Стоматолози- гр. Варна

  • 959 862
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 29
Някой от вас знае ли за стоматолог, който работи с пълна упойка? Ще бъда много благодарна, ако ми дадете информация за такъв.

# 76
  • Мнения: 898
Някой от вас знае ли за стоматолог, който работи с пълна упойка? Ще бъда много благодарна, ако ми дадете информация за такъв.

Ходила съм при един стоматолог при който не съм усетила дори и най малка болка, какво ли не ми е правил - вадене на зъб, корони, пломби, вадене само на корен.  Той ми каза че не може да работи ако пациента изпитва болка. Тъй че работи с упойка.
Казва се Ивайло Василев.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 669
Здравейте!
Отдавна не съм ходила на зъболекар и сега вече ми се налага.Преди време посещавах д-р Цветкова, която сега има стоматологична клиника. Мъжът ми от своя страна има зъболекар - д-р Генчев, за когото имам добре отзиви от познати. Изчетох внимателно цялата тема, но никой не спомена нито един от тези двама зъболекари?! Чудя се дали някой отвас не е посещавал клиниката на д-р Цветкова наскоро и какви впечатления има? А също ако има пациенти на д-р Генчев, ще се радвам да ги чуя.

Също ме интересува д-р Едрев и д-р Едрева дали поставят мостове, импланти и др. такива, дащото на мен ще ми е необходимо.

Благодаря на всички, които ми отговорят.
 


Преди няколко дни ходих на преглед при д-р Цветкова. Изключително съм разочарована. Видях огромната реклама за естетична стоматология и реших да си запиша час. Докторката не беше там, сестрата ми се стори доста свястна. Отидох на часа си. Докторката се оказа доста млада и явно без много опит.  Thinking Поне според мен. В цялата ми уста имам само около 5-6 здрави зъби без пломби и т.н... походила съм си по зъболекари... Разгледа ми зъбите, каза че им трябва най-новата технология, която се прави в момента за обличане на зъбите - поставяне на порцелан  Rolling Eyes; показва ми картинки;... накрая все пак я попитах за цената - 1 такъв зъб била около 700 лв  Shocked. Не видя 2та ми кариеса, които се виждаха и с обикновено огледалце, каза че ако има нещо трябва да се направи снимка... имала съм странно направени корони.... но колеги не коментира... и така за 7 мин. "преглед" ми взе 10 лв. Rage

# 78
  • Мнения: 2 381
Може ли някой да ми даде координати на д-р Светла Ангелова.Разбрах само, че приема някъде до Зимно кино Тракия.До преди месец работеше в един кабинет във Владиславово.

# 79
  • Мнения: 5 178
Някой от вас знае ли за стоматолог, който работи с пълна упойка? Ще бъда много благодарна, ако ми дадете информация за такъв.
Няма начин, при пълна упойка се иска присъствието на анестезиолог и специална апаратура

# 80
Дами, вижте какво открих : www.zabolekarite.info   Flutter
тук има адреси, телефони и уебсайтове на зъболекари от цяла България!  Wink
в София има много кабинети, ха дано скоро се напълни и за Варна!  bouquet

# 81
  • Мнения: 681
Доволна съм от д-р Влъчкова и д-р Бузуков.

# 82
dari78
mnogo mi e nujen telefona na d-r Darina Hristova - stomatolog.Pomognete

# 83
  • Мнения: 98
някой има ли мнение за Lege Artis и център Читалова (тази читалова различна ли е от тази която работи с д-р Иванаов до очна клиника св.Петка)???
и ако да нека сподели как са цените
благодаря ви предварително!!!  newsm03

# 84
  • Мнения: 8 769
Тия дни майка ми ходи при Читалова и е много доволна.
Цени не мога да споделя, защото не съм питала, а и става въпрос за доста голям проблем при нея (снимки, вадене на два зъба, последващо лечение и пр).
Кабинетът(или клиниката) се намират на ул. Раковска.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 29
Някой от вас знае ли за стоматолог, който работи с пълна упойка? Ще бъда много благодарна, ако ми дадете информация за такъв.

Ванинаа, къде се намира кабинетът на този стоматолог?

# 86
  • Мнения: 898
Някой от вас знае ли за стоматолог, който работи с пълна упойка? Ще бъда много благодарна, ако ми дадете информация за такъв.

Ванинаа, къде се намира кабинетът на този стоматолог?
Има няколко Кабинета. Единия е на кино тракия - дом на красотата, 6 етаж.
Другия кабинет ул. Петко Стайнов 1а.
Ако те интересува мога да ти дам телефон.

# 87
  • Мнения: 98
при мен също на преден план е ужаса от зъболекари както и сериозен проблем ... така че и аз се интересувам къде работят и с пълна упойка ... така че давайте координати на такива!!!
благодаря ви!!!
а читалова не работи ли с пълна упойка????

# 88
  • Мнения: 8 769
а читалова не работи ли с пълна упойка????
Днес разпитах майка ми по-подробно за Читалова. Много е доволна от обслужването, от стерилността в клиниката и от цялостното отношение.
На майка ми, както споменах, й вадиха два зъба, с упойка, като преди това слагат някаква друга върху венеца, за да не се усеща вкарването на иглата за упойката (обаче пак се усещало dont). Самата упойка не била пълна, но нищо от манипулациите не се усещало. Болката идва след това.
За пълна упойка-честно казано не мога да си го представя как ще ти разчекват устата, ама може и да съществува такова нещо. Питай в клиниката направо. Peace

# 89
  • Мнения: 13 512
някой има ли мнение за Lege Artis и център Читалова (тази читалова различна ли е от тази която работи с д-р Иванаов до очна клиника св.Петка)???
и ако да нека сподели как са цените
благодаря ви предварително!!!  newsm03
Тази ЧИталова е същата, само че вече не работи с доктор Иванов, а има кабинет на горната улица- Цар Асен и Раковски, в сградата, където е ресторант "Сатори".
 http://www.doctor-chitalova.com/

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 01:39 от monda

Общи условия

Активация на акаунт