Точност на тестове за бременност

  • 9 968
  • 39
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 029
Мили момичета,
Вдъхнахте ми много надежда.. Имам болки все едно ще ми идва, но още не ми е дошло и се надявам да не ми дойде..
И аз ти стискам палци! Praynig

Tizija,миличка,само не се отчайвай.Приеми,че така е трябвало да бъде.Бебчо ще си дойде,когато то си реши!Успех,мила! Praynig 

# 31
Днес се обадих на лекарката и тя ми каза да спирам утрогестана и да чакам мензис.. Май всичко е било напразно.. Днес ще направя пак тест, за да се уверя, че не съм бременна.

# 32
Ами теста е абсолютно отрицателен-шуър чек. Няма дори и сянка от втората черта.. Надеждите са ми били напразни. Все пак днес ми е 10 ден закъснение и вероятността теста да греши е много малка.

# 33
  • Мнения: 526
Преди малко четох, че Sure check-а не винаги показва точни резултати. И аз имам два орицателни теста и всички симптоми на бременност. Майка ми каза, че теста е най-добре да се прави 3 седмици след евентуалното зачеване, защото "нивото на хормона може да не е достигнало измерими стойности". На теста, че трябва да са минали най-малко 14 дни от зачеването за да отчете резултата.
   Моя колежка имаше също 2 отрицателни теста, а едва на 3 седмици - положителен.
   Успех!!!
                   Повярвайте ми знам колко е трудно да си в неизвестност  Rage

# 34
Вчера направих и кръвен тест и е 0.78, т.е., ако е имало нещо вече го няма.. Та вчера ми беше 26 ден от трансфера. Още нямам мензис, но го чакам. Надявам се при следващия опит да стане. Този беше неуспешен. Благодаря на всички за вниманието и добрите пожелания.

# 35
  • Мнения: 815
щом толкова го искаш- сигурна съм, че стане. УСПЕХ!!!

# 36
  • Мнения: 4 399
Тутто, много съжалявам за лошите резултати от кръвния тест! Но не се отчайвай! Очаквай следващия опит с надежда. Пък знае ли човек, може и между опитите да си се получи съвсем есествено. Толкова много подобни случаи съм чувала... Желя ти от сърце ти да си един от следващите!

P.S. При нас също стана точно когато ни изпратиха на in витро и бях потънала в най-дълбоката психологическа дупка. Надежда винаги има.

# 37
  • Мнения: 1 029
tutto_bene,съжалявам миличка!Вярвам,че рано или късно при всеки идва това щастие!Пази се и горе главата! spoko newsm51

# 38
  • Мнения: 7 716
Туто, съжалявам.
Но пък може и ти да си отщастливките, забременели естествено след неуспешно ин-витро.

# 39
  • Мнения: 526
Пожелавам ти и от мен успех и повечко късмет следващия път. Дано всичко да мине нормално.

Общи условия

Активация на акаунт