Стоматолози- гр. Варна

  • 959 871
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 335
Здравейте,моето име е В.Йорданов ровя се в този форум защото имам нужда от пародонтолог .Около 10 год. бях пациент на д-р Иваело Василев,за жалост преди няколко седмици разбрах че съм бил само клиент, който най съвесно си е плащал.
Та благодарение на този доктор в момента имам пародонтоза в доста напреднал стадии.Лечението в момента което трябва да проведа е болезнено и скъпо....трябва да извадя страшно много зъби който се клатят защото коста под тях е стопена и те няма за какво да се държат.Трябва да сложа импланти и да продължа с изграждане на изкуствени зъби.Тази диагноза ми я направиха трима независими лекари,те когато ми видяха панорамната снимка на устната кухина се хванаха за главата .Всичко в нея е правено напарче като от кражочник такива бяха думите на един от тях.А аз имах доверие на
Василев .При всяко мое сядане при него той е виждал какво става в устата ми ,че венците  се влошават все повече  и повече,  но не ме прати при парондолог за консултация.Смятам че го е направил от гордост за да не се провали пред пациента.Това е от мен

Нашата стоматоложка насочва пациентите си при подобни проблеми към д-р Таргова,МЦ "Младост".
Мой близък е доволен от вниманието и прегледа при нея,изписала е нещо профилактично,дано не се стига до лечение. Може да се обърнете за второ мнение,ако вече сте открили лекар.
Успех!

# 316
  • Мнения: 950
В клиниката на д-р Кунева работят ли със Здравна каса ?

# 317
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте отново,
така и не получих никаква информация за д-р Стамен Бакалов- около пазар Чаталджа работи, мисля, че Бъки-дент се казва кабинета. Моля  Praynig- ако някой е ходил - все пак да сподели мнение.
*А колкото до д-р Деси Константинова- на мен също ми я похвалиха, но когато звъннах в кабинета- се оказа, че работи само от 13-17.30ч. , което е много неудобно за работещи- като мен /и то в ЗПЗ/.   newsm78
Здравейте!
karmela,вчера бях във въпросният кабинет "Бъки Дент",останах доволна,доктора беше много приятен ,усмихнат и внимателен Peace А и цените ми харесаха ,за почистване на зъбен камък платих 30 лева ,приятелят ми преди два дни за същата процедура, в центъра на д-р Кунева ,плати 60 лева Shocked.
А ,имах паднал мост от три зъба ,та ми го залепиха за 20 лева Grinning.Супер Peace

# 318
Здравейте всички аз съм В.Йорданов лицето с напредналата пародонтоза,поради характера на проблемите ми стигнах до клиниката на д-р Пресиян Кръстев.Според няколко зъболекари той е пародонтолог спциализирал в тази облас.Та предстой ми скъпо струващо лечение  свързано с изваждането на около 10 зъба и имплантирането на около 7 импланта,лекуване на пародонтоза в напреднал стадии .След посещаването на няколко кабинета аз избрах да се лекувам при д-р Кръстев.Сигурен съм че има много хора с проблеми подобни на мойте ,затова ще се постарая  да опиша процедурите който ми се правят и как се чуствам аз по време и след тях.Рових се доста в нета за да намеря описание на това което аз ще правя но почти нищо не намерих,повечето мнения бяха  на хора който са чели или чували нещо по вапроса,нищо сериозно .За това реших аз да опиша това преживяване ,разбира се процеса на лечение е доста дълаг около година и половина.Така че ще следвам пруцедурите които ми се правят хронологично.Сега по същество на 26.11.09 ми предстой почистване на зъбният камък,след това внимателно преценяване на зъбният статос и изваждане на зъбите който немгат да се спасят.Ще пиша пак ,успех на всички

# 319
  • Мнения: 12
ПОМОГНЕТЕ МИ ... ТРЯБВА ДА СИ СМЕНЯ КЕРАМИКАТА, А НЕ ЗНАМ НИТО ДОБЪР ЗЪБОЛЕКАР, НИТО ДОБЪР ЗЪБОТЕХНИК.  НАСОЧИХА МЕ КЪМ Д-Р ЦАНЕВСКИ НЯКОИ ИМА ЛИ МНЕНИЕ ЗА НЕГО Sad Sad Sad

# 320
Аз пък в цялата тема не срещнах нито едно мнение за д-р Ирина Кулова. Как точно си я избра?


Здравей SURF!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4923.30 - тук има публикувано мнение на азазаз с мнение за Кулова.... и още едно на 20 страница в тази тема от kiki99999.  Не ми се рови още из форума за други. Честно казано, аз бях изкарала няколко имена на стоматолози, но на Кулова се спрях окончателно, защото кабинета и е близо до нас...и не съжалявам. Надявам се все да е така.

Поздрави

# 321
  • Мнения: 182
Извинявай capricorn6! Понеже често минавам покрай кабинета на д-р Кулова и все не мога да се реша да отида за профилактичен преглед, реших да събера повече положителни мнения, но с търсачката нищо не ми излезе. Признавам си, че не съм чела темата.

# 322
  • Мнения: 924
В клиниката на д-р Кунева работят ли със Здравна каса ?
Да.

# 323
  • Мнения: 33
А някой лекувал ли се е при д-р Росен Венелинов? Моля споделете,защото имам записан час

# 324
А някой лекувал ли се е при д-р Росен Венелинов? Моля споделете,защото имам записан час

  Peace Да! Цените му са малко  високи, но и качеството му на работа е може би най-доброто в града. Доволен съм! Успех и на тебе!

