Стоматолози- гр. Варна

  • 960 052
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 81
Момичета имате ли впечетеления ?
http://www.v-varna.info/show.php?action=show_adv&adv_id=23139

# 391
  • Мнения: 781
Доста добре изглежда . А и работното време е супер.
Ако някой има и добри  отзиви......направо отивам .

# 392
  • Мнения: 81
На снимките изглежда много добре и аз чакам отзиви!

# 393
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета,
 Попарих се с клиника Даковки, за съжеление. Бях при д-р Емил Даковки, ако този човек може да се нарече лекар...
 Бузата ми се беше надула страшно много и се видях пронудена да отида къде да е, само и само да се вземат мерки, за жалост не случих...
След 4 снимки на зъби, безброй бозави приказки и омагьосвания въпросния човечец ми изпили зъба, като каза, че там гной няма, обяви ми 300 лева за корона.
 След като се прибрах вкъщи и размислих, реших, че паричките са прекалено много за заден зъб (иде реч за 6-ти горе в дясно, мъртъв зъб).Бях оставила 80 лева капаро, обадих се още същия ден в клиниката за да откажа короната.Доктора отказа да ми даде снимките на зъбите и каза, че трябва да му дам още 60 лева, защото правил пломба(ама пломба не ми е правил). Със здраве да си ги харчи паричките.
 В момента ходя на зъболекар при д-р Цветелина Ковачева, безкайно внимателен лекар, много грижовна и кадърна. В момента в който отидох при нея, тя ми направи снимка на зъба и какво се оказа... Гной в корена на зъба (гренолом или нещо подобно), това дето ме убеждаваха, че го нямало...Незнам как раздават дипломите за стоматолози, ама тези в Даковски, определено трябва да им скъсат кетапчетата.Дано не се случва на никой да мине през това, през което минах аз. Успех на всички и внимавайте с подбора на стоматолог.
 Ако някой иска да ще дам телефона на д-р Ковачева, при нея малко трудно се запазва час, но винаги приема спешни случаи и е безкрайно ЧОВЕЧНА!

# 394
  • Мнения: 335
Ако някой иска да ще дам телефона на д-р Ковачева, при нея малко трудно се запазва час, но винаги приема спешни случаи и е безкрайно ЧОВЕЧНА!

Аз искам-телефон и координати. Може и на лични
Благодаря!  bouquet

# 395
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Здравейте, момичета,
 Попарих се с клиника Даковки, за съжеление. ......

 След като се прибрах вкъщи и размислих, реших, че паричките са прекалено много за заден зъб (иде реч за 6-ти горе в дясно, мъртъв зъб).Бях оставила 80 лева капаро, обадих се още същия ден в клиниката за да откажа короната.Доктора отказа да ми даде снимките на зъбите и каза, че трябва да му дам още 60 лева, защото правил пломба(ама пломба не ми е правил). Със здраве да си ги харчи паричките.
А ти плати ли му поисканите пари , за пломбата? А касов бон издаде ли ти?
Не мога да разбера как може да откаже да ти даде снимките на зъба , за които най вероятно си е взел парите.  

Бих посъветвала да се жалваш някъде , но дори не знам къде .

# 396
  • Мнения: 781
Подкрепям LeoVita . Може би в защита на потребителите. Не може да продължават такива неща  #2gunfire И не трябва да си мълчим  Naughty

# 397
  • Мнения: 2 132
Ех, мацки, на няколко пъти ви предупреждавах за Даковски, но не четете!!!След като окепазиха на мен, мъжа и дъщеря ми зъбите и ние се радваме, ВЕЧЕ, на специалист и добро отношение при друг стоматолог!
WhatSWife, успех в лечението от тук нататък. Peace

# 398
  • Мнения: 2 478
Някой спомена фобия от зъболекари. Е моята е тежка фобия. Преди 10 години влязох в един зъболекарски кабинет със силни болки и невъзможност да се храня от дни. Благодаря на д-р Григорий Дамянов, че ми помогна да преодолея страхът си (донякъде). Кабинетът му е в Аспарухово и въпреки, че вече ми е много далеч, не се отказвам от него Heart Eyes

# 399
  • Мнения: 0
д-р Златеви бул."Вл.Варненчик"110 ет.1 офис 1 тел. 052/602 395

# 400
  • Мнения: 3
Момичета, ето координатите на д-р Ковачева :
ул. Генерал Колев 54 ет.2 офис 11
тел:
052 607890
0888456790
0898746789
 Раб. време:
Понеделник, сряда, петък:
13.00-18.30
вторник и четвъртък:
8.30-13.30
 Извинете ме за позакъснелия отговор, но от работа неможех да си вдигна главата  Embarassed

LeoVita, незнам дали ми вярваш, но след всичко което ми мина през главата неискам да се разправям, честно казано. Има една велика сила, която раздава правосъдие. Доволна съм, че намерих стоматолог, който да си струва  и това ми е достатъчно, а на "доктор" Даковки мога да му пожелая да си харчи паричките със здраве. Благодаря ви за подкрепата Wink

# 401
  • Мнения: 0
И аз ходя при д-р Дамянов в кв.Аспарухово. Много съм доволна.

# 402
  • Мнения: 9
Да споделя и аз. Относно д-р Едрев виждам, че има много хвалебствия....ОК, разбира се, че има доволни и недоволни пациенти, а аз съм един недоволните. Наложи ми се вадене на мъдреци и съответно това беше най-кадърния хирург, от който всички бяха доволни...Да, но д-р Едрев успя да ми засегне нерва от лявата страна на долната челюст и поради тази причина цялата ми лява част тръпне. Ако нервът беше прекъснат изцяло - нямаше да имам чувствителност....

# 403
  • Мнения: 17 407
Такива  усложнения не са рядкост, не че теб те успокоява това, де. Не смятам, че това го прави некадърник/ не го познавам/. Върни се при него, с молба да те насочи за физиотерапия. Това е само съвет.

# 404
  • Мнения: 1 174
Доста добре изглежда . А и работното време е супер.
Ако някой има и добри  отзиви......направо отивам .

Била съм там на зъболекар преди почти 5г. Действително отношението е много добро.
Първият път отидох за преглед, понеже  венец на зъб, пломбиран от "кадърен" зъболекар ми се беше възпалил и ми правеше проблем. Оказа се "забравен" материал между два зъба!
След това ходих за почистване на зъбите и за малка пломба - доволна съм. Но зъболекарят, при когото бях не работи вече на това място.
Работят на малко по-високи цени, но пък са добри.

Общи условия

Активация на акаунт