Стоматолози- гр. Варна

  • 959 519
  • 2 781
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 12
Здравей,
ти за какво ходи при него, какво ти имаше? На мен ми предстои предстои преглед при него, а вече попаднах на една такава в София - Адриана Йосифова. Аз немога да имам доверие на човек който се държи по този гнусен начин с хората които имат сериозни проблеми, за нас е така а за тях всекидневие.

# 286
  • Мнения: 1 167
Имате ли впечатления от :
Д-р Христина Арнаутска, ул."проф.К Иречек"6,тел.: 636-219,(888) 599678,
e-mail: tineia@abv.bg
Била добър ортодонт и работела много добре и с деца.

# 287
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
аз съм ходила при д-р Арнаудска да ми слага брекети през 1996г, тогава беше май единствената във Варна или имаше още една, която се занимаваше с брекети. Беше много внимателна и съм доволна от това което постигна Simple Smile
Доколкото си спомням и дъщеря и е ортодонт.

# 288
  • Мнения: 924
Семейството ми посещава клината на д-р Кунева от години. Страшно съм доволна!!! Всичко направено при тях е трайно и качествено, за разлика от пломби правени преди, които с времето се начупиха и имаше нужда от смяна. Работят много внимателно и безболезнено, винаги спазват часовете. В екипа им има тясни специалисти в различни области. В крак са с иновациите, използват висококачествени материали и се обучават непрестанно!
Цени не мога да коментирам, понеже нямам база за сравнение. Само давам пример с голяма пломба от онзи ден- 80лв. пломбата и 15лв. упойка.
В понеделник синът ми ще е там за първа пломбичка.  Confused

# 289
  • Мнения: 1
И моето семейство от няколко години посещава клиниката на Д-р Кунева .Така ми изградиха един зъб ,че въобще не си личи че е пломбиран.Работят много внимателно , навсякъде е много чисто , всички са много усмихнати и любезни.Всичко което е направено при тях засега не е дало проблем .Много съм доволна и от Д-р Борисова.Тя работи в същата клиника и лекува детето ми.Има страхотен подход към децата , по много дипломатичен начин успява да ги убеди да си отворят устата и не им остава травма и страх от посещението при зъболекар.

# 290
Може ли някой тук да ми даде информация за д-р Ивайло Василев. Интересува ме адрес, телефони и на какви цени работи.  Ако някой е ползвал услугите му моля да сподели впечатления.

# 291
  • Мнения: 12
Ползвала съм "услугите" на над 20-ина стоматолози във Варна,то не бяха прехвалени,не бяха сертифицирани и въоръжени до зъби с техника.Имах пародонтоза и почти бях убедена от "специалистите",че няма как да ми се помогне.Мога да кажа ,че стоматолога ,който ми помогна бе д-р Валентина Златева.Изключително прецизна терапия и като манипулации и като медикаменти.Плюс отношение към пациента.Само суперлативи за нея и кабинета и.Изпратила съм много хора при нея и всички са във възторг.Станахме и редовни пациенти/хора от семейството,приятели,колеги,близки/.
Кабинетът и се намира до Макдрайв бул.Вл.Варненчик110
бизнесцентър Олигарх ет.1,офис1 тел:052/602395
Препоръчвам  я на всеки,а за хора с пародонтални проблеми ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

Здравей!  Аз имам пародонтоза и се чудя къде да отида. Какво включваше твоето лечение ?  Защото аз доколкото зная има един вариант-операция за по-напреднали случаи. Наистина ако имаш възможност опиши ми понеже съм под пара

# 292
  • Варна
  • Мнения: 29
Някой посещавал ли е "Дента прайм"? Търся отзиви.

# 293
  • Мнения: 1
Горещо препоръчвам д-р Венелинов, не е евтино , но работи много внимателно и качествено.
http://www.venelinov.com/

# 294
А може ли да споделиш какви са долу-горе цените на д-р Венелинов за да знаем за какво става въпрос

# 295
  • На брега
  • Мнения: 1 482
А може ли да споделиш какви са долу-горе цените на д-р Венелинов за да знаем за какво става въпрос
50 лв. е първичния преглед. На него ти прави досие и ти заснема с цифров фото апарат зъбите (фото-сесия  Mr. Green ). След това, на всяко следващо посещение се заплаща труд (мисля, че отново 50 лв.) + материалите... При мен пломби - около 150 лв./бр., коронка около 600 лв...
Добър е. Скъпо е, но качеството си има цена  Grinning

# 296
  • UK
  • Мнения: 1 918
Eхее, 50 лв за една цифрова снимка на зъбите! Как ли не се опитват да ти вземат парите вече...аз където си правя зъбите не ме снимат, но пак ми преглеждат внимателно зъбите, и първичния преглед е 15 лв, а качеството е на супер ниво- внимателен и опитен стоматолог, няма да и повтарям името, че излиза като реклама.

# 297
А някой може ли да ми даде актуални координати на доктор Ивайло Василев?
И освен това ме интересува, какви доло горе са цените при него, защото някъде пишеше че било скъпо и искам да се подготвя
Мерси много

# 298
  • Варна
  • Мнения: 2 097
А някой може ли да ми даде актуални координати на доктор Ивайло Василев?
И освен това ме интересува, какви доло горе са цените при него, защото някъде пишеше че било скъпо и искам да се подготвя
Мерси много
Снощи случайно се сдобих с визитка на този доктор. Отзивите за него са наистина добри. За цените нямам представа. тел./факс: 650605 . Намира се на ул. Ангел Кънчев 24.
Ако го посетиш ще съм благодарна да напишеш отзиви, че ми е интересно.  Peace

# 299
  • Мнения: 38
Здравейте ,искам да ви попитам някой знае ли за д-р Ногалчева -на улица "христо попович"29 тя работи там отдавна,сега вече работи и със сина си Камен Ногалчев .Много са добри в работата си и повече работят с деца ,но вече не знам на какви цени работят .Например ако някой знае пломба колко ще излезе . smile3518
Бих искала да си направя пломба за не повече от 100лв дали е възможно ,но и качествено ?
Много съм объркана при толкова много стоматолози  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт