Стоматолози- гр. Варна

  • 968 297
  • 2 783
  •   1
Отговори
# 915
  • Варна
  • Мнения: 18 000


И един тъп въпрос.... като водя малката само синята книжка ли да нося?Досега не съм я водила на зъболекар...

Да.  Peace

# 916
  • Варна
  • Мнения: 2 269


И един тъп въпрос.... като водя малката само синята книжка ли да нося?Досега не съм я водила на зъболекар...

Да.  Peace
Мерси  bouquet

# 917
  • Мнения: 0
Здравейте.
Бих искала да споделя моето мнение за зъболекарите.Имам скромен опит с тях във Варна,тъй като досега съм посещавала в родния ми град или в София. Първият път попаднах на кабинет Даковски. Аз съм човек,който много държи на усмивката си и на зъбната хигиена,посещавам редовно  един път в годината за преглед,тъй като са ми казвали че имам здрави зъби. Съветвам ви: НЕ ХОДЕТЕ ТАМ. За мен това е машина за пари. Останах с впечатление,че си търсят допълнително работа,изкара ми половината зъби за подмяна на пломби,кариеси и какво ли още не,а даже и парадонтит( бе гледам се аз вкъщи,нямам оголени венци). Останах много изненадана. Сумата,която трябваше да предвидя беше около 700 лв,за така според моите представи здрави зъби:).Затова посетих и други зъболекари за да се посъветвам, дали наистина е необходимо да си пробия всички зъби:) Ами оказа се не:)Имах 2 пломби за смяна,които днес вече са оправени.Платих малко,тъй като се доплаща само заради фотополимерните пломби,които здравната каса не поема изцяло. Кабинетът.който посетих не беше последен писък на модата,но зъболекарката,която работи там се оказа изключителен професионалист.Тя също работеше с най-новите технологии и със здравна каса. Името и е Светлана Петкова, а кабинетът е в ДКЦ Аспарухово. Смятам, че не винаги прехвалените скъпи кабинети,на които може би самите лекари си правят реклама са най доброто за нас. Затова винаги ходете ,където ви е препоръчано от ваш приятел.

# 918
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Така, днес минахме с малката при д-р Бозуков.Много съм доволна, много внимателен към децата, направи посещението ни наистина приятно.
И добре, че сме отишли навреме, защото още малко и е щяло да се сдобием и с малък кариес.
Та с две думи, мисля че това е нашият зъболекар.
Даже и аз си записах за мен час при него Peace

# 919
  • Мнения: 254
И ние ще вземем да отидем при Бозуков, че все се каня, а времето минава... Да споделя и аз нещо - посетих клиниката на д-р Базитова. Много внимателни на входа, приятна атмосфера, но нататък... Отидох за преглед и мнение, тръгнах си притеснена, объркана и с мисъл за огромната сума, която ми предстои да заложа. След това отидох за повторна консултация при д-р Таргова в Младост ... Чаках час повече от определения ми час за посещение, но пък съм изключително доволна. Вниманието, професионализма - няма как да не похваля и препоръчам. Има много клиенти, не работи по здравна каса, но си заслужава. За прегледа при Базитова( не ме преглежда самата тя, а д-р Георгиева) 25 лева, а при д-р Таргова двойно по-малко при условие, че и на двете места не е по здравна каса. На първото място ми се обясни какво би могло да направи за начало, а д-р Таргова го направи. Трудна работа е да се намери професионалист, който да не търговец.

# 920
  • Мнения: 8 919
Аз също ще се възползвам от актуалната информация за д-р Базитов и ще заведа малката. Все изниква нещо и го отлагам, пък и се надявам прегледа да е само профилактичен.

# 921
  • Мнения: 254
Аз също ще се възползвам от актуалната информация за д-р Базитов и ще заведа малката. Все изниква нещо и го отлагам, пък и се надявам прегледа да е само профилактичен.
Предполагам, че имаш предвид Бозуков Simple Smile

# 922
  • Мнения: 8 919
Аз също ще се възползвам от актуалната информация за д-р Базитов и ще заведа малката. Все изниква нещо и го отлагам, пък и се надявам прегледа да е само профилактичен.
Предполагам, че имаш предвид Бозуков Simple Smile
Да, да, да Laughing При д-р Бозуков. Peace

# 923
  • Мнения: 232
Някакви отзиви за д-р Магамес?Сириеца,който има кабинет срещу рибната борса!

# 924
  • Варна
  • Мнения: 618
Аз ходя при него и съм доволна, спасявал ми е зъби, които други са искали да вадят
Назад мисля съм изказвала мнение, имаше и няколко други - може да ги потърсиш

# 925
  • Мнения: 232
Благодаря,а номер за връзка може ли?

# 926
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте, искам да попитам някой знае ли дали д-р Венета Илиева (детски стоматолог) работи със здравна каса? Аз съм изключително доволна от нашия стоматолог, от години ходим при него, но той не работи със деца. А искам да направя един консулт с детски зъболекар.

# 927
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Да не би да става въпрос за Венелина Илиева?
Къде работи д-рката, за която питаш?

# 928
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте, някакви мнения за д-р Татяна Божилова-Илиева, клиника Vita Dent? Simple Smile

# 929
  • Мнения: 89
Здравейте,

интересувам се от добър стоматолог - хирург във Варна, тъй като ми се налага да ми вадят мъдрец оперативно, както и ориентировъчни цени за ваденето.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт