Стоматолози- гр. Варна

  • 959 787
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 855
  • Варна
  • Мнения: 10 551
clover_d

Зъболекарката се казва д-р Елица Алексиева. Тя има сключен договор с Биохеленика, за тази процедура.

Това е сайта на денталната й клиника:

http://aspradent.com/

Тя има и фейсбук профил, където споделя статии по въпроса. Ще се опитам да дам линка.

https://www.facebook.com/Aspradent

# 856
  • Мнения: 254
Някой да е ходил при д-р Славова, зад Образцов дом, в една от уличките...

# 857
  • Мнения: 0
.... за д-р Дарина Минчева,не ходете там работи много скъпо и некачествено

# 858
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Някой ходил ли е при д-р Стойчо Стойчев? Отзиви?

# 859
  • Мнения: 176
Някой да е ходил при д-р Славова, зад Образцов дом, в една от уличките...
Аз. Преди това питах за нея в темата, но никой не ми отговори. Ходих при нея за почистване на зъбен камък, доволна съм. За други процедури засега нищо не мога да кажа.

# 860
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Препоръчвам стоматолог Светослав Гроздев
МЦ Младост ет 6 , крило В - кабинет 626
0887461736

Работи ли по ЗК? Млад ли е или е по- опитен?

Някакви отзиви за д-р Генчев да споделите? До МА май му е кабинета.

# 861
  • Мнения: 11 735
Препоръчвам стоматолог Светослав Гроздев
МЦ Младост ет 6 , крило В - кабинет 626
0887461736

Работи ли по ЗК? Млад ли е или е по- опитен?

Някакви отзиви за д-р Генчев да споделите? До МА май му е кабинета.

Ходя платено при него, че съм с прекъснати права, но има ценоразпис в кабинета по ЗК. Четох го тези дни.
Млад е, работи много прецизно и точно. Ходя при него от 2005 г и съм изключително доволна.
Досега все ми е спасявал зъби, които са били лекувани при други стоматолози.
Често съм засичала да работи и събота и неделя  (уж по изключение) и вечер доста до късно.

# 862
  • Мнения: 2
И аз да споделя мнение, че съм много чувствителен на тема стоматолог. Когато дойдох да живея във варна преди 17 години обиколих адски много зъболекари, Д-р Златев (добър, но адски скъп), Д-р Коварик (самоиндуцира търсене според мен си измисля някакви лечения само и само да ходя при нея). Ходил съм при Д-р Читалова за вадене на мъдрец и съм доволен. Това беше още, когато кабинета и беше срещу комина на парното. Никаква болка и проблеми след операцията.
От 7 години ползвам само един зъболекар Д-р Бозуков, който между другото се смята за един от най-добрите детски стоматолози. Преподава във факултета по дентална медицина и има кабинет там на 5-тият етаж. Преди седмица ми извади мъдрец за 10 мин без никакви проблеми макар да не е хирург. Цените са нормални според мен и работи по здравна каса. Скоро ще си чистя зъбен камък и ще лекувам един малък кариес и ще споделя моментните му цени.

# 863
  • Мнения: 254
Някой да е ходил при д-р Славова, зад Образцов дом, в една от уличките...
Аз. Преди това питах за нея в темата, но никой не ми отговори. Ходих при нея за почистване на зъбен камък, доволна съм. За други процедури засега нищо не мога да кажа.
И аз ще почвам с кариес при нея, стори ми се внимателна и отговорна. Ще споделям по-нататък. А за Коварик... хм, не съм ходила, но неин познат ми каза да не ходя - интересен човек, но за зъби...  Naughty

# 864
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Знае ли някой нещо за доктор Магамес? От години ходя при него, но гледам че от един месец му е затворен кабинета  и мобилниа телефон е изключен,а спешно се нуждая от зъболекар. Ако имате информация моля ви пишете!

# 865
  • Варна
  • Мнения: 615
Ходих при него точно преди коледните празници и се канеше да си пътува за Ливан, не знам за колко време е планирал да го няма обаче

# 866
  • Варна
  • Мнения: 33
Някой ходил ли е при д-р Стайков? Кабинетът му се намира в района зад хотел Димят.

# 867
  • Мнения: 254
Да споделя за д-р Славова - препоръчвам я. Много спокойна, много внимателна и много точно работи. За съжаление моят основен проблем е за пародонтолог и то спешно, моля ви който знае нещо повече за Варна да го сподели, че съм доста изплашена... Четох по-нагоре някъде преди време, но сега не мога да намеря информацията.... Sick

# 868
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Д-р Бозуков да не е със сменен телефон?! Не вдига, поне от 2 седмици се опитваме да се свържем с него? newsm78

# 869
  • Мнения: 573
Д-р Бозуков да не е със сменен телефон?! Не вдига, поне от 2 седмици се опитваме да се свържем с него? newsm78

Мисля,че е на работа....ако е зает много и не успява да вдигне....

Общи условия

Активация на акаунт