Стоматолози- гр. Варна

  • 959 784
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 129
Мами дали някоя има някакъв мейл на д-р Лазаров, обеща ди си поеме гаранция за зъба който обърка , а сега го няма и ще ми струва над 2000 лв оправянето  Cry Sick

# 586
  • Мнения: 0
Някой има ли впечатления от Борислав Цаневски на ул.Александър Малинов 15

# 587
  • Мнения: 254
Хайде и аз. Искам да заведа детето на зъболекар, може ли някой да ми предложи по-внимателен такъв към деца? А за махане на зъбен камък варинт? Някой скоро да го е правил и горе-долу цената?

# 588
  • Мнения: 0
Мами дали някоя има някакъв мейл на д-р Лазаров, обеща ди си поеме гаранция за зъба който обърка , а сега го няма и ще ми струва над 2000 лв оправянето  Cry Sick
то добре, ама как ще я поеме тая гаранция - виртуално ли? малко не ми се вярва да ти преведе пари по сметка да си платиш лечението....за съжаление нямам никакви координати. то докато беше тука със зор го намираше човек, та сега ли?! не знам дали и комисията по професионална етика би могла да помогне... Tired...кофти изпъление от негова страна. дори да се върне едва ли някой вече ще му се довери  #2gunfire

# 589
  • Мнения: 129
...тая комисия вятър я вее на бял кон, кой лекар ще се изкаже  против колега..... ами тая си надежда, тези 2 хил. са доста пари за един зъб. Направо в шах съм, така ми реве...седя и чакам, а времето не ми помага.

# 590
  • Мнения: 39
Здравейте
търся отзиви за д-р Иванов, дентална клиника Иванови

# 591
# 592
  • Мнения: 12
  Stop Министерството на здравеопазването заедно със зъболекарския съюз започват кампания за поставяне на силанти (покритие, което пази зъбите от кариеси) на деца от 5 до 9-годишна възраст. Родителите обаче имат срок до края на ноември да запишат и заведат децата си в един от 200 кабинета в цялата страна, които ще поставят безплатните силанти.

http://www.dnevnik.bg/detski_dnevnik/2011/10/13/1176080_mz_predl … no/?ref=chromeext

За Варна  - областен координатор е д-р Борислав Даковски

Повече на: hahaha http://www.oralnaprofilaktika.bg/

# 593
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Много интересно. Не видах обяче нито един лекар,който да извършва силанизиране във Варна newsm78
В Якоруда има - във Варна няма...

# 594
  • Мнения: 3 410
В стоматологията в детско отделения правят силаниране.

# 595
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Вероятно има и други зъболекари,които правят силаниране, но явно по тази програма няма да работи нито един от тях.

# 596
# 597
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Зъбките на сина ми са силанирани. Не по програмата. Платихме си ги. Далч не е 200 лв услугата!

# 598
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз се обаждах на регионалния координатор и имам имената и телефоните на зъболекарите, които ще работят по програмата:
д-р Даковски и д-р Даковска - 052/60 63 83, 0888 84 04 12;
д-р Бозуков - 0888 93 21 09;
д-р Андреева - 0887 20 24 95;
д-р Трифонова - 0878 62 01 32;
д-р Дамянова - 0885 79 68 53;

Единственото, което родителите трябва да направят, е да си запазят час при някой от посочените зъболекари до 30.11.2011 г. Peace

Нямам никаква информация за тези лекари, кой от тях бихте препоръчали за силанизия на зъбките? Thinking

Цената, не по каса, е 20-25 лв. на зъб. Peace

# 599
  • Мнения: 111
Ама какво е ова силаниране,защо се прави и има ли смисъл?за каква възраст трябва да е детето?И някой да каже нещо за клиника Златеви,последно там ме изпращат?

Общи условия

Активация на акаунт