Стоматолози- гр. Варна

  • 959 965
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 525
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
А някой може ли да ми препоръча ортодонт за дете Rolling Eyes

# 526
  • Мнения: 134
ходих скоро при доктор Едрев заради един мъдрец.човекът ме прегледа ,каза ми цена на операцията и ме посъветва да не бързам и да пробвам с жабурене.беше много любезен и ми даде доста съвети.пари за прегледа не ми е взел.останах очарована,че има и такива лекари!

И мен така ме посъветва. Прегледа ме и ми препоръча да не бързам с ваденето, след като му казах, че кърмя (не пожела да му платя за прегледа). Болките отшумяха след като жабурих с кислородна вода. Мъдрецът така и не съм го извадила още.
А можеше да го извади и да си вземе хонорара.
Благодарности за д-р Едрев! Много човечен и страхотен професионалист!

Още едн глас срещу клиника Даковски. маститата д-р даковска гледаше настрани и говореше със сестрата (последната беше абсолютно невъзпитана и нелюбезна с пациентите) докато ми пилеше зъба, в резултат на което ми нащърби здравата повърхност  #Cussing out
Пълно безхаберие!
За един умъртвен зъб пък ми каза да отида веднага в съседния кабинет синът и да го извадил  Shocked
Най-спокойно и обясних, че нямам никакво намерение да вадя зъба, още по-малко веднагически  Mr. Green Зъбът ми си е още в устата, пет години по-късно.
Съпругът и пък д-р даковски ми направи некадърно едни коронки, въобще нямам думи за тази клиника  #2gunfire

# 527
  • Мнения: 12
Какво мислите за тази оферта:http://grabo.bg/varna/do-58-otstapka-ot-stomatologichen-pregled-i-po-izbor-pochistvane-na-zaben-kamak-s-ultrazvuk-ili-fotopolimerna-plomba-ot-sident-0swbtn6
Фотополимерна пломба или почистване на зъбен камък за 25 лв.? Как вървят цените за такива услуги? Отдавна не съм ходила и вече не съм в час...

А на тебе какво ти е мнението за "киселото мляко" по 9 стотинки?  newsm78

# 528
  • Мнения: 781
Какво мислите за тази оферта:http://grabo.bg/varna/do-58-otstapka-ot-stomatologichen-pregled-i-po-izbor-pochistvane-na-zaben-kamak-s-ultrazvuk-ili-fotopolimerna-plomba-ot-sident-0swbtn6
Фотополимерна пломба или почистване на зъбен камък за 25 лв.? Как вървят цените за такива услуги? Отдавна не съм ходила и вече не съм в час...

А на тебе какво ти е мнението за "киселото мляко" по 9 стотинки?  newsm78
Аз си почистих зъбния камък, точно с такъв ваучер и съм много доволна  Peace
Сравнението с млякото е неуместно в случая  Naughty

# 529
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
А някой може ли да ми препоръча ортодонт за дете Rolling Eyes
Д- р Стефанова! Много добра!

А някой ходил ли е скоро при д-р Лазаров? Не мога да се свържа с него. Да не би да е прекратил практикаат си тук?

# 530
  • Варна
  • Мнения: 433
А някой може ли да ми препоръча ортодонт за дете Rolling Eyes
Д- р Стефанова! Много добра!

А някой ходил ли е скоро при д-р Лазаров? Не мога да се свържа с него. Да не би да е прекратил практикаат си тук?

Писах по-назад в темата че доктор Лазаров е в чужбина за доста дълъг период. Не се знае кога ще се прибере и дали ще се прибере изобщо  Confused Уж щеше да го замества негов колега, но щом никой не вдига на телефона не знам какво е станало.

# 531
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Благодаря, имате ли представа от цените при д-р Стефанова?
преглед, шини и следващи посещения за корекция.

# 532
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря, имате ли представа от цените при д-р Стефанова?
преглед, шини и следващи посещения за корекция.
Ами преглед беше 30 лв но това беше преди 2 години. И чакахме да сменим зъби. Сега ще ходим отново. Тогава ще мога да дам по - точни данни. Но жената е много внимателна и има страхотен подход към децата!

# 533
  • Мнения: 0
Аз ходя от години при Д-р Росица Трайкова,преди беше с фамилия Стоянова в МК "Младост",на 6ти етаж.Изключително добро и професионално отношение към пациентите,цените са народни,работи  и със ЗК.

# 534
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря, имате ли представа от цените при д-р Стефанова?
преглед, шини и следващи посещения за корекция.
Към днешна дата преглед при Стефанова 30 лв.

Има ли някой, който е пациент на д-р Захова?

# 535
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
за детски ортодонт ходихме при д-р Искра Цанова.
От първите две посещения, впечатленията са добри Simple Smile

# 536
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не прочетох цялата тема, само от средата насам. Предстои ми много работа по два умъртвени счупени зъба и се чудя къде да отида. Приятелка ми препоръча д-р Генчев, но тук прочетох само един отзив за него. Някой да сподели впечатления?

# 537
  • Мнения: 17 407
Почистването на зъбен камък ми струва също 25 лв. Без ваучери и изгодни оферти.
За ортодонта- на мен ми препоръчаха д-р Стефанова и д-р Бъчваров.

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 19:06 от Дренка

# 538
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Почистването на зъбен камък ми струва също 25 лв. Без ваучери и изгодни оферти.


Къде си почистваш зъбния камък така изгодно, че аз все дебна за оферти в колективните сайтове за пазаруване?  newsm78

# 539
  • Мнения: 2 590
Аз също си почистих зъбния камък за 20 лв. при д-р Григорий Дамянов Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт