Стоматолози- гр. Варна

  • 960 168
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 376
Мами, търся детски стоматолог за малко дете, по възможност да работи с лазер. Някой да е лекувал дете при д-р Гогушев?

# 1 396
  • Мнения: 44
Даковски категорично не.Преди около 10 години, както се казва прохождащи ми взеха астрономическа сума за преден мост, проблемите с него започнаха почти веднага и другата седмица ще го махам.Не там разбира се,сега така ме боли,че не ми се пише, но обещавам по -подробно да ви споделя.Старият е по-добър, но пък и по-комерсиален.
а

# 1 397
  • Мнения: 292
... Вчера пропуснах да напиша, че цените не са съвсем както изглеждат и както ги рекламират ...
Дентапрайм не знам какво рекламират, но неотдавна ги помолих да ми изпратят по мейл ценоразпис за мост, протези и пр. Мейлът директно замина в кошчето. Не си спомням сега точно цените им, но беше много по-скъпо, отколкото при повечето зъболекари във Варна.

# 1 398
  • Мнения: 17
Здравейте! Някой дали има мнение за Д-р Катя Георгиева във кв. Виница? Или да ми препоръча друг стоматолог в квартала.

# 1 399
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Здравейте! Някой дали има мнение за Д-р Катя Георгиева във кв. Виница? Или да ми препоръча друг стоматолог в квартала.
свекърва ми беше принудена да смени всичко, което Катя й беше сложила в устата, а то беше доста, плюс прелекуване на зъби. Златна й излезе въпросната зъболекарка.
И аз покрай свекърва ми реших да си направя профилактичен преглед и за първи и последен път ми де случи зъболекар да ме поиска с неизмити зъби за прегледа  Mr. Green

# 1 400
  • Мнения: 507
Здравейте! Някой дали има мнение за Д-р Катя Георгиева във кв. Виница? Или да ми препоръча друг стоматолог в квартала.
свекърва ми беше принудена да смени всичко, което Катя й беше сложила в устата, а то беше доста, плюс прелекуване на зъби. Златна й излезе въпросната зъболекарка.
И аз покрай свекърва ми реших да си направя профилактичен преглед и за първи и последен път ми де случи зъболекар да ме поиска с неизмити зъби за прегледа  Mr. Green

Това пък много чудно. Любопитно ми е, какви са му били съображенията ако е възможно да споделиш?
Човек даже и да не си ми е редовно зъбите и да не поддържа особена добра устна хигиена, при отиване на лекари които имат работа в устата(зъболекари/УНГ/личен и др) няма как да не ги измие преди отиването при лекаря.
Та наистина много се учудих....

# 1 401
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Изобщо не си спомням логиката на зъболекарката за неизмитите зъби.

# 1 402
  • Мнения: 7
Здравейте,и аз си патих от Даковски.Много съм доволна от др Матев(работи в Марешки-Младост),каквото ми е направил не е мръднало

# 1 403
  • Мнения: 17
Е това с неизмитите зъби наистина ме озадачи  Grinning Определено я отписвам като вариант тази Докторка. Трябва ми добър специалист за вадене на мъдрец, който взе да ми натиска костта назад.

# 1 404
  • Мнения: 1 256
Др.Алексива, др.Едрев

# 1 405
  • Варна
  • Мнения: 10 553
С две ръце за доктор Алексиева съм също.
Що мъдреци извади на нашето семейство. Мъжът ми беше с проблемен, като твоя.

# 1 406
  • Варна
  • Мнения: 451
Е това с неизмитите зъби наистина ме озадачи  Grinning Определено я отписвам като вариант тази Докторка. Трябва ми добър специалист за вадене на мъдрец, който взе да ми натиска костта назад.

Аз лично харесвам работата на д-р Пресиян Кръстев. Вадил ми е 2 мъдреца. Има много лека ръка! Simple Smile

# 1 407
  • Мнения: 17
С две ръце за доктор Алексиева съм също.
Що мъдреци извади на нашето семейство. Мъжът ми беше с проблемен, като твоя.

Само за уточнение - д-р Алексиева от клиника Аспрадент ли ?

# 1 408
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Да, същата.
За д-р Пресиян Кръстев, от горния пост,
също съм чувала много добри отзиви,
но не съм му пациентка.

# 1 409
  • Мнения: 1 256
Цените на др.Кръстев са космически.

Общи условия

Активация на акаунт