# 325
Здравейте! Искам да споделя мнението си за Юлия Христова, чийто кабинет се намира на китайската стена. Макар мненията на участниците във форума да са положителни, аз съм с негативно мнение за нея. Вероятно преди време се е отнасяла учтиво и мило с клиентите си, но към настоящият момент се отнася изключително неприветливо, некоректно, подчертано тенденциозно, в смисъл, че подбира клиентите си и тези които най-общо казано не и харесват чисто визуално или които не и носят пари са принудени да понасят лошото и настроение. Макар да има вероятно някакви грижи, а то кой ли ги няма, тя не поздравява и не те изпраща, както е редно и подобава на един претендиращ за добро възпитание човек, а да не говорим за квалифициран специалист като нея. Подобно отношение към хората е недопустимо, според мен. Злобна е . Обаждането по телефона за записване на час е свързано с неприятното усещане, че си и се натрапил. Гласът отсреща е преценяващ, нетърпящ обяснения и търсещ начин да те накара "учтиво" да се откажеш от намерението си да я посетиш. Макар да има задължително два свободни часа за прием на седмица, тя ще ви каже, че най-ранният свободен час е след 2-3 седмици. Ще се запишете, ще чакате, ще ви приеме, а после ще ви запише час и ще каже: "ама за понеделник или за четвъртък искате?",  ако изберете за понеделник, ще ви запише час, а после ще ви каже, ами то елате в четвъртък и няма да ви даде ново картонче. Когато отидете на часът си, т.е. в уговореният вече четвъртък, ще ви посрещне враждебно и ще ви каже:"Ами, като не си идвате часа , в съответният ден, така е... Дадох ви часът на друг!!!" и ще затръшне плъзгащата врата на кабинета си под носа ви. Тъй като няма право да ви откаже помощ, този определено циничен начин да ви отпрати, разхождайки ви и осигурява легален начин да ви махне от клиентелата си, разсъждавайки, че не сте само вие този, който може да се нуждае от нейните услуги. Д-р Христова,  разчита на по "подходящи клиенти", които ще се появят рано или късно при нея. Във всеки момент при нея ще отиде някой, макар да е отпратила много преди това, защото клиентите сме толкова много с по 32 зъба, че тя може в крайна сметка да си позволи да има такова отношение към когото чисто субективно прецени. Прочитайки мненията за нея, реших, че тя е тази, при която искам да отида. Разочарован вече, няма дори да я препоръчам на някого. Не забравяте, че все пак всички сме хора и не сме ние виновните, че вие работите, както сама определяте за "без пари" или "по-евтино" от колегите си. Колегите ви, макар и да работят скъпо имат мъничко чувство и по-добро отношение към клиента. Отрицателната реклама в никакъв случай няма да Ви се отрази добре. В лекарските и зъболекарски среди, клиентът е този който рекламира предавайки от уста на ухо мнението си за специалиста. След като не харесвате парите някому, внимавайте да не загубите с грубостта си, това което мислите че имате. Днес клиентите са с вас, утре-няма!
...Бая длъжко, ама няма как ще го цитирам, щото е нормално всеки да има лично отношение към пациентите си....и аз имам лично отношение към лекарите си и ако не ми харесват  не ходя при тях...така, че...мили ми обиден гражданино с 32 зъба, кютайте си зъбетата и ги стискайте здраво вместо да плюете насам-натам....

# 326
  • Мнения: 33
Raptor, благодаря ти за споделеното, но това малко ми изглежда като самореклама.

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 21:35 от KRIS72

# 327
  • На брега
  • Мнения: 1 482
А някой лекувал ли се е при д-р Росен Венелинов? Моля споделете,защото имам записан час

  Peace Да! Цените му са малко  високи, но и качеството му на работа е може би най-доброто в града. Доволен съм! Успех и на тебе!

Да, и аз съм съгласна! Наистина е един от най-добрите в града. Работи само с качествени материали. Обслужването му е перфектно... Внимателен, ерудиран и възпитан. Обяснява ти подробно всяка манипулация, която извършва в устата ти, не си позволява да обижда работата на предишните зъболекари, които са работили зъбите ти (а е много често срещано, макар и ужасно грозно и елементарно, зъболекарите да се плюят един друг и така да си мислят, че повдигат собствената си стойност), не ти скъсява дистанцията на 5-тата минута и не ти заговаря дружески на "ТИ", като на селския мегдан...
Попадала съм на всякакви зъболекари: Имам случай при зъболекар, който говори по телефона, докато аз съм с отворена уста пред него... а с другата си ръка несъзнателно се чеше по главата с дръжката на инструмента!!!
Или на зъболекар търгаш, който ми отваря два други зъба (с уговорката, че видиш ли - "много са зле и задължително ще трябва да се пипнат") преди да достигне до зъба заради който аз съм отишла при него. Накрая излизам от кабинета олекнала с 3-пъти повече пари отколкото съм си планирала и с нерешен проблем заради, който съм стигнала до него.
За зъболекаря, който ми натъпка канала на зъба (преден) с евтино лепкаво вещество, което ми потъмня на 2-рия месец и което следващият зъболекар просто не можа да почисти да не споменавам.  Ако имаш финансова възможност, ползвай услугите му! Лично аз в момента не мога да си го позволя, но при първа възможност (осигурявам се допълнително  Mr. Green ) веднага се връщам при него. Евтиното винаги излиза по-скъпо!

# 328
  • Мнения: 50
Къде работи д-р Росен Венелинов?Можете ли да ми дадете някакъв телефон за връзка?Той работи ли със здравна каса?
Отдавна търся кадърен стоматолог!
Благодаря ви предварително  bouquet

# 329
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Къде работи д-р Росен Венелинов?Можете ли да ми дадете някакъв телефон за връзка?Той работи ли със здравна каса?
Отдавна търся кадърен стоматолог!
Благодаря ви предварително  bouquet
...По едно време даваше консултации тук във форума... пробвай с търсачката.

Общи условия

Активация на акаунт