Стоматолози- гр. Варна

  • 960 159
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Къде е кабинета на д-р Демирев?
Нашата стоматоложка в момента е на специализация за 6м. и искам да избера стоматолог ако се наложи спешно ходене.

# 556
  • Мнения: 781
Къде е кабинета на д-р Демирев?
Нашата стоматоложка в момента е на специализация за 6м. и искам да избера стоматолог ако се наложи спешно ходене.
Не знам точния адрес, но е на ъгъла на ул. Еделвайс и още една. Пада се долу горе под Първа езикова.....не знам дали обясних нещо ...

Последна редакция: нд, 17 юли 2011, 15:11 от nikolovi

# 557
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря!

# 558
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
има ли зъболекар, който да работи събота и да е по здравна каса Rolling Eyes?

# 559
  • Мнения: 781
Скоро бях попаднала на това : http://buldent.net/clinic/index.html
дано ти е от полза  Peace

# 560
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Супер си, че и до нас  bouquet
Утре май ще се наложи да го посетя Confused

# 561
  • Мнения: 781
Супер си, че и до нас  bouquet
Утре май ще се наложи да го посетя Confused
дано не е нещо сериозно и се размине леко  Peace

# 562
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Само за информация - оказа се, че никой във Варна не работи по здравна каса събота и неделя.
Дори и този център Булдент.

# 563
  • Мнения: 5 178
Как така никой не работи по ЗК в събота и неделя? Те или работят по ЗК или не работят, никъде в договора им със ЗК не се казва, че предлагат услугата само от понеделник до петък

# 564
  • Мнения: 781
Много странно наистина . И според мен не би трябвало да има такова разделение .
Laluni , какво ти казаха ?

# 565
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Казаха, че в събота и неделя НЕ работят по здравна каса.
По телефона звънях в още две клиники, които намерих, че работят събота и неделя. И те ми казаха, че събота и неделя НЕ работят по здравна каса. Не съм питала за причината Rolling Eyes
Явно е като очните лекари. Във Варна НЯМА безплатен спешен очен лекар в извънработно време, събота и неделя.
Тъй че си пазете очите и зъбите в почивните дни...

# 566
  • Варна
  • Мнения: 433
Как така никой не работи по ЗК в събота и неделя? Те или работят по ЗК или не работят, никъде в договора им със ЗК не се казва, че предлагат услугата само от понеделник до петък

Да, и аз ходих в неделя в Първа частна стоматология зад Рощок, защото в държавната буквално не искаха и да влязат в кабинета си да ме прегледат, а си стояха отвън под сянката и ме пратиха в Първа частна, защото нямали били ренген, а въобще не искаха да погледнат дали имам нужда от такъв, да не говорим че имах снимка, правена преди месец...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Отидох в Първа частна и ми заявиха че "днес"- неделя не работили със здравната каса, ама като нямах избор... Cry плащах. Супер неприятно, ако нямаш пари за частна си превиваш от болка и чакаш личния... каквото и да кажа е малко  #2gunfire

Имам едно въпросче: предстои ми вадене на зъб, горен мъдрец с пулпит, който технологически не може да се излекува и ми препоръчват вадене. Естествено умирам от страх, не съм си вадила зъб от дете Whistling Колебая се дали при доктор Едрев, или да отида в частната пак при Йонкова и по ЗК да ми го извадят, другите си ги лекувам при Едрева, от която засега съм много доволна. Ще съм благодарна ако някой е имал подобен случай особено при доктор Едрев да сподели какво е преживял и какво ме чака  newsm78 newsm78 newsm78

# 567
  • Мнения: 251
На мен ми вадиха осми горен ,неподлежащ на лечение миналия септември.Излишно е да казвам,че отлагагах три месеца от страх.
Отидох,сложиха ми упойка/някаква немска-бях бременна в първи месец/.Абсолютно нищо не усетих,освен лек натиск.След като мина упойката,нямах болка,не съм пила медикаменти.Имах само странно усещане щом докосна мястото/дупката/ с език.
Кураж!!!

# 568
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Д-р Едрев ми е вадил мъдрец, който беше тръгнал да расте под съседен зъб. Дори не беше пробил. Казаха ми да се приготвя да ям няколко дни със сламка, но още на 2-я ден всичко си беше наред. По време на упойката нищо не се усеща, после 1/2 ден ми беше изтръпнала цялата дясна страна на лицето и това беше... мина много по-леко отколкото очаквах. Успех

# 569
  • Мнения: 0
Днес ходих до блокчето, дето е или по-скоро беше кабинета на Лазаров. Вратата е заключена, телефона не отговаря. И има обява за даване под наем. Така че Лазаров го забравете. Аз си имам "спомен" от него. Почна да ми прави имплант и така и ще си остане...дето се казва - то вече на имплант не прилича Simple Smile))...Нейсе...важното е да сме здрави!

Общи условия

Активация на акаунт