще могат да се ползват и от други членове на семейството.

Има сайт на фирмата, която е сертифицирана за това, но още не съм го прочела.
www.biohellenika.bg

# 852
  • Мнения: 11 738
Препоръчвам стоматолог Светослав Гроздев
МЦ Младост ет 6 , крило В - кабинет 626
0887461736

# 853
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Момичета, може ли да ми препоръчате детски ортодонт? Искам да се консултирам за едно зъбче, което расте накриво - мисля, че на дъщеря ми ще са й необходими някакви коригиращи мерки... Thinking
Чоки, ако искаш пробвай д-р Стефанова http://www.ortodont.biz/

Оказа се, че е в майчинство. Rolling Eyes Някой друг добър ортодонт? Simple Smile

Мои познати са много доволни от Бъчваров, кабинетът му е срещу Стоматологията.

Между другото, на дъщеря ми двете зъбчета горе/вторите/ също тръгнаха да растат много накриво, сякаш настрани. Бозуков каза, че е рано да се притеснявам преди да са пораснали и се оказа прав - наместиха се. Важно било да имат място.

# 854
  • Мнения: 431
missNoir ,много ме заинтригува информацията .Благодаря ти  Simple Smile!
Големият ми син е в подходящата възраст ,като имаме и време спокойно да обмислим .Разгледах възможностите за стоматолози ,ккоито правят тази процедура във Варна ,но не са ми познати .Коя е твоята зъболекарка ?

Общи условия

Активация на акаунт