Стоматолози- гр. Варна

  • 959 647
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 398
Много гости много нещо.Яка реклама се прави  Thinking

# 271
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
хах
тези анонимни потребители и гости и на мен ми маирисват на реклама...
На нас ни трябва добър стоматолог за корено лечение!Има съмнение,че мъжът ми има киста(а можело и гренолом да е) под 7-ми зъб,а след това има и мъдрец.Стоматолог му предложил да му ги извади и двата.След като се консултирах с наш семеен приятел,работещ в Софя като стоматолог,той ми каза,че смята,че тази киста може да се лекува като се отвори венеца и се инжектира някакво лекарство и се чака резултата.Можело обаче да не се повлияе и да се наложи да се извади 7-и зъб и да се сложат брекети,така че мъдреца да отиде на негово място или пък да се извадят и двата и дасе сложи имплант Shocked Rolling EyesОбърках се тотално и ензнам към кого да се обърна.
Той ми препоръча д-р Росен Венелинов или Деси Константинова!Някой може ли да даде мнение и препоръка,ако му се е налагало подобно нещо
Благодаря Hug

# 272
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Цитат
Той ми препоръча д-р Росен Венелинов или Деси Константинова!Някой може ли да даде мнение и препоръка,ако му се е налагало подобно нещо
От д-р Венелинов имам лични впечатления. Много добре работи...

# 273
хах
тези анонимни потребители и гости и на мен ми маирисват на реклама...
На нас ни трябва добър стоматолог за корено лечение!Има съмнение,че мъжът ми има киста(а можело и гренолом да е) под 7-ми зъб,а след това има и мъдрец.Стоматолог му предложил да му ги извади и двата.След като се консултирах с наш семеен приятел,работещ в Софя като стоматолог,той ми каза,че смята,че тази киста може да се лекува като се отвори венеца и се инжектира някакво лекарство и се чака резултата.Можело обаче да не се повлияе и да се наложи да се извади 7-и зъб и да се сложат брекети,така че мъдреца да отиде на негово място или пък да се извадят и двата и дасе сложи имплант Shocked Rolling EyesОбърках се тотално и ензнам към кого да се обърна.
Той ми препоръча д-р Росен Венелинов или Деси Константинова!Някой може ли да даде мнение и препоръка,ако му се е налагало подобно нещо
Благодаря Hug


гост съм ама не правя реклама Simple Smile
както казах зъболекувам се в клиниката на д-р Кунева, но за подобни оперативни намеси бих посочила името на д-р Едрев. изчела съм всички форуми и знам всички известни имена във варненската стоматологична практика  Stop за този човек една лоша дума никой не е каза, само хвалби,благодарности и суперлативи. та взех, че и приятелка заведох при него преди два дни (насочих де) да й оперира мъдрец- още не е спряла да ми говори за него, честно ви казвам. това е моето мнение и препоръка

# 274
А какви са цените в клиникото но д-р Кунева приблизително, защото за едни високи , за други може да са ниски.

амиии пломбите разбира се варират- най-много са ми взимали 75 лв за пломба, а най-малко 50. абе нормална пломба с една повърхност струва средно 55-60 лв- фотополимер естествено, незнам какъв, пък и да знам какво ли разбирам  Crazy упойка- 15 лв, екстракция на постоянен зъб- към 50 тина лева ако няма няма усложнения ( с вкл в цената упойка ми беше на мен), за мъдреците е по-скъпо към 70-80 лв е ваденето. а инъче лекуване на канали плюс запълване и пломба- на многокоренов зъб (повече от два корена) ти излиза към 250 лв ,ама то там вече зависи от материала с който си избереш да ти запълват каналите- гутаперка- студена ,топла и какво друго имаше там не помня.......... снимка на зъб 6-7 лв май беше.... и с това мисля се изчерпват процедурите, които са ми правили (за щастие).
както казах изчела съм доста неща и цените са доста над средните за варна...пък и за софия защо не.....
но както казах всичко е комфортно, уютно, културно, любезно и т.н. както подхожда на подобни ценоразписи хаха  Grinning спомените ми са пресни защото едва преди месец приключих зъболечението и засега съм на стенд бай- ще падне ли нещо, ще се срути ли...  Joy засега е ок... Wink
 успех от мен

# 275
  • Мнения: 398
А какви са цените в клиникото но д-р Кунева приблизително, защото за едни високи , за други може да са ниски.

амиии пломбите разбира се варират- най-много са ми взимали 75 лв за пломба, а най-малко 50. абе нормална пломба с една повърхност струва средно 55-60 лв- фотополимер естествено, незнам какъв, пък и да знам какво ли разбирам  Crazy упойка- 15 лв, екстракция на постоянен зъб- към 50 тина лева ако няма няма усложнения ( с вкл в цената упойка ми беше на мен), за мъдреците е по-скъпо към 70-80 лв е ваденето. а инъче лекуване на канали плюс запълване и пломба- на многокоренов зъб (повече от два корена) ти излиза към 250 лв ,ама то там вече зависи от материала с който си избереш да ти запълват каналите- гутаперка- студена ,топла и какво друго имаше там не помня.......... снимка на зъб 6-7 лв май беше.... и с това мисля се изчерпват процедурите, които са ми правили (за щастие).
както казах изчела съм доста неща и цените са доста над средните за варна...пък и за софия защо не.....
но както казах всичко е комфортно, уютно, културно, любезно и т.н. както подхожда на подобни ценоразписи хаха  Grinning спомените ми са пресни защото едва преди месец приключих зъболечението и засега съм на стенд бай- ще падне ли нещо, ще се срути ли...  Joy засега е ок... Wink
 успех от мен

Извинявай ама за пациент поназнайваш доста термини от денталната медицина.Що ли сe питваш да ни хвърляш прах в очите Outta Joint

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 09:44 от tsvetkova_elica

# 276
  • Мнения: 1 167
Вчера звънях на д-р Едрев-оказа се, че не работи по ЗК, а от тази тема останах с впчечатление че е обратно. Същото беше и при д-р Иво Василев, като там попаднах на някаква жена, предполагам сестра и тя през цялото време ме натискаше да ми даде час, без да ми отговаря на въпросите, които имах вкл.и каква е цената на прегледа. За последното попитах няколко пъти и тя ми казваше , че нямала предства като съм отидела съм щяла да разбера. Супер нагло и не смятам да отивам. Човек има право да знае за какви пари става на ?, най-малкотода бъде подготвен финансово #Cussing out #Cussing out #2gunfire

# 277
Здравейте,
не виждам защо ако си гост и кажеш на другите че си доволен от нещо , автоматично се превръщаш в работещ на даденото място или ако се интересуваш повече от това което ти правят в устата значи че си от същия бранш.Има много стоматологични сайтове в които подробно е описана информация от кариес до импланти .Всеки който иска да научи повече да намери , да влезе и да прочете.За сведение  влизам с ник Vanessag в друг форум и понякога ги бъркам , така че не съм гост а регистриран потребител.А по отношение на информацията която е  получила пациентката в клиниката на Д-р Кунева , аз също я получих обстойно , написана на лист като информирано съгласие и обяснено подробно какво ще ми се прави .Термини като запълване на канал и кореново лечение  са за пациента за да му се обясни какво му се прави.Тъй като наскоро ми предстои раждане и вече съм наясно с термини като нормално раждане , секцио ,епизиотомия това означава ли че работя в сферата на акушерството или ако похваля Д-р и акушерката , които ми помогнаха при първото раждане , значи съм в някакви бизнес отношения с тях и им правя реклама .Мисля, че когато си доволен от някого , след като преди това си бил много недоволен от други и си напишеш мнението в даден форум е само в полза на тези които искат мнение за добър стоматолог. Дали ще отидат там това вече е въпрос на личен избор и там никой не може да ти повлияе .Аз наистина съм доволна от клиниката на Д-р Кунева .Първото ми посещение траеше около час , беше си само едно консултация на която ми беше разяснено всичко подробно плюс финансов план колко ще ми струва ако се съглася на това лечение.Колко стоматолога правят това ?До колкото знам тези разяснения се дават на абсолютно всички пациенти , защото цялото ми семейство , а и мои приятели се лекуват в тази клиника.

# 278
  • UK
  • Мнения: 1 918
От 4-годишна родителите ми ме водеха при д-р Емилия Вангелова, първо в стоматологията, после в частния и кабинет. Много е внимателна, обяснява всичко спокойно и работи много добре. Аз по принцип имам сравнително здрави зъби, но на баща ми му оправи цялата уста. На моя позната пък по симптоми в устата разбра, че има сериозно заболяване и я прати на изследвания- жената беше в начален стадий на рак. Сега е добре. Изобщо ми е направило впечатление, че е много добър диагностик. Всичките ми познати се лекуват при нея. Работи зад ВИНС, на ул. "Тодор Икономов". Ако някой има интерес, имам и телефон, работи и с касата.

# 279
  • Мнения: 11
здравейте,

аз имам малко по-голям проблем и незнам доколко е вярно....наскоро ми се наложи да ми отворят стра пломбиран зъб и се оказа ,че навремето зъболекарката е счупила инструмента, с който се вадят нерви....и сега в единия канал имам парче метал, само че зъболекарката при която ходих ми каза,че било много скъпо и не всеки зъболекар можел да изкара това и ми каза, че щяло да излезе над 2000 лж...което ми се вижда абсурдно много....знае ли някой нещо по въпроса и да ме насочи някъде да проверя.....

