Стоматолози- гр. Варна

  • 958 993
  • 2 780
  •   3
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 410
Що се отнася до лицево-челюстен хирург, аз предпоччитам д-р Снежана Калева, има толкова лека ръка, вадила ми е мъдрец без да усетя, без усложнения Peace

# 436
  • Мнения: 17
И аз да се включа по темата и да изкажа мнение за д-р Тихомир Лазаров ... Не съм от Варна, а с мъжа ми бяхме планирали почивката си тук. Имах проблеми с един зъб отдавна. Заболя ме преди да тръгнем, но така се случи, че не можах да го оправя при моята зъболекарка.. и   благодарение на форума си харесах един зъболекар и си записах  час още преди да тръгнем.  Иначе изпитвам панически страх от зъболекари. Толкова се притеснявам и страдам, когато ми предстои, че направо се побърквам дни наред преди това.  Ееее... вече мога и аз да се зарадвам на почивката си, защото намерих моя Зъболекар! Специално да благодаря на mar4ela5 за подробната информация за д-р Лазаров. Той е просто приказен! Направи всички бързо, леко, без никаква болка. Толкова мил, внимателен, спокоен... Първо седнахме, поговорихме, показа ми къде има проблеми, как могат да се решат.... обясни ми всичко, успокои ме, разведри ме и за никъде не бързаше, разясни всяко нещо колко ще струва и колко време ще отнеме. А за кабинета и техниката му, просто нямам думи да опиша - всичко чисто и на ниво. Още не мога да повярвам на късмета си, че попаднах на него  Hug При него ще си направя и няколко пломби, докато сме в Варна, а следващото лято живот и здраве пак при него с усмивка.
Благодаря за този форум.... благодаря ви...благодарение на вас си имам нов зъболекар и не се страхувам  Hug

# 437
  • Варна
  • Мнения: 2 576
грешка,........... но не мога да си изтрия поста за съжаление

# 438
  • Мнения: 155
моля за повече информация за др.Бозуков ако някои му знае тел да ми пише,в нета има много телефони но никои не е негов .

# 439
  • Мнения: 0
Надявам се мненията ви са колкото изчерпателни, толкова и правдоподобни. Учудвам се, че една толкова реномирана клиника, като тази на Д-р Читалова е удостоена с толкова оскъдни на брой коментари. Очаквам някои и други нейни пациенти да се произнесат.  newsm53 Предстоят ми процедури там,  newsm47 ,а предпочитам да съм подготвена, а в крайна сметка, ако се наложи,  и да отреагирвам навреме. smile3540

# 440
  • Мнения: 2 898
Що се отнася до лицево-челюстен хирург, аз предпоччитам д-р Снежана Калева, има толкова лека ръка, вадила ми е мъдрец без да усетя, без усложнения Peace
Да, тя е специалист, само дето навремето / разбирай, когато нямаше частен прием / си пестеше упойките  smile3511...

# 441
  • Мнения: 0
Здравейте,
Бях няколко пъти пациент на Д-р Венелинов  и съм във възторг от него, сигурно е най-добрият в града.Проблемът ми е там, че цените са му много високи и не са ми по джоба. Преди година в неговата клиника ми предложиха да ме работи друг доктор - май се казваше д-р Радиолова, на по-ниски цени от неговите и със същото качество. Съгласих се и останах много доволна - цените са доста по-поносими, а качеството и материалите - същите! А тя е леко пълничка и много усмихната.
Та въпросът ми е, знае ли някой, дали все още работи там и дали цените й са все още по-ниски от тези на д-р Венелинов, защото ми е неудобно да се обадя в клиниката и да задам такъв въпрос.
Имам проблем и не търпи отлагане!

# 442
  • Мнения: 4
Преди около година след поредната грешка на моя зъболекар реших да го сменя.Бях чувала за д-р И.Василев много хубави неща и отидох.Часовете са малко в недостиг,почаках си но си заслужаваше.Повече при друг не стъпвам. Peace
Не работи по здравна каса,но си заслужи всеки един лев.
И аз съм с две ръце за д-р Ивайло Василев! Голям сладур, в час е с всички новости и има страхотна апаратура. Цялото ни семейство сме му пациенти от 4 години, а може и повече... и той продължава да си е все същия готин тип Simple Smile. Лошото е, че графика му е винаги претоварен и човек трудно се врежда и до колкото знам не работи по здравна каса, но наистина всеки един лев даден при него си заслужава! Да не казвам пък и колко неща ми е правил "гратис', ей така м/у другото Hug

# 443
  • Мнения: 14
Здравейте,
Бях няколко пъти пациент на Д-р Венелинов  и съм във възторг от него, сигурно е най-добрият в града.Проблемът ми е там, че цените са му много високи и не са ми по джоба. Преди година в неговата клиника ми предложиха да ме работи друг доктор - май се казваше д-р Радиолова, на по-ниски цени от неговите и със същото качество. Съгласих се и останах много доволна - цените са доста по-поносими, а качеството и материалите - същите! А тя е леко пълничка и много усмихната.
Та въпросът ми е, знае ли някой, дали все още работи там и дали цените й са все още по-ниски от тези на д-р Венелинов, защото ми е неудобно да се обадя в клиниката и да задам такъв въпрос.
Имам проблем и не търпи отлагане!
Здравейте! Аз също съм пациент в студиото на Д-р. Венелинов и съм повече от доволна. Д-р. Радилова все още работи там - да, мисля че цените там не са променяни от поне 2 г, само адреса си смениха... Simple Smile, а тя наистина е много позитивна и щом е част от екипа им, естествено че качеството  е същото. Peace Успех, дано решите проблема скоро!

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 19:05 от madame_fiffi

# 444
  • Мнения: 251
Много реклама,много нещо

# 445
  • Мнения: 3 531
И клиниката, и той работят - май и още една клиника прави..

От седмица насам се чудя как да се доверя отново на стоматолог. Регистрирах се днес тук само заради Вашето мнение. Дано никога не се озовете в моята ситуация, но аз все пак ще кажа с няколко думи своята история за да предпазя някой друг ако мога. След препоръки от много близки приятели се преместихме цялото семейство при Д-р Ботев още когато имаше само един кабинет. Беше внимателен с детето. То се научи да ходи без страх при него. Не обръщах внимание на липсата на работно облекло, маска,  миризмата на цигари и факта, че някои манипулации ги довършваше сестрата. А е трябвало. Когато се наложи да направим пълна снимка заради поставянето на брекети от Д-р Янева, се оказа че 3 зъба не са лекувани както трябва и каналите не са добре запълнени. Тя ни предупреди за евентуални проблеми.  След свалянето на брекетите се наложи неколкократно лечение и до изграждане на пломба на горен преден зъб умъртвен, но с недобре запълнени канали от Д-р Ботев. Докато в един прекрасен ден зъба вече не можеше да бъде изграждан повече и на 14 годишното ми дете се наложи да слагаме чиста керамика. Сега ужаса ни е двоен тъй като под друг "лекуван" от Д-р Ботев зъб ни откриха киста. която ще лекуваме оперативно при Д-р Едрев. Ще трябва да се извади зъба, да се изреже част от костта и след това да се изгражда мост на мястото на извадения зъб. Детето ми е вече на 17 г.  С два "изкуствени" зъба заради немарливост или неумения.

# 446
  • Мнения: 0
Надявам се мненията ви са колкото изчерпателни, толкова и правдоподобни. Учудвам се, че една толкова реномирана клиника, като тази на Д-р Читалова е удостоена с толкова оскъдни на брой коментари. Очаквам някои и други нейни пациенти да се произнесат.  newsm53 Предстоят ми процедури там,  newsm47 ,а предпочитам да съм подготвена, а в крайна сметка, ако се наложи,  и да отреагирвам навреме. smile3540
ами много ясно, че няма...тази тема е обърната в рекламен форум на знайни и незанйни зъболекари и зъболекарчета, изведнъж се оказа, че пациентите са по в час с терминологията от докторите ....
Поздравления за избора! Да сте видели реклама на mercedes или bentley?!?   Wink  .... някои неща нямат нужда от фалшива реклама.... Wink

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 20:34 от bingoboy

# 447
  • Мнения: 431
Правилно ,моят стоматолог не се споменава тук ,следователно е най-добрият  tooth

# 448
  • Мнения: 2 590
Надявам се мненията ви са колкото изчерпателни, толкова и правдоподобни. Учудвам се, че една толкова реномирана клиника, като тази на Д-р Читалова е удостоена с толкова оскъдни на брой коментари. Очаквам някои и други нейни пациенти да се произнесат.  newsm53 Предстоят ми процедури там,  newsm47 ,а предпочитам да съм подготвена, а в крайна сметка, ако се наложи,  и да отреагирвам навреме. smile3540
ами много ясно, че няма...тази тема е обърната в рекламен форум на знайни и незанйни зъболекари и зъболекарчета, изведнъж се оказа, че пациентите са по в час с терминологията от докторите ....
Поздравления за избора! Да сте видели реклама на mercedes или bentley?!?   Wink  .... някои неща нямат нужда от фалшива реклама.... Wink
Специално пък на Мерцедес съм виждала реклами   Mr. Green
 
http://www.youtube.com/results?search_query=mercedes%20commercia … num=0&spell=1
Излиза, че и Бентли има реклама :
http://www.youtube.com/watch?v=Oq1Mr5qZdx0
Извинявам се за спама Embarassed

# 449
  • Мнения: 6
Здравейте!
Някоя от вас има ли впечатления от д-р Рачо Рачев или д-р Йоланта Димитрова във Варна?
Благодаря предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт