за гладенето на бебешки дрехи

  • 32 063
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 814
Гладя и дрехи дрехи извадени от сушилнята. Изглеждат ми измачкани, не за друго.

П.П. Извинявам се за въпроса, които ще отправя към всички, които гладят за сега дрехите на децата си, но скоро мислят да престанат- със смачкани ли дрехи ще ги обличате?

# 31
  • Мнения: 4 187
Да, въпреки сушилнята гладя, приятно ми е просто  Grinning!

# 32
  • Мнения: 1 354
Обичам да гладя, и да гладя както на дъщеря ми, така и нашите дрехи Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Нанавиждам гладенето, гладих десетина дни и толкова. Купувам дрехи, които не се мачкат Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 44 088
тогава нямахме сушилня, но ако имахме - нямаше да гладя.

# 35
  • Мнения: 5
Дъщеря ми е на 1 г и 5 месеца и от самото раждане до сега  и гладя всички дрешки и нямам никакви намерения да ги спирам.

# 36
  • Мнения: 453
Гладя и на 2мата. Слагам дъската в хола и с телевизора не се усеща, че е досадно. Като почна работа, пак ще гладя ден за ден  Confused

# 37
  • Мнения: 6 713
Първият месец-два не знаех на кой свят съм и през ум не ми мина да гладя дрешки. Сушилня купихме впоследствие, но със сушилня или без си гладя дрехите, защото просто ме дразнят да са намачкани. Но определено почнах да гладя щом намерих сили за това Wink, не правя нищо преко сили за едно боди дето ще е оповръщано след 30-40 минутки. Mr. Green

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Винаги съм гладила (и продължавам), всичките и дрехи, включително и чаршафите. Така по-лесно ги сгъвам и ги подреждам в шкафа.

# 39
  • Мнения: 481
П.П. Извинявам се за въпроса, които ще отправя към всички, които гладят за сега дрехите на децата си, но скоро мислят да престанат- със смачкани ли дрехи ще ги обличате?

Ами за мен неизгладени дрехи не е = смачкани  Peace
На дъщеря ми дрехите са повечето от материи,които или не се гладят или на много ниска темперетура.Такива дрехи извадени от сушилнята ,изпънати и сгънати-в никакъв случай не изглеждат зле.А и дори да са изгладени ще са такива само докато стигне до и седне в колата.
След това в училище  ooooh!
Но има дрехи,които се налага да гладя,така обаче съм си нагласила нещата  Wink ,че да не са много. Mr. Green
За 99 % от холандките "гладене" е мръсна дума....и е обяснимо-по 3-4 деца,тези деца ги транспортираш до училище,водиш ги на спорт,на уроци по нещо си,игра в градината.....дрехите понякога изглеждат страшно в края на деня,да не е луда да глади  Mr. Green ,за да изглежда детето добре 15-20 минути.

# 40
  • У нас
  • Мнения: 304
Гладя всичко от както се е родил.Просто не ми харесват бебешки дрешки измачкани.Не смятам ,че е кой знае каква разправия.То и чаршафите на спалнята ще ги измачкаме ,четвърт час след като легнем, по тази логика да не ги и гладя.  Не обичам намачкано бельо или каквото и да е !  Naughty

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Вчера си зададох същия въпрос - До кога?
Дъщеря ми е почти на 3 месеца,все още гладя всичко.  Peace

# 42
  • Мнения: 332
И аз гладих до 2-рия месец, уж за дезинфекция, но сега като се замисля, бельото се е гладило едно време защото са нямали памперси и по този начин са дезинфекцирали пелените. А по въпроса сега гладя горните дрехи само, малко е грозно да го изкарам с елече без ръкави примерно, и блузката от долу да е намачкана Mr. Green

# 43
  • Мнения: 9 436
Гладя ги все още,поради простата причина,че мразя да ги гледам намачкани!

# 44
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
П.П. Извинявам се за въпроса, които ще отправя към всички, които гладят за сега дрехите на децата си, но скоро мислят да престанат- със смачкани ли дрехи ще ги обличате?

Цаката е в начина на простиране. Simple Smile А когато вадя дрехите от сушилнята ги вадя още топли и веднага ги сгъвам - все едно са току-що изгладени! Та остават доста малко дрехи, които се нуждаят от гладене! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт