Стоматолози- гр. Варна

  • 960 013
  • 2 782
  •   5
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 17 954
аз съм ползвала този телефон
611211
Това е в кабинета на ул. Цар Асен.

Намерих му телефона, но бил в отпуск.

Hekse, звънни на д-р Снежана Калева, за мен е отличен хирург - 0898596265

Ходих вече в Стоматологията прие ме д-р Рослякова, но съм толкова подута, че не могат да ми извадят мъдреца докато не спадне. Не знам дали ще издържа докато се върне Едрев или още тези дни ще ходя да го махна. Sick

# 766
  • Мнения: 3 410
Можеш да се консултираш с нея по телефона, щом е мъдрец - отървавай се от него, само беля на главата са.

# 767
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Можеш да се консултираш с нея по телефона, щом е мъдрец - отървавай се от него, само беля на главата са.

О, хич няма да го пазя и без това расте напречно на другите зъби... #2gunfire

# 768
  • Мнения: 3 410
Можеш да се консултираш с нея по телефона, щом е мъдрец - отървавай се от него, само беля на главата са.

О, хич няма да го пазя и без това расте напречно на другите зъби... #2gunfire

оооо, тогава само на Калева бих се доверила - веднъж някъде беше извън града и ходих при друг хирург за един такъв полегнал мъдрец - 4 часа ми го вадиха, цял месец не можех да говоря и да се храня нормално

# 769
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Можеш да се консултираш с нея по телефона, щом е мъдрец - отървавай се от него, само беля на главата са.

О, хич няма да го пазя и без това расте напречно на другите зъби... #2gunfire

оооо, тогава само на Калева бих се доверила - веднъж някъде беше извън града и ходих при друг хирург за един такъв полегнал мъдрец - 4 часа ми го вадиха, цял месец не можех да говоря и да се храня нормално

И тя явно работи в Хирургията на Стоматологията, може би е в другата смяна на Рослякова. И за двете чух добри неща. Исках да съм при Едрев, че  той ми е вадил мъдрец и нямах забелжки, но... ще видим дали ще имам подобрение от медикаментите за да го изчакам...

# 770
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
На мен д-р Едрев ми е вадил точно такъв мъдрец. Всичко беше безпроблемно.

# 771
  • Мнения: 10
Зъб май не се вади,докато е подут. :mrgreen:missNoar,мерси,ще го имаме предвид!  bouquetНяма ли някой такъв по центрото? Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 сеп 2012, 15:32 от punky90

# 772
  • Мнения: 3 410
понякога се вади , дори и да е подут - миналото лято племенницата ми докато ми гостува се събуди една сутрин цялата подута. Веднага при д-р Калева - оказа се абцес на зъб, веднага и го извади, след това няколко дни антибиотик и отока си спадна.

# 773
  • Мнения: 1
От Варна някой зъболекар който работи по ЗК за пломба и кариес долу горе колко излиза Благодаря  bouquet

# 774
  • Мнения: 3 410
От Варна някой зъболекар който работи по ЗК за пломба и кариес долу горе колко излиза Благодаря  bouquet

Между 12 и 60 лв, зависи от зъболекаря Peace

# 775
  • Мнения: 1
ОК кой бачка на по ниските като имена и адресите на кабинетите им ако може  Peace

# 776
  • Мнения: 3 410
ОК кой бачка на по ниските като имена и адресите на кабинетите им ако може  Peace

За 20 лв по здравна каса работи д-р Мария Златева - от нея съм много доволна, кабинета и е на Владислав - срещу Макдоналдс, но най-добре и звънни по телефона за точния адрес -  0896740347

# 777
  • Варна
  • Мнения: 630
доплащането по ЗК е 4лв.Не е редно да се взема повече.

# 778
  • Мнения: 251
доплащането по ЗК е 4лв.Не е редно да се взема повече.

Обтурацията,за която касата плаща е за химичен композит или амалгама.Какво значи не е редно?
Ако пломбата е фотополимерна,разбира се,че се доплаща повече.

# 779
  • Мнения: 1
Благодаря много  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт