Стоматолози- гр. Варна

  • 961 089
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Благодаря ти,погледнах  Peace Като цени как е?

# 1 231
  • Варна
  • Мнения: 10 584
Цени, ако не си по ЗК, така ли?

Не мога да кажа дали взема скъпо, защото не съм я сменяла и нямам база за сравнение с цените при другите зъболекари.

Последно лятото слагах коронка на преден зъб. Тя ми написа на един лист разбивката, кое колко ще струва и това платих. Крайна сума ми е малко трудно да си спомня, защото го съвместих и с избелване на няколко зъба.

# 1 232
  • Варна
  • Мнения: 1 560
За без ЗК питам,да.
Благодаря Peace

# 1 233
  • TX
  • Мнения: 590
малко офф от темата, но търся парадонтолог с добри отзиви различно от клиниката на Кръстев, че малко ме сърби джоба за 120 лв първичен преглед.

# 1 234
  • Мнения: 2
малко офф от темата, но търся парадонтолог с добри отзиви различно от клиниката на Кръстев, че малко ме сърби джоба за 120 лв първичен преглед.
Д-р Таргова е добър пародонтолог и мисля,че не взима скъпо.

# 1 235
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Моля за мнение за доктор Молдованова.
Чудесен сайт има, но ми се ще някой, който е бил неин пациент да каже няколко думи.

# 1 236
  • Варна
  • Мнения: 669
Благодаря ти,погледнах  Peace Като цени как е?
Ето сайта на д-р Алексиева, но ми се вижда малко дебеличко...
Взех го от  сайта на Фиадента - отзиви от стоматолози, които работят с тях /вероятно списъкът не е пълен, но все пак е нещо/  Peace
Аз имам нужда от мост на 3 зъба и ми се ще да намеря някаква по-добра оферта... Whistling

# 1 237
  • Варна
  • Мнения: 10 793

Аз имам нужда от мост на 3 зъба и ми се ще да намеря някаква по-добра оферта... Whistling

Мин. година сменях моста си (малко над 10-годишен) и платих 270 лв. (по 90 лв на зъб). Но не е металокерамика, а метал отвътре и пластмаса отвън. Но мостът ми е горе и навътре, нямам широка усмивка и съответно не се забелязва, затова избрах по-евтиния вариант.

# 1 238
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Точно такъв е и моят мост, който скоро ще ми слагат. При мен офертата е за 180 лв на зъб, металокерамика и 90 лв. за метал с пластмаса. Мисля да заложа на металокерамиката обаче.

# 1 239
  • Варна
  • Мнения: 669
Да, и на мен ми се иска да е металокерамика.
Хексе, би ли споделила в кой кабинет ще си правиш моста?

# 1 240
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Писах на лични, не знам дали няма да се сметне за реклама. Thinking

# 1 241
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Защо да се сметне за реклама, нали отзиви даваме от личен опит? Има толкова имена на д-ри тук.

# 1 242
  • Варна
  • Мнения: 669
Благодаря Хексе!
Но съм съгласна със Solar Wind, че тук споделяме и имена, и дори телефони и адреси, нали за това е темата - кой, какви впечатления и мнения има от личен опит  Peace

# 1 243
  • Варна
  • Мнения: 493
Здравейте. От всички изчетени мнения сякаш се спирам на д-р Едрева или съпругът й-д-р Едрев. Само че не намирам детайли за контакт с д-р Едрева. Техният кабинет зад общината няма ли телефон за запазване на час? Ще бъда благодарна ако някой знае и ми пише.

# 1 244
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
последно съм ползвала този тел. за д-р Едреви
052 611 211

Общи условия

Активация на акаунт