Стоматолози- гр. Варна

  • 960 064
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 377
Здравейте, не намерих мнения за д-р Росица Димитрова. Кабинетът й е в МЦ Младост.
Препоръчаха ми я и си записах час при нея за следващата седмица,
но бих се радвала да чуя и други отзиви за работата й преди това.   bouquet

# 826
  • Мнения: 273
Момичета,някой да знае телефона на Едрев?Не сьм ходила отдавна при него и сьм загубила всякакви координати.Боли ме мьдрец за вадене,а сьм бременна и незнам какво да правя,та ми трябва спешно.Мерси предварително за отговорите.

# 827
  • Варна
  • Мнения: 433
Момичета,някой да знае телефона на Едрев?Не сьм ходила отдавна при него и сьм загубила всякакви координати.Боли ме мьдрец за вадене,а сьм бременна и незнам какво да правя,та ми трябва спешно.Мерси предварително за отговорите.

052 611-211

# 828
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Расте ми мъдрец и цялата ми челюст се е схванала. Търся си стоматолог във Варна, който да е много внимателен, защото последния ми насади голям страх. Препоръки?

# 829
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Расте ми мъдрец и цялата ми челюст се е схванала. Търся си стоматолог във Варна, който да е много внимателен, защото последния ми насади голям страх. Препоръки?

Внимателен при какво? Ще го вадиш ли?

# 830
  • Мнения: 519
Д-р Куюмджиев - кабинета му е във Виница Peace

# 831
  • Мнения: 3
Доктор Теодора Таргова-052555507(в кабинета) и 0878125507.В МЦ"Младост"
За съжаление не работи по здравна каса,но пък е един път!!!
Доколкото знам преподава и в Мед.факултет.
Работи внимателно и професионално.
Условията са много добри и съм при нея вече десетина години.Плащам си,но знам,че всичко е както трябва.Има няколко мед. сестри,които са много любезни.
И за да не е само реклама ще кажа,че понякога се чака повечко,но както казах си заслужава.
Успех!!!

# 832
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Някой има ли впечатления от д-р Ибрям? Млада е, работи в дентален център на ул. Кюстенджа (пресечката на студ. общежития на Брегалница).

Бях по спешност при нея и останах с добри впечатления, но все пак от едно посещение не мога да правя генерални изводи...

# 833
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Хексе, не знам дали е за вадене. Първо трябва да ме снимат. Даже вече не ме боли, но не мога да си отворя устата нормално.
Под внимателен имам предвид изобщо с отношението към пациента. Последният ми зъболекар не се интересуваше дали те боли и даже последния път като ми прави пломба ми дупна езика с машинката. От тогава не съм стъпвала при стоматолог даже и за профилактичен.

# 834
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Хексе, не знам дали е за вадене. Първо трябва да ме снимат. Даже вече не ме боли, но не мога да си отворя устата нормално.
Под внимателен имам предвид изобщо с отношението към пациента. Последният ми зъболекар не се интересуваше дали те боли и даже последния път като ми прави пломба ми дупна езика с машинката. От тогава не съм стъпвала при стоматолог даже и за профилактичен.


Д-р Алексиева ми е извадила 3 мъдреца, като положението при единия беше сложно.
Не ме е наранявала до сега Simple Smile
За мен тя е професионалист, който обожава работата си и влага душа и сърце.
Има рентген.
Това е сайта:

 http://aspradent.com/

# 835
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Мерси missNoir  Simple Smile Доста е далече от нас, но ми харесаха коментарите, а и ми е адашка  Simple Smile

# 836
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
 д-р Михайлов - до окръжна болница хирург е ако искаш телефона пиши на личчни

# 837
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, може ли да ми препоръчате детски ортодонт? Искам да се консултирам за едно зъбче, което расте накриво - мисля, че на дъщеря ми ще са й необходими някакви коригиращи мерки... Thinking

# 838
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Момичета, може ли да ми препоръчате детски ортодонт? Искам да се консултирам за едно зъбче, което расте накриво - мисля, че на дъщеря ми ще са й необходими някакви коригиращи мерки... Thinking
Чоки, ако искаш пробвай д-р Стефанова http://www.ortodont.biz/
Мои роднини ходят при д-р М. Грашкина и са много доволни, но записването е трудно, защото идва само 1 път в седмицата, мисля че е от Търново...
НЕ ти препоръчвам прехвалената Арнаутска, ние бяхме 4 години при нея, почти без ефект и с много пари хвърлени на вятъра

# 839
  • Мнения: 1 377
И аз те съветвам да не ходиш при Арнаутска.
Опитът ми с нея е идентичен с този на Ally_t.

Общи условия

Активация на акаунт