Стоматолози- гр. Варна

  • 959 909
  • 2 782
  •   3
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 0
Здравейте и аз си търся зъболекар спешно е 3дни ме боли зъб, чак главата ме боли и едвам говоря на моменти от болка. Кажете някой който работи по здравна каса и по възможност близко до центъра.
Сега разбрах за Д-р Нанева, добре ли работи, скъпо ли взема?

# 1 186
  • Варна
  • Мнения: 451
Здравейте и аз си търся зъболекар спешно е 3дни ме боли зъб, чак главата ме боли и едвам говоря на моменти от болка. Кажете някой който работи по здравна каса и по възможност близко до центъра.
Сега разбрах за Д-р Нанева, добре ли работи, скъпо ли взема?

Не е трябвало да чакате 3 дни. Сега със здравната каса най-много да ви го извадят. Ако е пулпит или нещо по-сожно не се поема от касата.

# 1 187
  • Мнения: 53
Една препоръка за д-р Рангочев.Добър специалист.

# 1 188
  • Мнения: 0
не препоръчвам д-р Божилова(преглежда зад Рощок).Синът ми е на 5г и с осем пломби правени при нея,а 2 месеца след плследната вече отново е с 8 кариеса и 2 паднали пломби на същите лекувани зъби.от 2 години сме при нея цялото семейство и при всички зъбите ни се нуждаят да се лекуват отново.направи ми мост-метало керамика за който заплатих 600лв а сега е с черна точка на него защото тя го пили с машинката по гланца.явно мярката не бе взета правилно.възмутена съм и от това че пропуска да спомене малки кариеси с идеята да отидете при нея чак когато ви заболи зъба и вече лечението е по скъпо+коронка-което също ни се е случвало.ДА-отношението и към клиентите е много добро,но повярвайте ми само обира парите на хората.

# 1 189
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Ако говорите за Татяна Божилова аз също не съм доволна от нея Naughty нито от отношение, нито от начин на работа. Днес бях при д-р Георгиева в дентален център Империал, доволна съм от отношението и разбирането, харесва ми как работи за сега Peace

# 1 190
  • Мнения: 2
И мъжът ми се опитва от 10-тина дни да се свърже с Бозуков, не успява.  Rolling Eyes Къде му е кабинетът последно, за да отиде на място, че трябва да заведем малкия на зъболекар?
Кабинетът на Д-р Бозуков е в Денталният факултет на 5-ят етаж. Като влезете във факултета попитайте охраната и ще ви насочат. Той освен това преподава там. Телефон не мога да ви дам (не ме е упълномощил за това  Grinning), но той почти никога не вдига телофона, но винаги отговаря на съобщения.
Успех!

# 1 191
  • Варна
  • Мнения: 11 340
bg-batko, благодаря за отговора, вече успяхме да се свържем с него и заведохме малкия още в понеделник Simple Smile

# 1 192
  • Мнения: 4 370
Аз посещавам пародонтолог Златев. Засега съм много доволна. Лечението повлиява проблема , а обслужването е на ниво.

# 1 193
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте момичета!!!Преди време бях мернала  някъде из темичката за добри детски стоматолози мъж и жена, които се намират в Цветния квартал!!!Сега нещо не мога да открия къде го гледах  newsm78 Ако някой се сети може ли да ми каже име и телефон за връзка?  Hug

# 1 194
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Здравейте момичета!!!Преди време бях мернала  някъде из темичката за добри детски стоматолози мъж и жена, които се намират в Цветния квартал!!!Сега нещо не мога да открия къде го гледах  newsm78 Ако някой се сети може ли да ми каже име и телефон за връзка?  Hug

Сигурно имаш предвид д-р Демирев и жена му д-р Демирева. Кабинетът им е на ул. Еделвайс, но работят в различни смени. Тел. е 306 609

# 1 195
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте момичета!!!Преди време бях мернала  някъде из темичката за добри детски стоматолози мъж и жена, които се намират в Цветния квартал!!!Сега нещо не мога да открия къде го гледах  newsm78 Ако някой се сети може ли да ми каже име и телефон за връзка?  Hug

Сигурно имаш предвид д-р Демирев и жена му д-р Демирева. Кабинетът им е на ул. Еделвайс, но работят в различни смени. Тел. е 306 609

КИСА Благодаря   bouquet Точно за тях питах  Hug А кой от двамата е детски  newsm78

# 1 196
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Здравейте момичета!!!Преди време бях мернала  някъде из темичката за добри детски стоматолози мъж и жена, които се намират в Цветния квартал!!!Сега нещо не мога да открия къде го гледах  newsm78 Ако някой се сети може ли да ми каже име и телефон за връзка?  Hug

Сигурно имаш предвид д-р Демирев и жена му д-р Демирева. Кабинетът им е на ул. Еделвайс, но работят в различни смени. Тел. е 306 609

КИСА Благодаря   bouquet Точно за тях питах  Hug А кой от двамата е детски  newsm78

Мисля че не са специализирани специално за детски. Аз водя моето дете при  д-р Демирев /самата аз съм при него от години/ и той все се чуди как търпеливо издържа всички манипулации без да гъкне - явно е попадал на ревливи пациентчета.  Laughing

# 1 197
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ако говорите за Татяна Божилова аз също не съм доволна от нея Naughty нито от отношение, нито от начин на работа. Днес бях при д-р Георгиева в дентален център Империал, доволна съм от отношението и разбирането, харесва ми как работи за сега Peace
До миналата година бях доволна от работата на д-р Божилова, но тази година направи 2 кариеса на съпругът ми февруари месец и все още има болка при дъвчене. Нормално е според нея, ние не мислим така. Повече не бих я посетила.

# 1 198
  • Мнения: 195
Здравейте, прочетох темата и за избор на стоматолог за 5г ми дете се спрях на д-р Илиева. Звънях, но д-р Божилова ми каза , че е в майчинство (от прочетените мнения не записах час при д-р Божилова). Сега съм се спряла на д-р Йорданова, с адрес  Брегалница 12. Но тел от темата (655333) не е валиден. Моля, ако някой има актуален тел на д-р Йорданова моля да пише
Благодаря предварително

Последна редакция: вт, 01 юли 2014, 19:16 от Yanitka

# 1 199
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Днес ходих при д-р Росен Смуков. Останах много доволна. Не позволи да има болка и постоянно ръси смешки да ме разсейва. Имам доста зъби за оправяне и съм обиколила доста зъболекари, така ако върви добре със Смуков ще събера кураж да ми оправи всички зъби.

Общи условия

Активация на акаунт