Стоматолози- гр. Варна

  • 960 868
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 900
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
д-р Бозуков
имам този телефон. 0888 817715
Не знам колко е актуален. Малко трудно е да се свържеш, защото не вдига когато работи.
Може да го потърсиш направо във факултета по стоматология.

# 901
  • Мнения: 8 904
Laluni, благодаря. В старо мнение от 2009г пише, че кабинета му е някъде на Македония, в близост до факултета. Утре преди работа ще мина оттам и ще видя.

# 902
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Мисля, че там вече работи само съпругата му newsm78
Но може да минеш да попиташ

# 903
  • Мнения: 8 904
Аха. Някак ми се ще да е по-лесен контакта с избрания лекар.
Ще изчакам още мнения и без това е неделя и няма днес да хукнем.

# 904
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Д-р Бозуков по ЗК ли работи?
Гледам много положителни мнения има за него, а искам да заведа дъщеря ми на преглед.
Аз също си търся зъболекар, на мен не ми е задължително да е по ЗК, но е желателно техниката да е съвременна и цените да са горе-долу нормални.

Бозуков само деца ли приема...?
Иначе се колебая за мен за Даниела Кунева и също да питам някой има ли впечатления от този стоматологичен център, че не мога да разбера кои стоматолози работят там, а ми е горе-долу на удобно място.
http://buldent.net/clinic/index.html

# 905
  • Мнения: 2
Д-р Бозуков работи по здравна каса и работи освен деца и с възрастни. Аз самият съм му пациент, когато мога да си запиша час, че той е адски зает с преподаването и работата. До колкото знам можете да го намерите в кабинета му в Денталният факултет, кабинета е  на 5-ят етаж срещу асансьора, но задължително му се обадете, че е трудно откриваем.
Децата ми също се преглеждат при него. Има страхотен подход.

# 906
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Д-р Бозуков работи по здравна каса и работи освен деца и с възрастни. Аз самият съм му пациент, когато мога да си запиша час, че той е адски зает с преподаването и работата. До колкото знам можете да го намерите в кабинета му в Денталният факултет, кабинета е  на 5-ят етаж срещу асансьора, но задължително му се обадете, че е трудно откриваем.
Децата ми също се преглеждат при него. Има страхотен подход.
Много благодаря за информацията Simple Smile
Определено се реших за д-р Бозуков Peace

# 907
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
май 24 лв доплатих  newsm78
Не помня точно, хем беше скоро.
306609 обади се и питай най-добре

# 908
  • Мнения: 11
Ок-благодаря...

# 909
  • Мнения: 254
Онзи ден посетих Фармадент - само да не бъркам името, в Градска болница и останах много доволна. От отношението, атмосферата, работата... Работят по здравна каса. Не съм предполагала, че там има такова нещо... Hug

# 910
  • Мнения: 502
Някой има ли личен опит и наблюдения от работата на д-р Красимир Златев или клиника Златеви? Намирало се някъде по Владислав. Трябват ми за естетична стоматология  newsm78

# 911
  • Варна
  • Мнения: 10 578
Някой има ли личен опит и наблюдения от работата на д-р Красимир Златев или клиника Златеви? Намирало се някъде по Владислав. Трябват ми за естетична стоматология  newsm78

Аз имам еднократни впечатления от клиниката и д-р Златев.

Посетих ги преди 3-4г за консултация и платих 50лв.

Тогава ми го препоръчаха като най-добрия в града, но за мен е много скъпо и посещавам друг зъболекар.

# 912
  • Мнения: 109
Здравейте, трябва ми детски специалист за следния проблем: на сина ми горната челюст е издадена напред. Не може още да произнася някои звуци добре и ми казаха, че това може да е от челюстта. Но може и да не е, защото той е още малък и на неговата възраст е нормално да не произнася правилно тези звуци. Препоръчаха ми преглед при зъболекар. Моля, дайте ми съвет при кой да отида.

# 913
  • Варна
  • Мнения: 154
Във Варна отвори детска дентална клиника: www.detskistomatolog.com

# 914
  • Варна
  • Мнения: 2 264
д-р Бозуков
имам този телефон. 0888 817715
Не знам колко е актуален. Малко трудно е да се свържеш, защото не вдига когато работи.
Може да го потърсиш направо във факултета по стоматология.
Аз записах час при д-р Бозуков за другата седмица.На този тел. не отговаря той, вдигна ми една жена, която ми даде друг тел., на който отговарял доктора.Свързах се лично с него.

Та новия тел., ако някой се интересува е този:
0888 93 21 09 д-р Бозуков

И един тъп въпрос.... като водя малката само синята книжка ли да нося?Досега не съм я водила на зъболекар...

Общи условия

Активация на акаунт