Стоматолози- гр. Варна

  • 961 639
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 922
Здравейте! Искам да споделя мнението си за Юлия Христова
...

По-голяма глупост не бях чела.
Д-р Христова е добър специалист, с отлично отношение към пациентите си.
Вече 7 години ходя при нея (както и мои познати).
Само хубави работи мога да кажа за нея.

# 331
  • Мнения: 2
Здравейте, нова съм тук като ресгистрирана, но редовно следя някои теми.
Прочееееееетох цялата тема от самото начало и се спрях на д-р Едрев и д-р Кунева. Разбирате ли, много ама много ме е страх от зъбари, полудявам при мисълта. Не съм ходила от много много време, но вече ме болят 2 зъба и не издържам. Моля кажете ми реални телефонни номера на двамата специалиста и кабинетите им къде се намират. Също така дали действително работят със здравната каса, много важен фактор за мен, тъй като съм с малки възможности.

Благодаря предварително!

# 332
  • Мнения: 1 167
Д-р Едрев освен в стоматологията работи и в семейния кабинет след предварителна уговорка
с него. Той е хирург, а съпругата му д-р Едрева е стоматолог. Кабинета им се намира на ул.Цар Асен, над Общината /до ПИБ  и до офсисите на interbild.
Телефона където можете да си запишете час за единия от двамата е 052 611 211

# 333
Отговор към baby_doll: Здравей: В никаквъв случай няма да нападам когото и да било в този форум. Тук всеки един изразява своето мнение за специалиста, който е посетил. Това, че ползваш услугите от 7 години  на д-р Юлия Христова е добър атестат за това доколко добър специалист е тя. Аз не критикувам способностите и на специалист, а нейното отношение към някои пациенти, в частност към мен. Въпросът ми е: Ако така се държи д-р Христова към теб или някой от твоето семейство, какво би било тогава твоето мнение за нея и би ли я посещавала?  Към vip_dent : мисля че е нужно взаимно уважение, а не лично отношение. Личното отношение възниква едва след като е проявено такова към една от страните. Пациента не е проявил неуважение, но е получил незаслужено грубо отношение. В мението за д-р Христова никъде не се коментират качествата и на професионалист, а нейното отношение и поведение, за които толкова други хора имат положително мнение. И никой не плюе, а изказва мнение. Вие бихте ли посетил някой, който затръшва вратата под носа ви? Както сам отговаряте-не! Това е достатъчен отговор за мен, че д-р Христова предпочита един пред друг, а дали е допустимо от професионална и етична гледна точка е друг въпрос.Един уважаващ себе си специалист при това уважаван и от много хора не следва да има лично отношение към някого, когото не познава и да си позволява такова поведение. Д-р Христова ми беше препоръчана от близък неин познат като добър специалист! Признавам това е факт, но отношението не е на нужното ниво. А прочитайки редовете, написани от Вас, струва ми се и вие сте изпитали грубото отношение на някого , макар и той да е бил много добър специалист и това определено не е никак приятно нали? Всичко е много по-добро, когато го правим с усмивка, за красотата на която се грижите вие зъболекарите. Трябва да ви отдадем заслуженото, както и вие на нас-малко по топло  и незасягащо отношение.

# 334
  • Мнения: 8 769
Аз пък в цялата тема не срещнах нито едно мнение за д-р Ирина Кулова. Как точно си я избра?
Още на първа страница има...ама кой да чете  Wink
Павлина, мога със сигурност да НЕ ти препоръчам: Стоматологична клиника Др Динкова и самата др Динкова! Никога не ходи там!
Аз ползвам услугите на стоматологична клиника "Др Чаушев", както и на Ирина Кулова-ул. "Русе", номера го забравих. Тя обаче е малко приказлива, работи бааааавно и спокойно. Grinning

Освен това не е задължително да си избереш стоматолог от тази точно тема.

# 335
  • Мнения: 2
desiniko благодаря за подробната информация.  Peace

# 336
Днес се прибирам бясна от стоматоложката- тази, чиято пациентка съм от години и на която съм оставила маса лев. Първо- в поройния дъжд ми се обажда 5 мин преди часът ми, аз вече съм пред кабинета, за да ми каже да си намеря работа за един час, защото предната й пациентка дошла с приятеля си, който искал и той да се прегледа, та не можела да му откаже Shocked Не чаках един час, чаках два часа и половина, защото освен приятеля й, беше дошъл и брат й на въпросната пациентка. След всичкото това чакане, госпожата стоматоложка дори не намери за необходимо да ми се извини, че ми загуби деня. Прави ми пломба, която ми прави две седмици по-рано и вече ми беше взела 50 лв, но явно не я беше направила като хората, болеше ме. Тя си измисли някакво измислено обяснение, и днес, след като я донаправи, отново ми взе още 40  Shocked На такава наглост и безочие отдавна не бях ставала свидетел и жертва. Въпросната девойка, която пък си беше организирала семейната сбирка в кабинета, коментираше отпред как я била претупала и колко много пари й била взела. Някои хора се самозабравят с времето. НЯМАМ ДУМИ.  Въпросната стоматоложка се казва Капка Великова Повече от ясно е, че ще си сменям стоматолога. Та и както се бях набрала, започнах да се сещам и за други случаи, в които ме е дразнила и един от фрапиращите е как преди време ходих да ми чисти зъбен камък. По средата на работата машината й нещо се повреди, но това не беше причина за нея да ми запише друг час и да ми се извини за неудобството, а точно напротив- направи се, че е готова и ми взе пълния размер на сумата. Понякога сама не мога да се понасям, че съм толкова търпелива..май по-скоро загубена, ама нали сядам да ми бърка в устата, знам ли я какво може да ми направи вътре. С две думи- НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТАЗИ НАГЛА ЖЕНА!

# 337
Искам да изкажа благодарности на един невероятен специалист и човек - д-р Пресиян Кръстев. Стоматолог, чиято цел в живота е постигане на абсолютното съвършенство. Стоматолог, който никога няма да се задоволи с нещо по-малко от най-добрия резултат за пациента. Д-р Кръстев е не просто лечител, той е човек с мисия. Пресияне, благодаря ти, че ме оперира навръх Бъдни Вечер, и вместо да бъдеш със семейството си предпочете да ми помогнеш. За мен е чест да те познавам и удоволствие да бъда твой пациент. Новогодишното ми пожелание за теб е всичкото здраве на света, защото нямам ни най-малкото съмнение, че сам ще покориш всеки един връх, към който се насочиш.

# 338
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Май ще трябва да чета наново темата, но все пак да питам - ДОБЪР ДЕТСКИ стоматолог да ми препоръчате, че детето е с първи кариес!  Tired

# 339
  • Мнения: 2 133
Май ще трябва да чета наново темата, но все пак да питам - ДОБЪР ДЕТСКИ стоматолог да ми препоръчате, че детето е с първи кариес!  Tired
След като ни окепазиха зъбите на тримата, мойта щерка тогава беше на 4г., посещаваме Деан Христов.Но не е детски зъболекар!Много е внимателен, не само с децата.
Разрушаването на зъбите ни беше от Слава Даковска!Внимавайте, защото точно тя е спрягана в медиите за добър детски стоматолог.

# 340
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Аз първо ще питам моя стоматолог дали ще вземе детето (даже му звънях тези дни, ама май е запразднил...). Но ако откаже, да търся друг вариант.  Confused

# 341
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Аз съм доволна от д-р Йорданова. Четох противоречиви мнения относно кабинета и т.н...но аз съм си доволна Wink
Прави 2 пломби на дъщеря ми - беше изключително внимателна. За втората пломба дъщеря ми не се противи да отидем и да и направят и отидохме спокойни. Колкото и неприятна да е тази процедура...

# 342
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Аз съм доволна от д-р Йорданова. Четох противоречиви мнения относно кабинета и т.н...но аз съм си доволна Wink
Прави 2 пломби на дъщеря ми - беше изключително внимателна. За втората пломба дъщеря ми не се противи да отидем и да и направят и отидохме спокойни. Колкото и неприятна да е тази процедура...

Може ли адрес и тел?

# 343
  • Мнения: 17 407
Киса, дъщеря ми  също ходи при семейния стоматолог/д-р Иванов/. Не е детски,  но тя се чувства изключително добре- спокойна, без страх и притеснение.

# 344
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Аз от моя съм си доволна, дано да поеме и детето, знам ли... за всеки случай реших да потърся и вариант...

А децата как ги таксуват, има ли намаления по ЗК?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт