Стоматолози- гр. Варна

  • 959 576
  • 2 781
  •   1
Отговори
# 870
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Д-р Бозуков да не е със сменен телефон?! Не вдига, поне от 2 седмици се опитваме да се свържем с него? newsm78

Мисля,че е на работа....ако е зает много и не успява да вдигне....

Сестра няма ли този доктор?  newsm78

За съжаление моят основен проблем е за пародонтолог и то спешно, моля ви който знае нещо повече за Варна да го сподели, че съм доста изплашена... Четох по-нагоре някъде преди време, но сега не мога да намеря информацията.... Sick

Не че препоръчвам, тъй като бях 2 пъти на посещение - зъболекарски център на Кюстенджа (уличката срещу общежитията на Брегалница), точно с парадонтологичен проблем, препоръча ми вода за уста Елудрил, инердентални четки и едно мазилце за венци Индекстол. Обяснява как стоят нещата, научих работи, дето от моя зъболекар за над 10 години не съм.
Ще потърся името й.
Казва се д-р Ибрям, млада е.

# 871
  • Мнения: 1 926
Здравейте, можете ли да ми препоръчате зъболекар при който да си избеля зъбите? Още обмислям и двата варианта- с лампа или домашно избелване, така че ме интересуват и цените на процедурите.Ще съм благодарна на споделен личен опит  Peace

# 872
  • Мнения: 781
Здравейте, можете ли да ми препоръчате зъболекар при който да си избеля зъбите? Още обмислям и двата варианта- с лампа или домашно избелване, така че ме интересуват и цените на процедурите.Ще съм благодарна на споделен личен опит  Peace
Преди 2 месеца говорих с моя зъболекар за избелване. Струва около 200 лв. Мен лично ме разубеди - каза, че нямам нужда и по-добре да не започвам такива процедури. Не знам какво е положението при теб  Peace

# 873
  • Мнения: 1 926
Здравейте, можете ли да ми препоръчате зъболекар при който да си избеля зъбите? Още обмислям и двата варианта- с лампа или домашно избелване, така че ме интересуват и цените на процедурите.Ще съм благодарна на споделен личен опит  Peace
Преди 2 месеца говорих с моя зъболекар за избелване. Струва около 200 лв. Мен лично ме разубеди - каза, че нямам нужда и по-добре да не започвам такива процедури. Не знам какво е положението при теб  Peace
При мен е повече суета  Embarassed Уврежда емайла ли? Мен ме притеснява да не би в последствие да стана постоянен пациент на стоматолозите.

# 874
  • Мнения: 2
За избелването трябва да знаеш, че малко боли независимо дали го правиш с специалните пасти или с лампа. До колкото знам след разговор с Д-р Бозуков ефекта не е постоянен и е необходимо да го правиш периодично, в зависимост от това колко често пиеш кафе, кола и други напитки и храни, които оцветяват зъбите. Той ми беше казал, че разполага с някаква американска лампа и ефекта е добър след няколко процедури. Не знам дали сте забелязали, но много от американците си избелват зъбите и това е сериозна индутрия там, като те произвеждат и най-добрата техника за това. една моя приятелка ходи при д-р Бозуков да и избели половината зъб защото едната част е надграждана, а другата е умъртвена и от това  естествената част на зъбът си е променила цвета. Та след тези процедури цветът и се изравни с този на керамиката, но каза, че има болка и трябва да си подготвена за това.
иначе съм за естетическите процедури, но все не мога да се наканя да отделя пари за това.

# 875
  • Мнения: 1 926
За избелването трябва да знаеш, че малко боли независимо дали го правиш с специалните пасти или с лампа. До колкото знам след разговор с Д-р Бозуков ефекта не е постоянен и е необходимо да го правиш периодично, в зависимост от това колко често пиеш кафе, кола и други напитки и храни, които оцветяват зъбите. Той ми беше казал, че разполага с някаква американска лампа и ефекта е добър след няколко процедури. Не знам дали сте забелязали, но много от американците си избелват зъбите и това е сериозна индутрия там, като те произвеждат и най-добрата техника за това. една моя приятелка ходи при д-р Бозуков да и избели половината зъб защото едната част е надграждана, а другата е умъртвена и от това  естествената част на зъбът си е променила цвета. Та след тези процедури цветът и се изравни с този на керамиката, но каза, че има болка и трябва да си подготвена за това.
иначе съм за естетическите процедури, но все не мога да се наканя да отделя пари за това.
Много ти благодаря за информацията, все още не съм решила окончателно и ще продължа да проучвам.

# 876
  • Варна
  • Мнения: 1 179
За избелването трябва да знаеш, че малко боли независимо дали го правиш с специалните пасти или с лампа. До колкото знам след разговор с Д-р Бозуков ефекта не е постоянен и е необходимо да го правиш периодично, в зависимост от това колко често пиеш кафе, кола и други напитки и храни, които оцветяват зъбите. Той ми беше казал, че разполага с някаква американска лампа и ефекта е добър след няколко процедури. Не знам дали сте забелязали, но много от американците си избелват зъбите и това е сериозна индутрия там, като те произвеждат и най-добрата техника за това. една моя приятелка ходи при д-р Бозуков да и избели половината зъб защото едната част е надграждана, а другата е умъртвена и от това  естествената част на зъбът си е променила цвета. Та след тези процедури цветът и се изравни с този на керамиката, но каза, че има болка и трябва да си подготвена за това.
иначе съм за естетическите процедури, но все не мога да се наканя да отделя пари за това.
Може ли координати на д-р Бозуков. Искам да заведа сина си при него и търся телефон, за да запиша час.

# 877
  • Мнения: 1 405
Здравейте,
Винаги досега съм си правила пломбите в Шумен и там ми вземаха по ЗК за фотополимерната пломба 4лв Simple Smile
И мислих,4е е нормално,а и съм студентка, а тук във Варна едни скъпи цени........
Моля ви кажете някой зъболекар,който да не взема скъпо  bouquet

# 878
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Няма такъв май  Thinking

# 879
  • Мнения: 781
Препоръки за вадене на мъдрец ? Хирург ми трябва .
Чувала съм само за Едрев, хубави неща . А как са цените ?

# 880
  • Мнения: 3 410
За вадене на мъдреци ти препоръчвам д-р Снежана Калева - понеделник, сряда и петък е след 14 в стоматологията.

# 881
  • Мнения: 781
За вадене на мъдреци ти препоръчвам д-р Снежана Калева - понеделник, сряда и петък е след 14 в стоматологията.
Възрастна жена ли е ? Моя зъболекар ми препоръча 3-ма лекари. Аз запомних само Едрев и описанието на жената  Whistling

# 882
  • Мнения: 3 410
Шейсет и няколко годишна, слаба, тъмничка жена, страхотно лека ръка, няма да усетиш как ти е извадила мъдреца. Ако живееш в Петлешев и искаш да не чакаш може да отидеш и в кабинета и в поликлиника Младост. Ще ти пратя телефона и на лични, ти да си решиш.

# 883
  • Мнения: 11 730
Във Варна съм ходила при един хирург само - Карагьозов.
Златен човек!
След изваден зъб никакви проблеми не съм имала и никакви възпаления. Обясни ми доста неща. Доволна съм.

# 884
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Препоръки за вадене на мъдрец ? Хирург ми трябва .
Чувала съм само за Едрев, хубави неща . А как са цените ?

При Едрев за вадене на мъдрец с операция - 250 лв. Ако желаеш присъствие на анестезиолог +20 лв.
не работи със Здравна каса.

Общи условия

Активация на акаунт