Стоматолози- гр. Варна

  • 959 632
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 74
За вадене на зъби с и без операция и за слагане корони и мостове препоръчвам д-р Димчо Манев. Днес ми извади един кътник с три корена. Взе ми 60 лева. Преди време ми е вадил два мъдреца. Много съм доволна. Доста мои познати съм изпращала при него, никога е нямало проблем. Мисля, че днес му коства около 1-2 мин. да ми извади зъба, като естествено нямам предвид времето за упойка, а същинското вадене на зъба.

# 736
  • Мнения: 2
И Д-р Едрев и д-р Рослякова са много добри хирурзи! Гласувам с две ръце!!!

# 737
  • Мнения: 254
Може ли координати на този доктор Димчо Манев? Може и на лични. А с пломбите имате ли представа как работи?

# 738
  • Мнения: 0
NE NE NE! МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА СОНЯ АРНАУДСКА МЕ ОБЕЗОБРАЗИ!Преди 4 години ми сложи бреки и още ги нося измести ми челюста напред лицето ми стана продълговато защото ми размести захапката горните и долните зъби  изхвръкнаха на пред УЖАС а колко е груба нямам думи да Ви опиша това което претърпях за това време прибирала съм се с окървавени устни.Много съжалявам че не си проведох лечението при Д-р Стефанова .Арнаудска ми взе парите като ми каза че цялото лечение влиза в тази цена но УВИ сега плащам за всяко едно нещто.НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА!

# 739
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
NE NE NE! МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА СОНЯ АРНАУДСКА МЕ ОБЕЗОБРАЗИ!Преди 4 години ми сложи бреки и още ги нося измести ми челюста напред лицето ми стана продълговато защото ми размести захапката горните и долните зъби  изхвръкнаха на пред УЖАС а колко е груба нямам думи да Ви опиша това което претърпях за това време прибирала съм се с окървавени устни.Много съжалявам че не си проведох лечението при Д-р Стефанова .Арнаудска ми взе парите като ми каза че цялото лечение влиза в тази цена но УВИ сега плащам за всяко едно нещто.НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА!
това дъщерята ли е или майката? Ние ходихме до скоро при майката, но също не сме доволни изобщо...

# 740
  • Мнения: 8 891
Момичета, как вървят цените на коронките и по-конкретно металокерамика? Търся стоматолог за поставяне.

# 741
  • Мнения: 2 562
Момичета, как вървят цените на коронките и по-конкретно металокерамика? Търся стоматолог за поставяне.
При моя зъбар цената на коронката металокерамика е 190лв,на обикновената е 90лв  Peace

# 742
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
bubka:) ,
кой ти е зъбаря?

# 743
  • Мнения: 2 562
bubka:) ,
кой ти е зъбаря?
Ще ти пиша на лични Peace

# 744
  • Мнения: 8 891
И на мен, моля те!

# 745
  • Мнения: 2 562
Ами,д-р Златанов тел.607529,кабинета е на Бачо Киро,ама номер 16 ли беше,не се сещам...

# 746
  • Мнения: 8 891
Ами,д-р Златанов тел.607529,кабинета е на Бачо Киро,ама номер 16 ли беше,не се сещам...
Благодаря! На удобно място е.

Приемам и други препоръки за стоматолози, може и на лични.

# 747
  • Мнения: 50
NE NE NE! МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА СОНЯ АРНАУДСКА МЕ ОБЕЗОБРАЗИ!Преди 4 години ми сложи бреки и още ги нося измести ми челюста напред лицето ми стана продълговато защото ми размести захапката горните и долните зъби  изхвръкнаха на пред УЖАС а колко е груба нямам думи да Ви опиша това което претърпях за това време прибирала съм се с окървавени устни.Много съжалявам че не си проведох лечението при Д-р Стефанова .Арнаудска ми взе парите като ми каза че цялото лечение влиза в тази цена но УВИ сега плащам за всяко едно нещто.НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА!
newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422243.0
Тука има и отделна тема за брекетите.  Какво точно се е случило, 4 години не е ли твърде много? Какъвто и да е бил проблема Confused

# 748
  • Мнения: 254
Някой да е ходил при д-р Илина Петрова за пломби? Препоръчаха ми я...

# 749
  • Варна
  • Мнения: 633
Привет на всички Grinning Извинявам се ако е писано,но нямам възможност да изчета темата по липса на време...А ми е спешно.Моля ако някой знае тел.номер и/или адреса на д-р Мила Кунева,да ми го каже...Преди доста години бях нейна пациентка,но тя сега е в друг кабинет и не мога да я открия Confused
0888943377-Мила Кунева кабинета и е до училище"Цар Симеон
може ли по-подробно да обясниш къде е кабинета ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт