Стоматолози- гр. Варна

  • 959 593
  • 2 781
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Mнения за д-р Божилова? Преглежда зад Рощок.

# 631
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Mнения за д-р Божилова? Преглежда зад Рощок.
Тъкмо за нея влизам да напиша. Исках да запазя час на сина ми(1г.7м.) за д-р Венелина Илиева(много препоръчван детски стоматолог), но се оказа, че е в чужбина. Тя ме насочи към д-р Божилова, която работи в същия кабинет. (От форума разбрах, че д-р Божилова е майка на д-р Илиева, ако инфото е достоверно). Доволна съм от отношението и подхода, часовете се спазваха, хигиената е на ниво. Слава Богу не се наложиха никакви манипулации, беше само преглед. Ставаше въпрос за бледо кафяво петънце на едното зъбче. Има цяло чекмедже с подаръци за децата и им дава по нещо след прегледа. След 6 м. пак ще го заведа при нея на профилактичен.

# 632
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря за отзивите!   bouquet
Цялото семейство сме (бяхме) пациенти на д-р В.Илиева, но сега като се обадих за час ме насочиха към д-р Божилова. 

# 633
  • Мнения: 0

    Час четох цялата тема, ориентирах се за моите проблеми ( благодаря на всички писали!)  още не съм решила къде да извадя  два мъдреца ( единият от които - проблематичен)
Някъде напред, доволни пациенти, хвалеха лицево-челюстния хирург д-р Калева В сучай, че е същата Калева, която преди години работеше като  хирург в Стоматологията - не съм доволна. Извади ми ( без да изчака достатъчно действието на  анестезията) зъба, а след като се прибрах удома, установих, че скопосницата е извадила здравия зъб, съседен на болния. Хукнах обратно веднага ( живея  близко) след което ваденето на болния зъб продължи. Но без друга упойка. Изобщо беше неповторимо преживяване. За грешката - не се извини, дори се засмя. След време  разбрах, че  гафът при мен, длеч не е бил нито единствения за  въпросната лечителка, нито - най-големият.

# 634
  • Мнения: 898
Някой напред похвали д-р Камбурова от МЦ Младост.
Посетих я за преглед и много ми допадна, след което и се доверих да ми направи няколко пломби. Изключително съм доволна от работата и и от отношението  newsm10
И аз съм много доволна от д-р Камбурова!
Работи точно, бързо, безболезнено и с качествени материали!

Здравейте!
Някой може ли да каже дали д-р Камбурова работи и със здравна каса? Тоест не че са много парите, май бяха само 20 лева по каса, но пък да си ги използва човек. А цената на пломба каква е при нея?

# 635
  • Варна
  • Мнения: 630
здравейте,отдвна следя темата,тъй като имам проблем със зъбите който се задулбо4аваше с годините-прогресиращ парадонтит! на 36 години съм и мисълта да загубя зъбите си ме ужасяваше! следейки този саит и поне още 5 подобни сайтове започнаха буквално моите мъки по зъболекари..нямам възможност-финансова да си позволиа лечение в една от известните пародонтологични клиники във Варна Св.Аполоня! цената е непосилна за  средностатисти4еският българин. А останалите стоматолози предлагаха,да извадят вси4ките ми зъби,защото били неспасяеми ,да поставам импланти след това мостове и цялото това "удоволствие"само за 6-8000 лева! След 3те години бях се примирила и даже с мъжа ми мислехме да теглем кредит . Така случайно заведох синовете си при една малада докторка(препоръчана ми от друга майка)..и от дума на дума разказвайки неволите ми,тя се зае със случая..за 6 месеца зъбите ми се стабилизираха,нямам болка,не се клатят и успя да ми спести толкова пари....нямам думи...послушах баба си която винаги ми е повтаряла:"при стар лекар и млад зуболекар!!!!" просто не жидях тази алчност за пари в очите и както при ниакои светила! не ме излъга!!! съжелявам за дулгият пост,но реших да споделя и ако някой се интерсува да ми пише ЛС

# 636
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
здравейте,отдвна следя темата,тъй като имам проблем със зъбите който се задулбо4аваше с годините-прогресиращ парадонтит! на 36 години съм и мисълта да загубя зъбите си ме ужасяваше! следейки този саит и поне още 5 подобни сайтове започнаха буквално моите мъки по зъболекари..нямам възможност-финансова да си позволиа лечение в една от известните пародонтологични клиники във Варна Св.Аполоня! цената е непосилна за  средностатисти4еският българин. А останалите стоматолози предлагаха,да извадят вси4ките ми зъби,защото били неспасяеми ,да поставам импланти след това мостове и цялото това "удоволствие"само за 6-8000 лева! След 3те години бях се примирила и даже с мъжа ми мислехме да теглем кредит . Така случайно заведох синовете си при една малада докторка(препоръчана ми от друга майка)..и от дума на дума разказвайки неволите ми,тя се зае със случая..за 6 месеца зъбите ми се стабилизираха,нямам болка,не се клатят и успя да ми спести толкова пари....нямам думи...послушах баба си която винаги ми е повтаряла:"при стар лекар и млад зуболекар!!!!" просто не жидях тази алчност за пари в очите и както при ниакои светила! не ме излъга!!! съжелявам за дулгият пост,но реших да споделя и ако някой се интерсува да ми пише ЛС
Сподели коя е докторката, ще ни е от полза Hug

# 637
  • Мнения: 335
Сподели коя е докторката, ще ни е от полза Hug

# 638
  • York
  • Мнения: 826
Vanina, д-р Камбурова не работи със ЗК. Цената на пломба е 50-60 лв  Peace

# 639
  • Варна
  • Мнения: 630
Др Красимирова работи в Мц Младост

# 640
  • Мнения: 425
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате дентална клиника,специалисти които работят с по-нови технологии и по-модерна апаратура?Става въпрос за счупен зъб,за който имам все още надежда ,че може да се изгради по някакъв начин и да се запази! ConfusedЗащото прогнозата от двамата стоматолози които посетих досега за мнение е вадене
Незнам дали съществува някаква  друга технология за възстановяване на счупен зъбт,досега зъба беше изграден със щифт,но имам проблеми.Благодаря ви предварително!!!



Aз след като замина Лазаров ми се наложи работа по зъбите.
И на финала посетих д-р Николинка Камбурова. Работи в МЦ Младост. Изключително доволна. Много внимателна, работи бързо и стриктно! Изгради ми зъб. Не си личи че е изграждан Wink По хубав е от моя стария  Joy Прегледа ми всички зъби, направи ми каръон при нея. Даде ми и картон, който да седи при мен. Мисля че си намерих новия зъболекар Wink

би ли споделила за счупен зъб ли става въпрос и какъв беше точно проблема??благодаря! Hug  bouquet

# 641
  • Мнения: 13
Някакво мнение за Ангелина Величкова... До сега в темата видях едно отрицателно, а ми се наложи наскоро спешно да отида на зъболекар и тя ми е най-близо до нас... та започнах да се чудя дали да продължа да ходя при нея да ми оправи този калпав зъб или да търся друг стоматолог.

# 642
  • Мнения: 593
Здравейте!

В клиника Даковски ми искат за 9 зъбчета на малкия с пулпити и гангрени 830лв., /упойката не е в цената/,като приспадат 100, работят по здравна каса, т.е 730лв. и реално излиза по 80 лв. на зъб, това нормално ли е, такива ли са цените на стоматолозите работещи по здравна каса, благодаря предварително Hug

# 643
  • Мнения: 4
На моята дъщеря  й струваше 140 лв (4 кариеса) + 120 лв поети от здравна каса. Фотополимерната пломба струвала - 65 лв. 30 или 35 лв се поемаше от здравна каса. Доволна съм. Поздрави.

# 644
  • Варна
  • Мнения: 630
Здравейте!

В клиника Даковски ми искат за 9 зъбчета на малкия с пулпити и гангрени 830лв., /упойката не е в цената/,като приспадат 100, работят по здравна каса, т.е 730лв. и реално излиза по 80 лв. на зъб, това нормално ли е, такива ли са цените на стоматолозите работещи по здравна каса, благодаря предварително Hug

Здравей Simple Smile аз минах през същата машина за пари -разочароваха ме!!!! На мен ми излиза по-евтино лечението на пулпиит .отколкото на дете в тази "клиника". Потърси друг!!! Не е толкова скъпо,след като изчерпах пакета по ЗК за детето ми му остана още един зъб(пулпит) и с лечение,пломба,упойка платих 50 лв. Всичките му зъбчета ли са пулпити????

Общи условия

Активация на акаунт