Стоматолози- гр. Варна

  • 956 463
  • 2 777
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 87
Така нареченото силаниране е специално покритие с име Силанта,което има за цел да запълни набраздените вдлъбнатини на зъбчето,там,където е най-голяма вероятноста за образуване на кариес.Прави се на постоянните зъбчета при децата колкото се може по рано след избиването им за да се избегнат образуване на кариесчета.Първите постоянни зъби 6-тите(кътници) излизат зад млечните зъбки около 6-тата година.Тази е възраста,която мажете да се консултирате със стоматолог за поставянето й.Мисля,че запечатват предимно кътниците,понеже те са най-предразположени към кариеси.
Дано съм била полезна.

# 601
  • Мнения: 134
Много доволна съм от д-р Бозуков.

# 602
  • Мнения: 221
Да следя темата,че след десетина дни смятаме семейно да посетим зъболекар  Mr. Green...аз само за почистване на зъбен камък,но милото има зъби за ремонт.За сега съм се спряла на д-р Йваило Василев,д-р Ковачева или д-р Г.Дамянов,но последния ще ни е малко далечко.Но все пак не  съм прочела още цяла тема,така че може и да е друг лекар.

# 603
  • Мнения: 0
Някой да има лични впечатления от д-р Росен Венелинов? www.venelinov.com

# 604
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много доволна съм от д-р Бозуков.

За деца става ли? И къде му е кабинета?

# 605
  • Мнения: 134
Бозуков е много подходящ за деца- напр. столът се превръща в "трон", зъбчето се "лакира" и т.н. След процедурата всеки излиза смел и героичен.
Аз няма да се пробвам при него, но за детето е чуден.
В новия дентален център до проектантска.

# 606
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря!
Вчера запазих час при него.

В новия дентален център до проектантска.

Къде е това, той ми каза номер на кабинет, ама не разбрах къде. Crazy

# 607
  • Варна
  • Мнения: 433
Някой да си е правил изследване за биметализъм на зъбите?!? Дали всички стоматолози го правят? Конкретно ме интересува доктор Едрева  Peace

# 608
  • Мнения: 1 800
На сина му ги поставиха днес силантите при д-р Борислав Даковски, на 4 кътника-четирите шести зъба. Стана много бързо, детето понесе "намазването на зъбките" без никакъв проблем.

# 609
  • Мнения: 573
Благодаря!
Вчера запазих час при него.

В новия дентален център до проектантска.

Къде е това, той ми каза номер на кабинет, ама не разбрах къде. Crazy

Под АГ-то се намира денталния факултет.Кабинетът на Бозуков е на ет.5 ,в петък работи на 3-ия етаж

# 610
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси! Hug

# 611
  • Мнения: 251
Някой да си е правил изследване за биметализъм на зъбите?!?


Д-р Иваницова прави това изследване.

# 612
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
С д-р Бозуков на кой телефон се свързахте?
Няколко пъти в различни дни и часове се обаджах, но не вдига. Предполагам, че работи...Има ли някой друг телефон, освен посочения на предната страница?

# 613
  • Мнения: 4
Здравейте,

Относно безплатната силанизация..

Попълних декларация в училището на дъщеря си. Силанизирането ще се извърши при д-р Даковски. Мисля да я прехвърля за бъдещи лечения там. Впечатления?

Някой ми каза, че ако детето ми е посещавало тази година зъболекар (А тя беше 1 или 2 пъти на профилактичен преглед), тази силанизация нямало да бъде безплатна вече..  Вярно ли е?

А някой да сподели впечатления за Ортондонтите, който работят в дентален център "Даковски" ?

Благодаря.

# 614
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Зъболекарката на дъщеря ми каза, че силанизацията няма да е безплатна, ако се направи при нея, защото вече е ползвала услуги за тази година.
Ако се направи по програмата , при лекарите от списъка - няма проблем. Т.е. детето може да си ползва безплатна силанизация и при личния зъболекар за сметка на полагаща се услуга. ( пр. вместо пломба ).

Общи условия

Активация на акаунт