моя лекар също ми каза за този Едрев, но го чувам за първи път и незнам.... дайте предложения моля:)

# 280
  • Мнения: 2 131
здравейте,

аз имам малко по-голям проблем и незнам доколко е вярно....наскоро ми се наложи да ми отворят стра пломбиран зъб и се оказа ,че навремето зъболекарката е счупила инструмента, с който се вадят нерви....и сега в единия канал имам парче метал, само че зъболекарката при която ходих ми каза,че било много скъпо и не всеки зъболекар можел да изкара това и ми каза, че щяло да излезе над 2000 лж...което ми се вижда абсурдно много....знае ли някой нещо по въпроса и да ме насочи някъде да проверя.....

моя лекар също ми каза за този Едрев, но го чувам за първи път и незнам.... дайте предложения моля:)
И аз съм със същия проблем.Но не ми е вадена "жичката'( не знам и аз с какво се почистват каналите).Преди 6 години една Добрева от стоматологията ми създаде проблема.Тогава ми препоръчаха Деан Христов.С ток ми проведе 3 процедури за този канал само.Другите си ги направи той наново.Оттогава не ме е болял зъба.

# 281
  • Мнения: 11
здравейте,

аз имам малко по-голям проблем и незнам доколко е вярно....наскоро ми се наложи да ми отворят стра пломбиран зъб и се оказа ,че навремето зъболекарката е счупила инструмента, с който се вадят нерви....и сега в единия канал имам парче метал, само че зъболекарката при която ходих ми каза,че било много скъпо и не всеки зъболекар можел да изкара това и ми каза, че щяло да излезе над 2000 лж...което ми се вижда абсурдно много....знае ли някой нещо по въпроса и да ме насочи някъде да проверя.....

моя лекар също ми каза за този Едрев, но го чувам за първи път и незнам.... дайте предложения моля:)
И аз съм със същия проблем.Но не ми е вадена "жичката'( не знам и аз с какво се почистват каналите).Преди 6 години една Добрева от стоматологията ми създаде проблема.Тогава ми препоръчаха Деан Христов.С ток ми проведе 3 процедури за този канал само.Другите си ги направи той наново.Оттогава не ме е болял зъба.

тази процедура с ток за какво е , умъртвяване на нерва ли....понеже се оказа че и др ми нерви на зъба не са умъртвени и ми коства 3 упойки , които така подействаха на вс друго, само не и на зъба и вадене ан нервите с големи болки.....и се чудя дали да го затовря зъба така ...... колко струваха тези процедури с ток???

# 282
  • Варна
  • Мнения: 21
Здравейте отново,
така и не получих никаква информация за д-р Стамен Бакалов- около пазар Чаталджа работи, мисля, че Бъки-дент се казва кабинета. Моля  Praynig- ако някой е ходил - все пак да сподели мнение.
*А колкото до д-р Деси Константинова- на мен също ми я похвалиха, но когато звъннах в кабинета- се оказа, че работи само от 13-17.30ч. , което е много неудобно за работещи- като мен /и то в ЗПЗ/.   newsm78

# 283
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Днес посетихме д-р Лазаров. Пациент беше синът ми! Мога да ви кажа че останах очароване от този лекар! Това беше първа манипулация при зъболекар на сина ми. Нашият стоматолог излезе в отпуск и ни насочи към д-р Лазаров.
Първо кабинетът му не прилича изобщо на стоматологичен кабинет и не ти действа стряскащо(дори липсва характерната миризма на стоматолог)  Влизаш в приятно помещение, което по нищо не подсказва, че следва стоматологичен кабинет.
Доктора прие детето. Поканиха ме и мен да присъствам, за да е по - спокоен. Вадиха му зъб, който изобщо не се клатеше, а постоянният вече бе избил.
Доктора избра да му слага упойка. Аз само като видях иглата и като знам какво следва....ми стана лошо. Доктора му обясни какво следва. Но упойката изобщо не беше в спринцовка, а в нещо по странно. Игличката беше мого фина. За мое изумение сина ми си седеше спокойно на стола. Лекаря търпеливо изчака да подейства упойката и след това адски внимателно извади зъба.
Похвали малкия човек, че е герой даде ми инструкции какво да правим  и всичко свърши!
Благодарна съм на Лазаров, че беше първият стоматолог извършил манипулация на сина ми с търпение и любов и детето няма страх от това пак да иде на зъболекар!Питах после детенце дали е боляло при бозцването на иглата. Детето каза - не, само беше много горчиво Peace
Мои познати ме убеждаваха че за млечен зъб не си заслужавало да ходя на лекар, който не работи със ЗК и да се ръся сума пари за вадене на зъб. Е доктора ми взе пари само за упойката!

# 284
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Mimito, много се радвам, че е минало толкова добре!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт