Отговори
# 30
  • Мнения: 96
Здравейте!
Честито на всички проходили и на всички, празнуващи днес!
И ние днес правихме прощапулник!

АлиенТа, снимки съм качила във фейсбук, но с ограничен достъп само за приятелите ми! Peace

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 23:24 от PoLy_PoLy

# 31
  • Мнения: 5 001
Благодаря пак на всички  Hug

Нели, крачетата ги направих аз, за стъпването на детето незнаех, а и за тичането също  Blush

PoLy_PoLy, давай и ти снимки  Hug

# 32
  • Мнения: 226
Alienta и PoLy_PoLy ,честит прощапулник!Чакам с нетърпение още такива новини Heart EyesЧестито и на the 1!
   Senayde9 ,ти кърмиш ли Алиджан?Питам защото съм чувала за случаи на релактация в такива случаи.Специално при астма или опасност от астма кърмата е изключително добро "лекарство".  Tired
     КатеринкаМ,тъкмо се чудех какво става с вас.Мислех,че вече си се върнала на работа.Маринчето не пълни памперса нощем.Дано скоро и вие да спрете...Пробвай с  бананчета за десерт на вечеря.Може,пък да помогне newsm78
     Geraldine ,ами тя е прекрасна,тая твоя щерка!Изухване,преса,ролки,пяна ,лак за коса...готови сте вече Wink
     ninand и anelia_zlatanova  ,утре ще ходя в друг квартал на разходка,но вторник,живот и здраве, ще се оглеждам за вас в "нашия" парк. Hug
      Да ви се оплача,днес откраднаха джиесема на съпруга ми, а той е командираван в Сев.България и чрез тоя телефон можеше да вижда малката,чрез 3G-то и да се разтъжва.Скоро няма да имаме възможнаст да се купим такъв телефон Sad...Ама,здраве да е!Беше ми малко гадно,но малката ми оправи настроението като взе да имитира баба си.Тя нашата баба само на маймунджулуци ни учи Wink...Прави се на заспала и хърка,а пасле пита Маринчето:"Как нани(спи) баба?".Отговорът беше едно ръмжене Laughing Laughing Laughing като на меченце.Коремът ме заболя от смях...Ние питаме,тя ръмжи Joy
  

# 33
  • Мнения: 57
Ние питаме,тя ръмжи Joy

 Joy

Поли, а Пепи какво хвана на прощапулника?

Нищо не казвате за списъци и снимки...

АлиенТа, този тефтер счетоводен ли беше или "черно" тефтерче, не казваш тълкуванието :Р

Знаех си аз, че има още една рожденичка на 25ти, Mayflower! Бъди жива и здрава, мила, и приеми хилядите ми извинения, че пропуснах да прегледам списъка.   bouquet

# 34
  • Мнения: 989
Заглавието на темата не трябва ли а бъде "... Юнче по разходки...", защото пише "по разходи". То не е моя работа да коригирам, тъй като никога досега не съм правила тема, ама ми стана смешно, защото то Юнчето и с големи разходи си върви  Laughing

Аз днес най-накрая пуснах Елена пак на градина. Нямаше никакви проблеми като тръшкания, истерии, плач и т.н. Дано така спокойно да й мине и целият ден.

Видях списъците и на ясленската група в нашата градина - щяхме да влезем още на първо класиране сред първите пет деца, но ще кандидатстваме догодина за там.

# 35
  • Мнения: 5 001
Грета, за книга го сложих, че бях забравила да приготвя и това ми беше пред очите първото, а Ники губеше търпение  Laughing

Mayflower, Честит рожден ден на пратерица и от мен   bouquet
п.с. Аз въобще не мога да отварям списъците.

# 36
  • Мнения: 2 609
Здравейте.

Честит рожден ден на патерици на Ди и Mayflower!  bouquet
Живи и здрави!


Честит прощапулник на сладурчетата на АлиенТа и Поли_Поли.

Даже като поотрасне някое дете ако много пада и се спъва пак така му се пече пита и се раздава, за да спре.
Освен това питката не трябвало да е мазна, за да не се подхлъзва детето. Така каза една баба, след като дъщеря ми не спя да пада, като проходи, че се наложи да и направим и втора питка, но по- постна. Rolling Eyes

АлиенТа, питката ти е много хубава! Flutter

Като ви чета за премеждията с яслите, си мисля, че почти безпроблемното влизане е едно от малкото хубави неща в по-малките градове.  Thinking

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 23:18 от Кари

# 37
  • София
  • Мнения: 2 658
Алиента, чудесно си се справила с питката! И сте много готини и тримата.  Wink Аз за питката на Габи и измих крачето и стъпи в питката.
Geraldine, страхотна коса имате.
Mayflower, Честит рожден ден! Да си жива и здрава!


Аз съм много доволна, че Габи се класира да детска градина. Simple Smile Дано сега да има късмет и на добра учителка и лесно да се адаптира.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 173
Привет и от мен. Завиждам благородно на всички мами, чиито деца са се класирали за ясла.  Rolling Eyes

Момичета, вие които правихте кръщенки, какви подаръци купихте за кръстниците??? В голяма чуденка съм. Нищо не ми идва на ума...а 15- ти май наближава..... newsm78

Приемам всякакви идеи  и благодаря  bouquet

# 39
  • Мнения: 165
На кръстниците подарихме осветена икона, а на малката кръстничка, всъщност тя е тинейджърка- сребърна гривна.
 Senayde дано да няма повече проблеми Алиджан. Hug

# 40
  • Мнения: 57
Полито, свиркай по-рано, де  Joy Аз от бързане съм направила грешка, понеже в главата ми са само разхоДи  #Crazy

АлиенТа, защо не можеш да отвориш списъците? Ако повечето от вас искат, ще върна датите на първа страничка. Ама не си трайте, де!

Браво, Петя, радвам се за Габи. Петър изтегли много голям номер и нямаме шанс. Много, много бях ядосана. Кари, не знам при вас как е, но при нашите - в Горна Оряховица, също няма места в детските градини. В яслата имаше, но там предпочитат да ги дават на градина директно. Много от градините са затворени и за това няма места. А в София, не знам как ще се оправяме. Дечицата са ужасно много, частните ясли набират скорост, "детегледачка" става доходна професия, навсякъде е пълно с баби (както в един виц дето чужденец викал, "всичко много хубаво в България, само дето майките ви са много възрастни" Wink)

На кръстниците се купува подарък ли? хм... че аз бях кръстница на трима едновременно  Joy шегувка, не ща подаръци, само коментирам.

# 41
  • Мнения: 226


Момичета, вие които правихте кръщенки, какви подаръци купихте за кръстниците???
 Това за първи път го чувам. newsm78Аз на две деца съм кръстница,като едното момиченце този месец го кръстихме(във ФБ има снимки),но не съм получила подаръци.Сега ще им кажа аз на тях Naughty Wink

# 42
  • Мнения: 96
На кръстници няма традиция да се подарява подарък при кръщене! Можи би объркването идва че кумовете се наричат и кръстници /по традиция нали кръстника е ставал впоследствие кум/ и подаръци са получвали в качеството им на кумове.
Иначе за подарък идеята за икона е много добра, има и доста красиви вази, декорации за дома, но е въпрос на вкус. Най-добре е да се уточните!

Относно "Бавачките и частните ясли" вярно е набират голяма популярност, но и при доста високите цени на двете все си мисля, че по-изгодно излиза майката да си гледа детето.

Грета, сега проверих при мен списъците на първа страница се отварят.

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 13:29 от PoLy_PoLy

# 43
  • Мнения: 5 001
Грета незнм, не ми се отварят, няма значение, аз и без това не ги чета всеки ден  Mr. Green

Честито на приетите на детска градина  Hug то си е за празник и честитене.

Ние купувахме подарък на кръстниците на Благо, кумата си го избра като пазарувахме дрехите, резачка за колбаси, това и трябваше  Laughing

# 44
  • Мнения: 143
Честито на рожденниците да са живи и здрави!  bouquet  bouquet
Честито и на проходилите деца!  bouquet
Честито и на приетите дечица!  bouquet

За първи път чувам за подарък за кръстник  newsm78 но явно има различни традиции Peace

Кати в последно време почна да спи само след обяд явно порасваме Wink

Хубав ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт