Стоматолози- гр. Варна

  • 959 928
  • 2 782
  •   3
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 254
Абе момичета, имам един телефон на д-р Бозуков, искам да заведа детето, ама вече две седмици не ми вдига никой, може ли да ми дадете някаква информация  newsm78

# 1 021
  • Варна
  • Мнения: 316
Абе момичета, имам един телефон на д-р Бозуков, искам да заведа детето, ама вече две седмици не ми вдига никой, може ли да ми дадете някаква информация  newsm78

И аз звъня и постоянно секретар се включва на 0888 93 21 09  newsm78

# 1 022
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Абе момичета, имам един телефон на д-р Бозуков, искам да заведа детето, ама вече две седмици не ми вдига никой, може ли да ми дадете някаква информация  newsm78

И аз звъня и постоянно секретар се включва на 0888 93 21 09  newsm78
Този е телефона, на който последно съм си записвала час, той си отговаряше на него.Но това беше през май месец.
Веднъж ми беше казал, ако не вдига да му пиша СМС.
Пробвайте...
Да не би пък да е в отпуска нещо... Thinking

# 1 023
  • Мнения: 254
И аз си помислих за отпуск... Оставих съобщение веднъж с номера на телефона си, случвало се е с други лекари като звъня и не могат да вдигнат после те ми прозвъняват, но тук няма такова нещо засега. Ще взема да оставя СМС, да видим... Rolling Eyes

# 1 024
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Момичета, може ли някой да дасе координати на детския дентален център в Левски? Дали работи събота и неделя? Питам Гугъл - мълчи, явно не се води точно така. Трябва ми за гости на града, които имат нужда от детски стоматолог.
Другото, което намаерих е Булдент. http://buldent.net/clinic/contacts.html Отзиви за там?
В краен случай ги изпращам при д-р Божилова, но това чак в понеделник би могло да стане.

# 1 025
  • Варна
  • Мнения: 433
Доктор Базуков е отпуска до края на месец юли  Peace

# 1 026
  • Мнения: 269
Помощ!
Умъртвиха ми преди седмица един зъб, запълниха му уж каналите и правих контролна снимка... Още като я гледах ми се стори, че не е запълнен единият канал до края, освен това ме и боли, много.. Днес бях при зъболекаря и той най-невинно ми обясни, че понеже единият канал бил крив ми бил извадил нервът наполовина и съответно го запълнил само на половина. Не съм специалист, но знам, че това е недопустимо! В момента съм с временна пломба...
Въпросите ми са два:
1. Колко би ми струвало ендодонтско лечение в случая - става дума за 7-ми зъб.
2. При кой лекар да ида - препоръчайте ми някой, който знае какво прави.

От години се лекувам при доктор Едрева, но тя е изчезнала безследно... Направо съм в паника!

# 1 027
  • Мнения: 2 562
Днес бях при зъболекаря и той най-невинно ми обясни, че понеже единият канал бил крив ми бил извадил нервът наполовина и съответно го запълнил само на половина.
Това направо ме изуми  Shocked Бягай при друг стоматолог,това е безумно.Как ще ти остави нерва наполовина #Crazy Ти при кой беше?

# 1 028
  • Мнения: 269
Станчо Станчев - Си Дент.
И аз още не мога да повярвам какво ми се случва...
Още в понеделник искам да отида при някой, който знае какво прави, но кой да е?
И дано в понеделник не е вече късно!

# 1 029
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Станчо Станчев - Си Дент.
И аз още не мога да повярвам какво ми се случва...


Аз пък се засилих да ходя в тази клиника за пломби, но при другия зъболекар - д-р Якова. Нещо общо имат ли като начин на работа? Mr. Green
Иначе са пуснали изгодни промоции - 2 безплатни пломби и профилактичен преглед при показване на синята здравна книжка.

# 1 030
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Помощ!
Умъртвиха ми преди седмица един зъб, запълниха му уж каналите и правих контролна снимка... Още като я гледах ми се стори, че не е запълнен единият канал до края, освен това ме и боли, много.. Днес бях при зъболекаря и той най-невинно ми обясни, че понеже единият канал бил крив ми бил извадил нервът наполовина и съответно го запълнил само на половина. Не съм специалист, но знам, че това е недопустимо! В момента съм с временна пломба...
Въпросите ми са два:
1. Колко би ми струвало ендодонтско лечение в случая - става дума за 7-ми зъб.
2. При кой лекар да ида - препоръчайте ми някой, който знае какво прави.

Д-р Алексиева ми е прелекувала такива умъртвени зъби /4-5 бр./, с незапълнени докрай канали. Единият от тях беше довел до гранулом, което е много опасно, защото не боли и не създава проблеми и ти не знаеш какво всъщност се случва докато не се събудиш подута и с ужасни болки. Откри ми гранулома с панорамна снимка.

Цената за лекуване на такъв зъб / кореново лечение/ се изчислява, в зависимост, колко канала има зъба и цената е на канал. В сайта си има ценоразпис. Много е вероятно да ти вземе по-малко. Носи си здравната книжка Peace

Обясни по телефона какво се е случило и че искаш спешен час при д-р Алексиева. Там работи още една зъболекарка, но при нея не съм сядала.

http://aspradent.com/

# 1 031
  • Мнения: 269
Аз пък се засилих да ходя в тази клиника за пломби, но при другия зъболекар - д-р Якова. Нещо общо имат ли като начин на работа? Mr. Green
Иначе са пуснали изгодни промоции - 2 безплатни пломби и профилактичен преглед при показване на синята здравна книжка.

И аз ходих за пломби и останах доволна, въпреки, че, след случилото се, не знам какво да мисля! Станчев ми направи една пломба на шиечен кариес - съвсем мъничък, като черно петънце и пломбата направо не се вижда и не се усеща къде е - много се стара. Ама с това изпълнение направо ме втрещи!
Нямам представа как работи другата лекарка - не съм имала вземане-даване с нея.

# 1 032
  • Мнения: 269
Благодаря за препоръката missNoir!
Ще звънна в понеделник.

# 1 033
  • Мнения: 254
Доктор Базуков е отпуска до края на месец юли  Peace

Благодаря! Значи ще ни очаква през първите дни на август Simple Smile Заинатила съм се да заведа дъщеря си при него, дано не съжалявам.

# 1 034
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Някой да има идея д-р Демирев от Цветния дали работи или е в отпуска? Звъня - не ми вдига никой.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт